Rüyada “Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada gebelik görmek üzerine birçok yorum bulunmaktadır. Rüyada hamile olduğunu görmek rüyayı gören kişi için sürpriz, bereket, başarı, mutluluk ve kazanç anlamına gelmektedir. Kişinin rüyasındaki karnının büyüklüğüne göre servetinin artacağı belirtilmiştir. Arzuladığı maddi güce ve rahatlığa ulaşacaktır. Çok başarılı olacaktır ve bu başarısından dolayı her zaman övgü alacaktır. Kişi biseksüel özellikler göstermeye başlayabilir. Yani iki cinse de ilgi duyabilir. Ufak rahatsızlıklar ve aksilikler baş gösterebilir. Belki bir hırsızlık olayı yaşanabilir.

Diğer bir yoruma göre ise kişi etrafındaki insanlara dikkat etmelidir. Çünkü etrafında bulunan bu insanlar yüzünden başı belaya girebilir. Ayrıca evlerine kötü düşünceye sahip misafirler gelebilir. Bu misafirler kadın olabilir ve kadınlar arkanızdan dedikodu yapabilir. Rüyada hamilelik görmek üzerine yapılan diğer yorumları aşağıda bulabilirsiniz.

Rüyada Hamile Olduğunun Öğrenildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olduğunu öğrendiğini görmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına delalet etmektedir. İş hayatınızda başarılı olacaksınız. Ayrıca eğer yeni bir projeniz veya yatırımınız varsa bu dönemde yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Rüyadaki dış gebelik ise; rüyayı gören kişinin başına bazı sorunlar geleceğinin habercisidir. Kişi başkalarına zarar vermek isteyebilir. Günahlara yönelebilir ve etrafındaki insanları rahatsız edebilir. Bununla beraber yakın zamanda bir sağlık problemi yaşayabilir. Bu yüzden kişi davranışlarına dikkat etmelidir.

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek, rüyada hamile olarak görülen kişiye yardım edileceğinin habercisidir. Bu kişiye maddi ve manevi olarak destek olunacaktır. Bu destek ile beraber siz de güzel günler yaşayacaksınız. Hayatınızda olumlu gelişmeler olacak. Huzurlu bir döneme gireceksiniz ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Annesini Hamile Görmek neye işarettir? İslami Kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz. 

Rüyada Bir Kadının Hamile Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olduğunu gören bir kadın varsa bu kadını gerçek hayatta da bir çocuk bekliyor olabilir ya da bir çocuğa hamile kalacak olabilir. Rüyada hamile olduğunu görmek İmam Nablusi Hz. tarafından yorumlanmıştır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında hamile olduğunu gören kadının kendi işini yapacağını ve bu işten maddi olarak büyük bir güç kazanacağını söylemiştir.

Rüyada bekar bir kızın hamile olduğunu görmek veya dul bir kadının hamile olduğunu görmek: İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; Rüyada bekar veya dul bir kadının hamile kaldığını görmesi gerçek hayata evlilik olarak yansıyacaktır.

Rüyada evli bir kadının hamile olduğunu görmesi; rüyayı gören kişinin evliliğindeki sorunalr ortadan kalkacaktır. Mutlu günler onu bekleyecektir. Evlilikleri bir yenilenme yaşayacaktır.

Rüyada reşit olmayan bir kızın hamile olduğunu görmek gerçek hayatta o kızın annesini işaret etmektedir. Rüyada yapacağı her şey annesi üzerinden gerçek hayata yansımaktadır.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olduğunu görmesi; rüyayı gören kişinin çok mutlu bir haber alacağına delalet etmektedir. Eğer kişi genç ise ve rüyasında yaşlı bir kadını hamile olarak görüyorsa bu kişiyi gerçek hayatta mücadele bekleyecektir. Kişi belki ateşli silahlara ilgi duymaya başlayabilir. Bununla beraber işsiz kalacaktır. Çocuğu olmayacağını düşünebilir fakat çocuğu olacaktır.

Rüyada bakire bir kızın hamile kaldığını görmek; bu rüya için birçok yorum bulunmaktadır.  Rüyayı gören kişinin gerçek hatta başına yangın, hırsızlık gibi kötü olaylar gelebilir. Kişinin kötü düşünceler ile buluşacağının habercisidir. Eğer kişi evlilik arifesindeyse ona alınan hiçbir şeyi beğenmeyecektir. Bununla beraber kişi yakında evlilik yaşayabilir.

Rüyada kısır bir kadının kendini hamile olarak görmesi, rüyayı gören kişinin kötü bir yıl geçireceğinin habercisidir. Bununla beraber yaşadığı yerde bir hırsızlık olayı yaşanabilir.

Rüyada Bir Erkeğin Hamile Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olduğunu görmek erkek için gerçek hayatta bazı sıkıntıların habercisi olabilir. Özellikle psikolojik anlamda sıkıntılar yaşanabilir. Bu yüzden sorunlarınızı başka kişiler ile paylaşmalıdır.

Rüyada hamile olduğunu görmek bekar erkek için de benzer şekilde yorumlanmaktadır. Belki gerçek hayatta evlenebilir ve bir çocuk sahibi olabilir.

İmam Nablusi Hz. bu rüyayı yorumlamıştır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada hamile olduğunu gören bir erkeği gerçek hayatta gizlenen ve ortaya çıkmasında korkulan bir üzüntü beklemektedir. Erkeklerin gebeliği ilim ve sanat fazlalığının habercisidir. Bununla beraber erkeğin gebeliği bazen aşka yorumlanmaktadır.

Rüyada reşit olmayan bir erkeğin hamile olduğunu görmek gerçek hayatta o erkeğin babasını işaret etmektedir. Rüyada yapacağı her şey babası üzerinden gerçek hayata yansımaktadır.

Rüyada Hamile Erkeğin Çocuk Doğurduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile erkeğin çocuk doğurduğunu görmek, rüyada hamile kalan erkeğin gerçek hayatta büyük bir yük altına gireceğinin habercisidir. Fakat bu yük sonunda bir rahatlama yaşayacaktır. Ayrıca kişi düşmanlarını geçecek ve onlardan kurtulacaktır.

Rüyada Eşinin Hamile Olunduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olacağının habercisidir. Yeni bir işe ya da projeye başlayabilir. Eğer rüyanızda eşiniz birden fazla çocuğa hamile ise gerçek hayatta kadar vermeden önce iki defa düşünmeniz gerekir. Kararlarınız sırasında duygusal durumlarınızı da ele almayı unutmayınız.

Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bol kazanç elde edeceğinin habercisidir. Eğer rüyayı gören kişi evli bir kadın ise bu rüya gerçekleşebilir. Rüyada ikiz hamile olduğunu görmek ve iki çocuğun da erkek olması güzel bir haberin geleceğine delalet etmektedir. Rüyayı gören erkek ise üzüntüye delalet etmektedir. Büyük bir sır yüzünden üzülmeye delalet eder.

Kendini Hamile Görmek tabiri için, Rüyada Kendini Hamile Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Eşinin Erkek Bir Bebek Doğurduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eşinin erkek bir bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kız çocuğu olacağına delalet etmektedir. Rüyada eşin kız bebek doğurması da yine benzer anlama sahiptir. Rüyada kız bebek doğuruyorsa gerçek hayatta erkek bebek doğurabilir.

Rüyada Kız Bebeğe Hamile Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kız bebeğe hamile olmak, rüyayı gören kişinin kendini yeni bir hayata hazırlaması gerektiğinin habercisidir. Kişi yeni başlangıçlar yapacaktır. Bu başlangıçlar sizi mutlu bir hayata götürecektir. Yani yeni ve mutlu bir hayat sizi bekleyecektir.

Rüyada Hamile Değilken Hamile Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile değilken hamile olunduğunun görülmesi, rüyayı gören kişinin sorumluluklarının artmasına delalet etmektedir. Kişi maddi veya manevi yönden ailesine destek olabilir. Bu destek ile beraber ailesiyle daha fazla yakınlaşacak ve beraber maddi olarak daha güçlenecektir. Bununla beraber rüyada hamile olduğunu görmek kişiyi başarılı bir iş hayatı beklemektedir. Bu iş hayatıyla beraber bol övgü de alacaktır.

Rüyada Hamile Kişinin Ağzından Çocuk Doğurduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile birinin ağzından çocuk doğurduğunun görülmesi ölüm anlamına gelmektedir. Ayrıca kişi etrafındakileri kırabilir. Bu yüzden söylediklerine ve hareketlerine dikkat etmelidir. Yoksa sevdiği insanların üzülmesini sağlayabilir.

Rüyada Düşük Yaptığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada düşük yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin iyi gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir. Kişi yeni başlangıçlar yaşayacaktır ve mutlu olacaktır. Eğer rüyada kan yoksa bu rüyanızın daha fazla etkili olmasını sağlamaktadır.

Rüyada Doğum Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada doğum görmek günahların affına delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin zor günleri bitecektir ve güzel günler onu bekleyecektir. Bunun dışındaki diğer yorumlar:

 • Rüyada doğum yapmak; rüyada doğum yaptığını gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulup refaha kavuşacaktır.
 • Rüyada doğum yapan birini görmek; rüyayı gören kişi için rahatlık anlamına gelmektedir. Kişinin tüm işlerinin yoluna gireceğinin habercisidir.
 • Rüyada doğum yaptırttığını görmek; rüyayı gören kişinin mutlu olacağına ve güzel günle yaşayacağına delalet etmektedir.
 • Rüyada doğum yapan birine yardım ettiğini görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında hoşlanmadığı kişiler ile tartışmaya gireceğinin habercisidir.
 • Rüyada doğum sancısı çektiğini görmek; rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde refaha ve isteklerine kavuşacağının habercisidir.
 • Rüyada doğum yapamadığını görmek; rüyayı gören kişi için uğursuzluktur. Kişiyi büyük sıkıntılar ve aksilikler beklemektedir.

Rüya Gebelik Testi Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada gebelik testi görmek, rüyayı gören kişinin yanlış yolda olduğunun habercisidir. Rüyayı gören kişi kolay ve haram kazanç peşinde koşmaktadır. Bu yanlış arkadaş seçiminden kaynaklanmaktadır. Kişi kendini düzeltmeli ve artık doğru yol peşinde koşmalıdır.

Rüyada gebelik testi yaptığını görmek; rüyayı gören kişi evliyse gerçek hayatta da gebelik durumu yaşanabilir. Bununla beraber gebelikte düşük veya erken doğum gibi sorunlar yaşanabilir. Rüyasında gebelik testi yapan kişi evli bir erkek ise gerçek hayatta eşi ile problemler yaşayabilir. Evliliklerine üçüncü bir kişi girebilir.

Rüyada gebelik testinin pozitif çıktığını görmek; rüyayı gören kişinin düşüncelerinin doğru çıkacağının habercisidir. Bu durum belki düşmanlarını bulmak için kullanılabilir.

Kızını Hamile Görmek tabiri için, Rüyada Kızını Hamile Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebek görmek, rüyayı gören kişinin iyi haberler alacağına ve sevineceğine delalet etmektedir. Rüyadaki çirkin bebek kötü habere, güzel bebek güzel habere delalet etmektedir. Bunun dışındaki diğer yorumlar:

 • Rüyada ağlayan bebek görmek; rüyayı gören kişinin sevdiği insandan tatlı söz alacağına delalet etmektedir.
 • Rüyada yeni doğmuş bebek görmek; rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağına ama bu sıkıntıları atlatacağına delalet etmektedir.
 • Rüyada bebek sevdiğini görmek; sevilen bebek erkek ise hayır ve mutluluğa delalet etmektedir. Bu bebek kız ise üzüntüye delalet etmektedir.
 • Rüyada bebeğin süt içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin maddi olarak iyi günler geçireceğine delalet etmektedir. Bebeğin süt emmesi de evde bolluk olacağının habercisidir.
 • Rüyada bebek yıkadığını görmek; rüyayı gören kişiye büyük bir miras kalabileceğinin habercisidir. Bununla beraber günahlardan kurtuluşun habercisidir.
 • Rüyada beşikte bebek görmek; rüyayı gören kişinin hayatına sevinçli haberler gireceğine delalet etmektedir.
 • Rüyada ölü bebek görmek; rüyayı gören kişi bazı eşyalarının kaybolabileceğine delalet etmektedir.
 • Rüyada ikiz bebek görmek; rüyayı gören kişi için hayırlı günlerin geleceğinin habercisidir.
 • Rüyada kundakta bebek görmek; rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına delalet etmektedir.

Rüyada Hamile Görmenin Psikolojik Yorumu Nedir?

Rüyada hamile görmek kişinin psikolojisi ile alakalı bir durumdur. Eğer kişi hamileyse bu rüyasına yansıyabilir. Diğer bir şekilde eğer kişi çocuk istiyorsa ya da çocuk olma ihtimali düşükse bu rüyasına yansıyabilir. Bunun dışında üzerinde baskısı olan kişiler de bu rüyayı görebilir. Yaşadığınız sağlık sorunları veya dış gebelik gibi durumlar rüyalarınızı tetikleyebilir. Bu tarz rüyaları çok sık görmeye başladıysanız bir uzmandan yardım almanız daha iyi olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani