Rüyada “Birinin Düşmesi” Görmek

Birinin Düşmesi
Rüyada birinin düşmesi görmek nasıl yorumlanır ve neyi ifade eder? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Rüyada birinin düştüğünü görmek, hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişi düşmüyor olsa bile, bu rüya onun üzerinden yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı mutluluğu kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin hane hayatında huzuru kaçacak, eski güzel günleri özlem ile anacaktır. Rüyayı gören kişinin hakkında asılsız dedikodular çıkacağına, kötü niyetli insanlar tarafından belki de iftiraya uğrayacağına işaret etmektedir. Bu kimse , içinde bulunduğu kötü durumun etkisi ile düzeltmek için ani ve yere basmayan kararlar verecek, kendisinin iyiliğini istemeyen ancak ona iyi yüzünü gösteren kişiler tarafından doldurularak hataya düşeceğine işaret etmektedir.Rüya sahibinin toplumsal itibarını kaybedeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin aile biireyleri ile tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.Rüyayı gören kişinin güvendiği insanlar tarafından çok büyük ihanete uğrayacağına ve iş hayatında çok büyük çaba ve azim göstermesine rağmen işlerini yoluna koymasının uzun zaman alacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin düştüğünü görmek, rüya sahibinin düşen kişiye olan yaklaşımına göre farklı yorumlar alabilmektedir. Rüyayı gören kişi eğer düşen kişiye yardım etmiyorsa, rüya sahibinin hayatta her zaman kendi istek ve taleplerini ön planda tuttuğuna, diğer kişilere özen göstermediğine ve önem vermediğine, bir anlamda bencil olduğuna işaret etmektedir.  Düşen kimseye uzaktan bakarak yardım teklifinde bulunmayan bir kişi, hane içindeki sorunlara çözüm bulmakta ve aldığı sorumlulukları yerine getirmekte yeterli olmaz. Düşen kimseye yardım ettiğini gören kişinin ise İslami açıdan sevabı bol ve hayırlı kullanda olduğu delalet edilir. Gerçek hayattada her zaman diğer insanlara yardım eli uzatan, hayırlı biri olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Birinin Düştüğünü Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada başka birinin bir yerden düştüğünü görmek psikolojik olarak değerlendirilecek olursa, rüya sahibinin yakın çevresinde zor durumlar yaşayan biri olduğu, kişinin o kimsenin sorunları ile çok içli dışlı olduğu ve ister istemez kendini sorumlu hissettiği anlamına gelir.Bu rüya, rüyayı gören kişinin kendi sorunları ile olduğu  kadar çevresinin de sorunları ile ilgilendiğini ve çözüm aradığını gösterir. Genellikle aşırı duygusal ve fedakar kimseler bu tarz rüyalar görürler.

Rüyada Birinin Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin denize düştüğünü görmek, rüyayı gören kişi için hayır olarak yorulur. Rüyayı gören kişinin, sevdiği insanlardan biri sayesinde kariyer hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına, büyük bir girişime imza atarak bu alanda başarıya ulaşacağına, çevresi geniş kişiler ile bağlantıya geçerek bu işini büyüteceğine işaret etmektedir. Bu gelişmeler rüyayı gören kişinin aile hayatına da yansıyacaktır. Rüyayı gören kişi, yüksek kazancı ile ailesinin de rahat etmesini sağlayacaktır.

Rüyada Balkondan Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada balkondan denize doğru düştüğünü görmek, rüya sahibinin sözünün eri olduğunun sinyalini verir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlara verdiği bütün sözleri tutacağına, bu sayede insanların güvenini kazanacağına, çevresine verdiği güven ile işlerini büyüteceğine işaret eder. Aynı zamanda manevi olarak ise bu kişi hayatında huzuru ve dengeyi yakalayacaktır. Toplum tarafından itibar görecek olup, toplumda sözü geçen ve sevilen biri durumuna gelecektir.

Rüyada Birinin Yüksekten Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin yüksek bir noktadan düştüğünü görmek genelde hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişi rüyada birinin düştüğünü ve düştüğü yerin yüksek olduğunu görmüş ise, rüya sahibinin kötü olaylar ve kötü insanlar ile karşılaşacağına, bu kişiler ile iş yapmak zorunda kalacağına, sürekli diken üzerinde olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı işlerde hep bir sorunla karşılaşacağına işaret eder. Bu sorunlarının kaynağı rüya sahibinin çevresindeki güvenilmez kişilerdir.

Rüyada Birinin Suya Düştüğünü Görmek

Rüyasında birinin suya düştüğünü gören kimse, çok hayırlı işle yapacaktır. Yaptığı helal ve hayırlı işler sonucunda  büyük kazançlar elde edecektir. Bu kazançlarını yardıma muhtaç insanlarlar için de harcayacak, bu şekilde parası bereketlenecektir. Rüyayı gören kişinin çevresinde her zaman güvenebileceği ve sağlam dostları olacaktır.

Rüyada Balkondan Düşen Erkek Bebek Görmek

Rüyasında balkondan düşen erkek bebeği gören kişi, hayatında var olan kişiler ile beraber kötü günler yaşayacaktır.  Rüyayı gören kişinin çok yakınları ile problemleri olacağına, bu kişilerle oluşan sorunların sebebinin yanlış anlaşılma olduğuna ancak bunun farkına varılmayarak araya küslüklerin gireceğine işaret etmektedir. Bu rüya, rüyayı gören kişiyi zor günlerin beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada Balkondan Düşen Kız Bebek Görmek

Rüyasında balkondan düşen kız bebeği gören kişinin maddi olarak güzel bir döneme gireceği delalet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında çıkan kişiler olacağına, kişinin hayatından çıkan kişilerin üzüntüsünü unutmak için kendisini işe vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi işinde çok başarılı olacak, büyük kazanç elde edecek, ömür boyu refah içerisinde yaşayacaktır.

Rüyada Kendi Üzerine Düşen Birini Görmek

Kişinin rüyasında birisinin kendi üzerine düştüğünü görür ise düşmanının rüya sahibine karşı bir zafer elde edeceğine işaret eder. Eğer rüya sahibinin üzerine düşen kişi dağ ve duvar gibi yüksek bir yerden düşüyor ise.rüya sahibinin arzu ve istekleri yerine gelecektir. Rüyayı gören kişinin beklemediği yerden güzel bir haber alacağına, ani gelen bu haber ile işlerinin bir anda yoluna gireceğine delalet eder. Sonrasında rüya sahibi bu güzel haberin etkisi ile güzel işler yapacak, kariyerinde güzel ve yeni bir döneme girecek, verdiği tüm emeklerinin karşılığını alacaktır. Rüya sahibi bu başarısı süresince yüksek kazanç elde edecek, bu kazançları ihtiyaç sahipleri ile de paylaşarak hayır işleyecektir.

Rüyada Kendisinin Düştüğünü Görmek

Rüyada kendisinin bir şekilde düştüğünü gören kişi, rüyanın aksine güzel gelişmeler yaşar. Rüyayı gören kimse için bu rüya, ferahlık ve refah bulmaya delalet eder. Rüyada bir yerden düştüğünü gören kişi itüm dertlerinden ve sıkıntılarından bu rüyayı gördükten kısa bir süre sonra kurtulabilir.

Eğer bir kişi rüyasında düşüp bir yerlerini kırıyor ya da incitiyorsa bu genel olarak hayra yorulmaz. Bu durum maddi olarak gelecek olan zor günlerin habercisi niteliği taşır.

Eğer bir kişi rüyasında balkondan ya da yüksek bir yerden düştüğünü görüyor ise, bu rüya kişinin yakın bir zamanda uğrayacağı maddi – manevi zarara delalet  eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin  iş yerinde ya da resmi bir kurumda zor durumda kalacağı anlamına gelmektedir.Bu yerlerde rüya sahibinin yoluna taş koyan, iş yapmasını ve işlerinin ilerlemesini engelleyen kişiler olacaktır.

Rüyada bir duvarın üzerinden düştüğünü görmek olumlu olarak yorumlanır.Bu rüya özellikle iş anlamında güzel gelişmelere gebedir. Rüyayı gören kişinin hedeflediklerini ve yapmak istediklerini başarılı bir şekilde yerine getireceğine işaret eder.

Rüyada kişinin yürürken yolda düşmesi maddi açıdan bereketli bir döneme girileceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kimsenin işlerinin artacağına, kazancının çoğalacağına ve kazancının bolluk bereket içerisinde katlanarak artacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, yakın bir zaman içerisinde bir mülk sahibi olabilir. Rüyada çatıdan düştüğünü görmek ise olumsuz olarak yorumlanır. Çatıdan düştüğünü gören kimse maddi olarak zarara uğrar. Eğer rüyada birinin düştüğü görülüyor ve burası çatı ise, rüya görenin rüya esnasında yardım edip etmemesine göre farklı yorumlanır. Eğer yardımcı oluyorsa bu kişi gerçek hayatta da yardımseverdir. Eğer yardımcı olmuyorsa, bu bencilliğin işaretidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani