Rüyada “Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada vurulmak, hayra yorulan rüyalardandır. Bu rüya kişinin onu vuran kişi tarafından bir yardım almasın aya da o kişinin gücünü rüya sahibine vermesine tabir edilmektedir. Öyle ki rüyayı gören kişi vuran kişiden ya ciddi miktarda bir kazanç sağlar ya da manevi olarak ona yardımcı olur.

Ayrıca rüyada vurulmak bazı alimlere göre aniden aşık olmaya ya da kara sevdaya tutulmaya da tabir edilmektedir. Fakat böyle yorumlanabilmesi için vuran kişinin bir bayan olması ya da kişinin yüzünün net olarak görülememesi gerekmektedir. Rüya yorumcularının bu rüyaya aşk yorumu katabilmeleri için aynı zamanda rüya da vurulma sonucu kan akamaması gerekmektedir.

Rüyada Vurulmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu tür rüyaların tamamı Allah aşkına tabir edilmelidir. Kişinin Allah aşkı ile yanıp tutuştuğuna ve bu yolda çok şey feda ettiğine tüm zamanını Allah rızası için harcadığına yorulmalıdır. Ayrıca bazı islam alimlerine göre bu rüya paraya tapmak ya da dünya rızıklarının peşine düşülerek ahiret için çabalamaktan vaz geçilmesine tabir edilmektedir.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak vuran kişiden güç almaya destek görmeye tabir edilmektedir. Fakat bazı dini yorumculara göre bu rüya vuran kişinin nefretini kazanmaya ve kin güttüğüne bu nedenle intikam almak istediğine yorulmaktadır. Ayrıca çok sayıda alim bu rüyayı para hırsı bürümüş insanların tehlikesi olarak yorumlamaktadır. Kişinin çevresinde böyle insanlar olduğuna ve bunlardan zarar göreceğine yorulur.

Rüyada Vurulmak Kan Görmemek

Rüyada vurulmak kan görmemek kısa sürede yaşanacak büyük bir aşka tabir edildiği gibi karşılıksız aşk olarak ta tabir edilir. Kişinin bir kadına aşık olacağına fakat karşılık görmediği gibi adeta kara sevdaya tutulacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Sırtından Vurulmak

Rüyada sırtından vurulmak ne anlama gelir? Bu rüya gerçek hayatta da kişinin arkasından yapılan dedikodulara ve bu nedenle yaşanacak küçük çaplı sıkıntılara tabir edilmektedir. Kişinin beklemediği kimseler tarafından dedikodusunun yapılmasına ve sırlarının açık edilmesine yorumlanır. ayrıca rüyayı görenin ailesinden birinin dedikodusuna ya da sırlarını vermesine tanık olunabilir.

Rüyada Tabancayla Vurulmak

Rüyada tabanca ile vurulmak ne anlama gelir? Bu rüya kişinin çevresinde iki yüzlü biri bulunduğuna ve kişinin bunun farkında olmadığına kısa bir süre sonra bu nedenle bazı sıkıntılar göreceğine ve dikkatli olması gerektiğine yorulmaktadır. Ayrıca bazı alimler tarafından hayra yorulmayan bu rüya kara haber almaya da tabir edilmektedir.

Rüyada Okla Vurulmak

Rüyada okla vurulmak genellikle çok sayıda dini yorumcu tarafından kişinin işlerinin hep doğru ve yerinde olduğuna bu nedenle sürekli başarı kazandığına tabir edilmektedir. Fakat bazı yorumculara göre bu rüya dört dörtlük bir kadınla yapılacak mutlu bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Vurulup Ölmek

Rüyada vurulup ölmek genellikle ömrün uzadığına tabir edilmektedir. Bazı alimler ise bu rüyayı sağlık açısından bazı hastalıklardan arınmaya da yorarlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani