Rüyada “Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada görülen saat, rüya sahibinin sözüne bağlı olduğuna işarettir. Rüya sahibinin her anına önem göstermesine ve zamanın kıymetini bilmesine delildir. Aynı zamanda rüyada görülen saat gerçek hayatta tatsız haberler alınacağına delalettir. Rüyada görülen saat kötü haberlere işaret eder. Aynı zamanda rüyada saatin sesini duymak bir çağrıya işaret etmektedir. Rüyada saatin her vakte göre farklı anlamları da vardır. Bunlar şunlardır:

 • Rüyada saatin bir olması, uyarı anlamı taşır ve kötü bir durumdan kurtulmak için haberci niteliğindedir.
 • Rüyada saatin iki olması, yeni bir iş fırsatının en kısa zamanda karşıya çıkacağı anlamı taşımaktadır.
 • Rüyada saatin üç olması, yeni bir işe başlama olarak tabir edilmektedir. Bu işin diğer işten hayırlı olacağının müjdesi olarak sayılabilir.
 • Rüyada saatin dört olması, iş hayatında oldukça fazla kazanca delalettir. Kazancın ve sermayenin artması ve helal rızık anlamlarına gelmektedir.
 • Rüyada saatin beş olması, farklı bir iş sahası araştırmalarına girildiğinde başarılı olacağına delalettir.
 • Rüyada saatin altı olması, yeni iş ortaklıklarının yapılacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada saatin beş olması yeni kişiler ile de tanışılabileceğinin işaretidir.
 • Rüyada saatin yedi olması, iş yerinde kişilerin azlığı ve yeni bir işçi alımına ihtiyacı temsil etmektedir.
 • Rüyada saatin sekiz olması, iş fırsatlarının artmasına ve aynı zamanda iş konusunda büyük yatırımlara girişmeye, başarılı olmaya delalettir.
 • Rüyada saatin dokuz olması, bazı kazançların artacağına işarettir. Aynı zamanda rüyasında saatin dokuz olduğunu gören kişilerin bazı borçlanmalara girişeceği de ifade edilmektedir.
 • Rüyada saatin on olması, yeni bazı iş kollarına teşebbüs etmek ve girişimcilik olarak tabir edilmektedir. Özellikle farklı bir iş sektöründe de başarılı olunacağına dair olumlu işaretler barındırmaktadır.
 • Rüyada saatin on bir olması, iş, evlilik ve günlük yaşamdaki koşuşturmadan oldukça fazla yorgunluğu ifade etmektedir.
 • Rüyada saatin on iki olması, yorgunluklardan dolayı bazı işleri başkalarına devretmeyi temsil etmektedir.

Rüyada Kolunda Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kol saati görmek veya rüya sahibi kolunda bir saat olduğunu görmesi özel hayatla ilgili bazı durumların yolunda gitmeyeceğine delalettir. Özellikle ikili ilişkilerde bazı sorunların çıkacağına ve üzücü durumların yaşanacağına işaret eder. Evli kişilerin rüyasında kol saati görmesi, aile hayatlarında bazı durumların çözülemeyeceğini ve bu sebepler ile tatsızlıklar, tartışmalar yaşanacağını işaret eder. Rüyada kol saati veya cep saati görmek, rüya sahibinin kişisel işlerinde sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada İki Tane Kol Saati Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada iki tane kol saati görmek rüyada olduğu gibi gerçek hayatta da rüya sahibinin nasipli olacağına işaret ettiği rivayet edilmektedir. Rüya sahibi atacağı doğru adımlarla hayat standartlarını yükseltecek, zor günleri geride bırakacak, eline geçecek para ile meşakkatli günlerden kısa süre içerisinde kurtulacaktır. Karşılık göremediği dostlukları bir kenarı bırakacak olan rüya sahibi aldığı bu karar sonrası düzenini kuracak, hayata bakış açısı güzelleşerek yaşama sevinci kazanacaktır. Rüya sahibinin gördüğü bu rüya sonrası hedeflerine odaklanması ve bu doğrultuda yılmadan çalışması tavsiye edilmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kol Saati Görmek neye işarettir? İslami Kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz. 

Rüyada Duvar Saati Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvar saati görmek, ihtişama ve güce delalet eder. Rüyasında duvar saati gören biri yeni yatırımlar yapabilir ve bu yatırımlar sayesinde işinde yükseliş sağlar. Genellikle rüyada duvar saati, ihtişam ve kudret temsil eder. Ancak rüyada bozuk olan bir duvar saatini görmek olumsuz olarak yorumlanır. Rüyada görülen bozuk duvar saati kayıpların yaşanacağına ve maddi anlamda düşüşler olacağına işarettir. Bozuk olan duvar saati aile hayatı için bazı huzursuzlukların çıkacağına işaret eder. Ev halkında bir tartışma yaşanabilecek ve bu tartışma sonucu üzücü durumlarla karşılanabilecek gibi olumsuz olarak yorumlanır.

Rüyada Köstekli Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada köstekli saat görmek rüya sahibinin maneviyatının yüksek olduğuna işaret ettiği belirtilmektedir. Rüyasında köstekli saat alan birisi akrabalarına, eşine ve dostuna değer veren, onlar için fedakarlıklarda bulunan ve yaşadığı geçmişe saygı duyan bir kişi olduğunu göstermektedir. Rüya için olumsuz yorumlarda bulunan yorumculara göre rüya sahibi, yakın çevresinden duyacağı kötü sözler nedeniyle kırılacak ve üzüntü içerisine girecektir. Fakat kişiliğinden ve yaşama stilinden vazgeçmeyecek rüya sahibi, hayatın her anına ve sevdiklerine yetişmeye devam edecektir.

Rüyada Kırık Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kırık saat görmek, hastalıkların artmasına ve bu sebeple mutsuzluğa delalettir. Rüyasında kırık saat gören bir kimse, sevdiği biri tarafından zarara uğrar. Rüya sahibi haksızlıklar yaşar ve üzücü durumlar ile baş etmek zorunda kalır. Rüyada bozuk saat görmek de aynı şekilde üzücü bir haber almaya işrettir. Rüyada görülen bozuk saat sıkıntılı durumları ifade eder. Rüya sahibinin zor durumda kalacağı ve birçok problemler ile mücadele edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen altın saat, genellikle iyiliğe ve hayra yorulur. Rüyada altın görmek de olumlu ifadeler ile tabir edilir. Ve rüyada altın saat görmek, iş ile alakalı konularda ileri mevkilere çıkılacağına delildir. Özellikle tüccarlar için bu rüya yeni kazanç kapılarını açılmasına ve bereketin artmasına delil sayılır. Ev ve aile yaşantısında ise bu rüyanın tabiri, genellikle bolluk, bereket olarak anlatılmıştır. Aile içindeki sıkıntıların sona ereceğine ve maddi anlamda düze çıkılacağına işaret eder. Ev hayatındaki huzurun geri geleceğine aile bireylerinin arasında olan tatsızlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir. Rüyada altın saat gören bir kimsenin iş hayatında yeni kapılar açılır. Ve bu durum hayırlı işlere vesile olur. Altın saatin rüyada, özellikle kalabalık bir topluluk tarafından takdirde edilmeye ve itibar kazanmaya yönelik tabirleri bulunmaktadır.

Bir kimseden hediye olarak altın saat alındığının görülmesi ise müjdeli ve güzel bir haber alınacağı anlamını taşımaktadır. Kısa bir zaman içinde maddi anlamda iyilikler ve bereketler artacaktır. Rüya tabirlerinde genellikle altın saat, ün, nam, şöhret gibi yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinden Saat Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat almak, hayalleri sembolize eder. Yapılmasının gerekli odluğu bir takım işlerin varlığı ve germeleşmesi istenilen hayallerin işaretidir. Aynı zamanda bir kimseden alınan saat rüya sahibinin resmi kurumlarda işlerinin bulunmasına delalettir. Rüyasında birinden hediye olarak saat aldığını gören kimse, genellikle günlük işlerini çok fazla kafasına takıyor ve günlük işlerinden şikayet ediyor anlamına gelmektedir.

Rüyada Masa Saati Görmek Neyi İfade Eder?

Rüyada masa saati görmek genellikle aile ile ilgilidir. Rüyasında masa saati gören bir kimsenin aile ile ilişkilerinde sorun kalmadığını göstermektedir. Eğer rüyada bozuk bir masa saati görüldüyse aile ile ilişkilerde sorunlar yaşacağı işaret edilir.

Rüyada Saat Ayarlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat ayarlamak genellikle kişinin işlerinin yolunda gittiğine işarettir. Karışık bir durumdan kurtulmaya ve daha düzenli yaşamaya işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada saat ayarlamak kişinin önemli bir karar vermek üzere olduğuna da delalettir eder.

Zaman tabiri için, Rüyada Zaman Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Saat Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir saat bulması, yeni bir fırsatın kapıda olduğuna delalettir. Aynı zamanda rüyada bozuk saat bulmak ise olumsuz ifadeler içermektedir. Bozuk saat her zaman için başarı kaybı ve maddi zarar olarak nitelendirilir. Bozuk saat rüyada işe yaramayan bir takım fikirler ile zaman kaybetmek anlamına gelmektedir. Rüyada çok büyük bir saat bulmak ise rüya sahibinin bir işte boşuna vakit kaybettiğinin işaretidir. Rüyada altın saat bulmak ise rüya sahibinin çok istediği bir işi başaracak olmasına yorulur.

Rüyada Saat Kırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat kırmak, haksızlığa uğranılmasına ve bir konuda çok fazla mücadele edilmesine rağmen kendini savunamamasına delalettir. Rüyada bir başkasının saatini kırmak, istenmeyen bir işe girişmek ama bu işten kısa zaman içinde kurtulmaya delalettir. Genellikle rüyada başkasının saatinin kırıldığının görülmesi iş hayatı olarak yorumlanır. Karar verilemeyen işin yapılmamasının hayırlı olacağı şeklinde işaret edilmektedir. Bir kadının rüyasında saatini kırdığını görmesi, belirli bir alışkanlığından vazgeçmesini işaret eder. Rüyada masa saatini kırmak ise çok sevilen birinin kalbinin kırılması anlamını taşır. Rüya sahibi birinin kalbini kıracağı ve hiç üzmek istemediği birine kötülük yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada masa saatini kırmak aynı zamanda pişmanlık hissi duyulacağına işaret eder.

Rüyada Saat Satmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat satmak yapılan bir işte kalite aramak ve o işin en iyisi olmasında mücadele sarf etmeye işaret eder. Rüyada, rüya sahibin kırık bir saati satması ise bazı sözlerin yerine getirilmeyeceğine işarettir.

Rüyada Saat Tamir Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saatin çeşidinin önemi olmaksızın tamir yapma, genellikle geçmişte yaşanılmış bir olaydan pişmanlık duymaya delalettir. Aynı zamanda rüyada saat tamir etmek, bir kimsenin bazı durumlardan ders çıkaracağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada Saat Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat kaybetmek genellikle şöhrete kavuşmak anlamına gelmektedir. Olumsuz bir durum olmasına rağmen rüya tabiri açısından olumlu ve güzel ifadeler ile açıklanmaktadır. Rüyada saatinin kaybolduğunu gören bir kimse kalabalık bir topluluk tarafından değer kazanacak demektir. Rüyada saatin kaybolduğunu fark eden bir kişi için aynı zamanda bir akrabasının düşmanlığına uğrayacağı olarak tabir edilmiştir. Yeni umutların yeşermesine ve bazı işlerde çok uzun süreli başarıya ve şöhrete kavuşulacağını da delili sayılmaktadır.

Rüyada Saat Çalmak Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada değerli bir saat çalmak çevre tarafından kötü ve utanılacak bir durumda kalınacak demektir. İnsanların içinde utanılacak ve hoş görülmeyecek bir durumun başa gelmesi şeklimde tabir edilmiştir.

Eğer rüyada çalınan saat bozu ise bir tartışmaya girilecek ve orada haklı çıkılacak anlamına gelmektedir. Rüyada altın saat çalmak rüya sahibinin kısa bir zaman içinde önemli bir menfaat sahibi olacağı anlamına gelmektedir.

Zamanın Durması görmenin tabiri için, Rüyada Zamanın Durması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Çalar Saat Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada görülen çalar saat iş yaşantısı ile ilgilidir. Rüyasında çalar saat gören bir kişi işinden artık çok fazla yorulmuş ve sıkılmış demektir. İş hayatında yorgunluk ve bu yorgunluğun vermiş olduğu mutsuzluk olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Görülen Saat Psikoloji Biliminde Önemi Nedir?

Rüyada saat görmenin psikolojideki yeri, rüya sahibinin zamana önem vermesi anlamına gelmektedir. Saat rüyada, rüya sahibinin planlı, programlı ve düzenli biri olduğunun delilidir. Rüyada saat görmek, vakti en doğru kullanmaya yönelik bir kişi olduğuna dair bir bilinçaltı yönlendirmesidir. Aynı zamanda hayatı düzenli yaşamaya ve yaşamı da önemsemeye bu gibi kavramların çok önemli olduğuna dair işaretler verir. Rüya sahibi zamana önem veren biri olarak düşünülmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani