Rüyada “Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada tabanca görmek, konusu farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında tabanca gören kişinin tatsız durumlar ile karşılaşacağı, kötü haberler alacağı ve iftiraya uğrayacağı söylenmektedir. Olumlu yorumlaması ise; kişinin çevresi tarafından taktir toplayacağı, bütün zorluklara karşı dayanıklı bir tavır sergileyeceği ve iş hayatında basamakları hızlı tırmanacağı şeklinde açıklanmaktadır.

Rüyada Tabanca Görmek İslami Anlamı

Rüyada tabanca görmek konusu ile ilgili bazı rüya alimlerinin farklı ve çeşitli yorumlamaları bulunmaktadır.Değerli rüya alimlerinden olan Kirmani (r.a) demiştir ki; tabanca gören kişinin hayatta bazı sıkıntılar yaşayabileceğini fakat bu durumun uzun sürmeyeceğini, hayırlı ve bereket dolu günlerin yaşanılacağını söylemiştir.

Diğer alimlerden biri olan İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişinin kötü iftiralara uğrayabileceğini, hayırsız insanlarla karşılaşabileceğini ve eş ya da dost ile kuvvetli bir bağ oluşacağını açıklamıştır. Başka bir alim olan İmam Nablusi (r.a) diyor ki; kişinin hayat içerisinde her anlamda ve her alanda başarısının artacağını, yapılması düşünülen işin sonunda bol bir para kazanılacağını, eş ve dost arası hoş sohbetlerin gerçekleşeceğini anlatmaktadır. Cafer-i Sadık (r.a) ise; bütün sıkıntıların aşılacağını ve kötü günlerin geride kalacağını savunmuştur.

Rüyada Tabanca Taşımak

Rüyada tabanca taşımak, çok fazla manevi yükün taşındığını fakat bu sürecin çok uzun sürmeyeceği, güzel ve iyi haberler alınıp mutluluk ve huzura kavuşulacağına işaret etmektedir.  İslami ya da dini anlamı nedir? sorusunun cevabı ise; rüya sahibinin ettiği duaların kabul göreceği, ibadetlerin kesinlikle bırakılmaması gerektiğini, bolluk ve bereketin eksik olmayacağını, iyi ve güzel haberlerin alınacağını, hayırlı işlerin gerçekleşeceğini ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yapılabileceğidir.

Rüyada Tabanca Sökmek

Rüyada tabanca sökmek, bütün sıkıntıların ve problemlerin yakın zamanda biteceği, kısa süreli tartışmaların yaşanabileceği, akraba ya da dostlar ile tartışmaların olabileceği fakat bir zaman süre sonra bunların halledileceği söylenmektedir.

Rüyada Tabancayla Vurulmak

Rüyada tabancayla vurulmak, genel olarak iyiye yorulmaz. İftiraya, kötü haberlere, hastalıkların olabileceğine, maddi ya da manevi sıkıntıya düşüleceğini, iyi olarak ise güzel bir aşk başlangıcı anlatılmaktadır.

Rüyada Tabanca Hediye Almak

Rüyada tabanca hediye almak, hayatta çok güçlü ve imaj sahibi birisi olunacağına, her türlü bela ve sıkıntıdan uzaklaşılması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabancayla Ateş Etmek

Rüyada tabancayla ateş etmek, güzel işler yapılacağını ve bu işten geri dönüş olmayacağını aynı zamanda önemli ve geri dönülmeyen kararlar alınacağını, pişmanlık duygusunun ortaya çıkacağı söylenmektedir.

Rüyada Tabanca Sesi Duymak

Rüyada tabanca sesi duymak, kötü olayların ve korkuların yaşanılacağını, anlık verilen kararlar sonrası sıkıntıya düşüleceğini, eş, dost ya da akrabalar tarafından kötü sözler duyulacağı şeklinde anlatılır.

Rüyada Tabanca Saklamak

Rüyada tabanca saklamak, gizli ve saklı işlerin yapılacağı, sevilen kişilere yardımların yapılması gerektiği, şans, uğur ve kısmetlerin bollaşacağı ve hayırlı işlerin olacağı şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani