Rüyada “Rüyada Zamanın Durması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Zamanın Durması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Zamanın durması, psikolojik sıkıntılar yaşayan, kendini kötü hisseden ve manevi anlamda zayıflamış bir kişiye işarettir. Rüyada zamanın durduğunu görmek, rüya sahibinin yaşantısından memnun olmadığı, geçmişe veya geleceğe çok fazla takılı kaldığı anlamına gelir. Zamanın durması kişiyi hazırlıksız yakalamak isteyen ve zayıf anından yararlanmak isteyen birinin bulunduğuna ve bu kişiye karşı çok dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Zamanın Durması İslami Anlamı

Rüyada zamanın durması, İslami yorumlara göre, zamanın durması aynı zamanda evli kimseler için eşiyle arasının bozulması anlamına da gelir. Rüyada zamanın durması, çok hayırlı güzel olaylara işarettir. Kişinin şansının açılmasına, maddi ve manevi bolluk bereket içerisinde olmasına yorumlanır. Eğer bu rüyayı bir erkek görüyorsa kendi istekleri ve bencil tavırları yüzünden kendisine ve çevresine zarar verebileceğine delalettir.

Rüyadaki zaman durması kişinin hiç beklemediği birinden ciddi bir yardım görmesi ve bu sayede bazı sorunlarını halletmesi ile de yorumlanabilir. Rüyada zaman görmek ile ilgili dini yorum, Kirmani (r.a) şöyle yorumluyor; bir kimseye rüyasında zaman söyleniyorsa kişi çevresinden uzaklaşacak, kendi içine dönecek ve birtakım bunalımlar yaşayacak demektir.

Rüyada Zaman Verilmesi

Rüyada zaman verilmesi, yapılması önemli bir işi muhakkak zamanında yapmaya ve yetiştirmeye işarettir. Kişinin kendisine verilen işi zamanında yapmazsa yeterli verimi alamayacağına yorumlanabilir. Rüyada verilen zamanın ardından eğer bir kargaşa ve heyecan oluyor ise o zaman yakın bir kişinin başı derde girmiş olabilir.

Rüyada Zamanı Geri Almak

Rüyada zamanı geri almak, bazen bir konuda pişmanlık yaşamak ve onu düzeltmek istemek anlamına gelir. Kişinin istediği gibi gitmeyen yaşantısını düzeltme ve yenilenme isteği vardır. Bununla beraber bu isteğini gerçekleştirebilmesi için imkanların çıkması ve birçok aksiliğin ortadan kalkması, her şeyin düzene girmesine delalettir.

Rüyada Zaman Makinesi Görmek

Rüyada zaman makinesi görmek, farklı şekillerde yorumlanabilir. Görülen zaman makinesi geçmişe gitmek için kullanılıyorsa kişinin unutamadığı, geçmişinden iz kalmış bir olay ile tekrardan karşılaşabileceği anlamına gelir. Şayet zaman makinesi ile geleceğe gidiliyorsa çok büyük ve tüm geleceği etkileyecek bir fırsat yakalamaya ve mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Zaman Söylenmesi

Rüyada zaman söylenmesi, çok istenen bir olayın gerçekleşmesi ve bir dileğin kabul olması ile tabir edilir. Kişiye yakınları tarafından çok büyük destekler gelecek ve umulmadık başarılar elde edecektir.

Rüyada Zamanda Geri Gitmek

Rüyada zamanda geri gitmek, kişinin hala geçmişinde takılı kaldığı, geçmişine karşı özlem duyduğu ya da geçmişinde halledemediği bazı sorunların olduğu anlamına gelir. Geçmiş ile ilgili olan konular tekrardan gün yüzüne çıkabilir. Bu konuların gün yüzüne çıkması kişinin bazı durumları telafi etmesi için iyi bir fırsattır.

​​​​​​Rüyada Zamanda İleri Gitmek

Rüyada zamanda ilerlemek, güzel bir gelecek ile yorumlanır. Kişinin bazı olayların tohumunu atması ya da bazı şeyleri istemesinin sonucunda bu durumları elde etmesi ve güzel bir yaşantı sürmesi anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani