Rüyada “Rüyada Silahla Vurulmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Silahla Vurulmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada silahla vurulmak, hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Genellikle güzelliklere işaret eden rüyada görülen silah kudret, güç, adalet, soyluluk, nam, onur, güven ve terfi anlamına gelerek yorumlanmaktadır. Rüyasında silahlı biri tarafından vurulduğunu gören kişilerin çevrelerinde itibar gören saygın kişi olarak tehlikelerden uzak güvenli bir yaşam süreceklerine işaret eder.  Rüyada silahla vurulduğunu görmek ile alakalı yapılan diğer yorumlarda;

 • Rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.
 • Rüya sahibinin başarı ve zafere ulaşacağına işaret eder.
 • Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına işaret eder.
 • Rüya sahibinin maddi sıkıntıları var ise yokluk ve kıtlıktan kurtularak bolluk ve berekete erişeceğine işaret eder.
 • Rüya sahibinin hastalığı var ise şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada silahla vurulan birini görmek Diyanet yorumunda rüyada görülen silah ne şeklide olursa olsun rüya sahibinin kuvvet, memuriyet ve başkanlığa işaret eder. Korkuları olan rüya sahiplerinin korkularından kurtulacağı, yolda olan rüya sahiplerinin yolculuklarının hayırlı bir şekilde devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; Rüyada görülen silah kuvvete ve hastalıkları yenmeye, düşman karşısında zafere ulaşmaya işaret eder.

Rüyada silah kullanmak, rüya sahibinin düşmanlarına karşı kendisini güçlü göstermek için bulunacağı girişimlere işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin insanlardan beklediği itibarı göremedikleri ve hayal kırıklığı yaşadıkları şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin her seferinde attıkları yanlış adımlar neticesinde yaşayacakları hüsrana işaret eder.

Rüyada Başka Birinde Silah Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasında silah görmek, rüya sahibinin sıkıntı yaşayarak zor günler geçirirken yakın bir arkadaşından yardım görerek sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların sona ererek kurtuluşa ereceği ve huzura kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Başkasında silah görmek ile ilgili diğer yorumlar şu şekildedir;

 • Rüyada polisin elinde silah görülmesi hayırlı bir kısmete ve kazançlı yatırımlara ve mutluluk olunacak olaylara işaret eder.
 • Rüyada askerin elinde silah görülmesi işlerinizde artış görüleceğine ve geçim sıkıntılarının ortadan kalkacağına işaret eder.
 • Rüyada babanın elinde silah görülmesi çalışma hayatınızın çok iyi bir hale gelerek işlerinizin şimdiye kadar olmadığı berekette bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Belinde Silah Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin belinde silah görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatlara işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin bütün arzu ve isteklerine kavuşarak hayallerinin gerçek olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bir diğer yorumda ise Rüyada birinin belinde silah görmek rüya sahibinin kendi gücü ve parası ile ayakta kalmaya devam edeceğine kendi mücadelesini kendinin sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada kendi beline silah taktığını gören rüya sahipleri mutlu olan yaşantısının bir kişi tarafından baskı altına alındığı ve ezildiğini fark ederek zorluğa dönüşeceğine işaret eder. Rüyada çocuğun elinde silah görmek, rüya sahibinin yapmaması gereken birçok şeyi yaparak yanlışa düşeceğine ve söylememesi gereken birçok şeyi söyleyerek sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Vurulmak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Silah Doğrultulduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah doğrultulduğunu görmek, rüya sahiplerinin iş hayatlarında yaşayacakları olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahiplerinin yeni atılımlarda bulunacağına ve bu atılımların olumlu gelişerek işlerinde bolluk ve bereket yaşayacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada silah doğrultulduğunu gören kişiler için gördükleri rüya oldukça olumlu yorumlanır ve rüya sahibinin para, iş ve aşk hayatlarında bütün arzu ve isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada kendisine silah doğrultulduğunu görmek rüya sahibinin kendisi için son derece önemli bir unvan kazanarak oldukça itibarlı bir konuma yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Silah Sıkıldığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah sıkıldığını görmek, rüya sahibinin çevresinin genişleyeceğine ve hanesine ay doğacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin her zaman çalışarak helal para kazandıklarına ve üzücü sorun yaşayanların üzüntülerinden kurtularak feraha çıkacağını şeklinde yorumlanmaktadır. Silah sıkıldığına dair görülen rüyalarda;

 • Rüyasında kafasına silah sıkıldığını gören rüya sahiplerinin hayatlarını bir elleri yağda ve bir elleri balda olacak şekilde bolluk içersinde geçireceklerine işaret eder.
 • Rüyasında düğünde silah sıkıldığını gören rüya sahiplerinin içersinde bulundukları sorunlu bir durum karşısında sıkıntılı bir dönem geçireceğine ve kötü durumlarla karşılaşacağına işaret eder.
 • Rüyada kendisine silah sıkıldığını gören rüya sahiplerinin rahat ve güzel bir hayat süreceklerine ve zora girmiş bir işlerinin düzeleceğine işaret eder.
 • Rüyada silah sıkıldığını duymak rüya sahiplerinin borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Silahla Havaya Ateş Edildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silahla havaya ateş etmek, rüya sahiplerinin keyifli ve güzel hayat süreceklerine ve sıkıntı ve hastalıklardan uzak kalacaklarına işaret eder. Rüya sahiplerinin çektikleri sıkıntıların sona ereceği, bolluk ve bereketli gelecek süreceği, sorunlarından kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı yorumlarda ise rüya sahibinin saygı görerek itibarının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisinin havaya ateş ettiğini görmesi ise rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine ve yasa boğulacağına buna karşılık hayatına yeni bir yön verme çabasına ve sahip olduğu pozitif enerjiye işaret eder.

Rüyada Düşmana Ateş Edildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada düşmana ateş etmek, rüya sahibinin zor günlerinin biteceğine ve uzakta olan bir akrabasından hayırlı haberler alacağına işaret eder. Rüya sahiplerinin gördükleri rüya hayra yorulmakta ve bir evlilik kararı alınacağını işaret etmektedir. Rüyada silah ile düşmana ateş edilmesi rüya sahibinin ailesi ile birlikte gireceği bir projeden elde edeceği başarı ile zenginliğe kavuşacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerine gayrimenkulleri ile ilgili yaşadıkları problemlerin ortadan kalkacağı müjdesini vermektedir.

Rüyada Silahla Birini Öldürdüğünün Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silahla ateş etmek adam öldürmek, rüya sahibinin eğitim hayatında başarılı olacağına ve bu başarısının iş hayatında devam edeceğine işaret eder. Rüyada vurulan birisinin öldüğünü görmek rüya sahibinin içersinde bulunduğu önemli bir sorunun sona ereceğine işaret eder. Bu rüyayı gören rüya sahipleri temiz ahlaklı ve güvenilir insanlar olarak bilinmektedirler.

Rüyada Boş Silah Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada boş silah görmek, rüya sahibinin kazancının bir kısmı ile hayır işleyerek muhtaç insanlara yardım edeceğine ve bereketli bir döneme gireceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin zenginliğe kavuşacağına inanılmaktadır. Rüyada boş silahın sıkıldığının görülmesi ise gamsız sürülecek hayata ve ticarette kısmetlerin artacağına işaret eder.

Rüyada içi boş silah görmek, rüya sahibinin içerisine düşeceği manevi boşluğu işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin işlerinin kendini çekemeyen bazı insanlar tarafından engellenmeye çalışılarak baltalanacağına ve ana babalarından dua alarak işlerinin tekrar açılacağına işaret eder.

Silah görmenin tabiri için, Rüyada Silah Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Silah Sesi Duyulması Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah sesi duymak, rüya sahibinin alacağı kötü haberler ile moral bozukluğu yaşayacaklarına işaret eder. Diğer bir yoruma göre ise rüya sahibinin yaşayacağı bir endişe ile alakalı durumu gereksiz yere büyüterek kuruntu yapacağına işaret eder.

Rüyada silah sesi duyup korkan rüya sahiplerinin kuruntu yaşadıklarına ve kendilerini gereksiz yere strese sokarak sürekli karamsar düşündüklerine işaret eder. Rüya sahibinin ruhen aşırı derecede hassas bir dönemde olup her şeyi kafasına takarak zorlandığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada evin içersinde silah sesi duyan rüya sahiplerinin aile içersinde hata yapan birsini takibe alacağına ve hatalarına engel olmak için çaba sarf edeceği bir dönem yaşayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişilerin akrabalarından hoş olmayan haberler alacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Silah Sakladığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah saklamak, çeşitli anlamlarda yorumlanmaktadır. Rüyada silah sakladığının görülmesi;

 • Yapılan riskli işlere,
 • İş çevresinde karşılaşılacak olan büyük rakiplere,
 • Rüya sahibinin aklını kullanarak kötü niyetli insanlara fırsat vermemesine,
 • Rüya sahiplerinin kozlarını açık oynayarak düşmanlarına karşı kendilerini garantiye alacaklarına işaret eder.

Rüya sahibinin kendisini ve ailesini korumak için düşmanlarına açık vermeden yaşayacağı ve her geçen gün daha fazla güçleneceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada polisten silah saklamak, rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan güçleneceğine işaret eder. Rüya sahiplerinin hayatlarına katmak istedikleri yenilik ve keyifler olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin genellikle kısa ilişkileri tercih ettikleri görülmektedir.

Rüyada Silah Hediye Alındığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah hediye aldığını gören rüya sahiplerinin üstün makamlara geleceklerine işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin İş hayatlarında başarılı olarak büyük kazançlar sağlayacakları ve karşılarına çıkan iyi bir insanla mutlu bir evlilik yapacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında silah hediye aldığını gören rüya sahiplerinin evlilik yaşayacağına ve yeni bir eve çıkacaklarına işaret eder.

Tabanca tabiri için, Rüyada Tabanca Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Silah İle Vurulduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah ile vurulduğunu görmek, rüya sahibinin huzurunu bozacak kişilere, çok yakın bir dostundan zarar göreceğine ve iş hayatında olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Rüyada silah ile vurulmak, rüya sahibinin çektiği bir çilenin oldukça fazla maddi zarara uğradıktan sonra son bulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Diğer bir yorumda ise rüya sahibinin sosyal bir kişi ile seyahat edeceğine ve elde edilecek maddi kazanca işaret eder.

Rüyada silahlı çatışmada vurulduğunu gören rüya sahiplerinin şimdiye kadar yaşamadığı kadar çok büyük bir heyecan yaşayacağına ve elde edeceği iyi kazanca işaret eder.

Rüyada silah ile başından vurulduğunu gören rüya sahipleri için yapılan bazı yorumlarda büyük bir sıkıntı yaşayacaklarına işaret edilir, bazı yorumlarda ise karşılarına çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile evlilik yapacaklarına işaret eder.

Rüyada silahla vurulmak ve kan görmek, rüya sahibinin yaşadığı sorunlu dönemin kapanarak zararlarının sona ereceğine ve ilerisi için yaptığı birikimler ile emeklilik dönemini rahat geçireceğine işaret eder.

Rüyada Silah Alındığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah almak rüya sahibinin bir suça dahil olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir arkadaşına uyarak onunla birlikte bir suça iştirak edeceğine veya günah işleyeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin dönüşü olmayan bir yola gireceği ve yanlış yapmaktan korkmayan bir kişilik haline geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri için hayırlı olamayan bu rüyayı gören kişilerin dönülmez bir yola girerek oraya alışacağına işaret eder.

Bazı yorumlarda ise rüyada silah almak hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada silah aldığını gören  rüya sahibinin alacağı önemli haberlere ve yaşayacağı heyecan verici gelişmelere  işaret eder. Ayrıca rüyada silah aldığını görmek erkek evlat sahibi olmak geleceğini garantiye almak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada silah sattığını görmek, rüya sahibinin güzel teklifler alacağına, iş sahibi olacağına ve hayatında farklılıklar yaşayacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani