Rüyada “Rüyada Kızını Hamile Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kızını Hamile Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kızını Hamile görmek, rüya sahibi olan kişinin evlenmesinde bir mahsur olmayacak yaşta kızı var ise onun kısa zaman içerisinde evlenerek baş göz olmasına delalettir. Rüyada kızını hamile gören kimse, bu rüya birtakım yorumculara göre ise, kişinin evladının istikbalinin oldukça parlak olduğu, yüksek makamlara geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada kızını hamile görmek, hayatında geçim ile ilgili bir problem yaşamayacağına ve tez zamanda mutluluğa ulaşacağı yorumu yapılır, ayrıca kızını hamile görmek bu rüyayı deneyimleyen kişinin gerçek yaşamda kızı var ise, tabiri caizse cüzdanı kabarık bir kişiyle evlilik yolunda adım atacağına yorulur. Eğer bu rüyayı deneyimleyen kişinin oğlu var ise, iş hayatında elde edeceği başarılara, kibar ve varlıklı biri ile evleneceğine delalet olarak yorumlanır.

Rüyada Kızını Hamile Görmek İslami Anlamı

Bu rüyaya ilişkin bazı alimlerin yorumları ise şu şekildedir. Caferi Sadık (r.a)’ a göre, rüyada kızını hamile görmek  bu rüyayı gören kişinin yaşamında bazı problemlerin var olduğunu gösterir. Sürekli düşünceler ile karşı karşıyadır, geleceğe yönelik endişe ve korkuları vardır. İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre, bu rüyayı gören kişinin hayatında oldukça fazla problem vardır. Evladının da problem yaşamaması ve helal süt emmiş bir kişiyle evlenmesini temenni ettiğine yorulur, tez zamanda mutluluğa ereceğine belirtidir. Diyanet’ e göre ise, bu rüyayı gören kişinin evladından hayır bulması ve evladının ailesine güzel bir yaşam vermesine delalettir. Ayrıca kişinin evladının mürüvvetini göreceğine, mesut bir yaşamı olacağını gösterir.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek, tez zamanda yaşayacağı büyük mutluluk anlamına gelir. Rüyada kızının erkek çocuğu olduğunu gören, büyük bir şansa ve varlığa malik olur. Eğer kız bebek doğduğunu gördüyse, mutluluk verici ve güzel günlere yorum yapılır.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada kızının hamile olduğunu öğrenmek, uzun yıllar çile çekileceğine, çok büyük üzüntüler duyulacağına ardından büyük başarılar, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına belirti olarak yorumlanır.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Söylemesi

Rüyada kızının hamile olduğunu söylemesi, aile içerisinde birtakım sürprizlerle karşılaşılabileceğine delalettir.

Rüyada Evli Kızını Hamile Görmek

Rüyada evli kızını hamile görmek, kişinin birtakım problemleri olduğuna ve ailesinden bunları gizlediğine göstergedir. Eğer bu rüya takvalı bir kişinin rüyası ise, rüyada nasıl görüldüyse o şekilde yorum yapılır.

Rüyada Evli Kızının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada evli kızının hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin kısa zaman içerisinde sevdiklerine ileteceği bazı gerçeklerin olması anlamına gelir. Annenin kızından mutlu bir haber almasına göstergedir.

Rüyada Bekar Kızını Hamile Görmek

Rüyada bekar kızın hamile görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatı içerisinde bazı hoşnutsuzluklar yaşayacağına, aile bireylerinin bazı problemlerle karşılaşacağına, hoş olmayan bazı haberlerin alınacağına delalet olduğu yönünde yorumlanır.

Rüyada Küçük Kızını Hamile Görmek

Rüyada küçük kızını hamile görmek, alınacak olan güzel bir habere delalettir. Zihninde olan cevapsız sorulara karşılık bulacağına ve yaşamında yeni bir sayfa açacağı manasındadır.

Rüyada Üvey Kızını Hamile Görmek

Rüyada üvey kızını hamile görmek, bu evladıyla ilişkilerinin hayırlı olacağına ve bu kişinin rüyayı göreni mutlu edeceğine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani