Rüyada “Rüyada Kendini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kendini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kendini Hamile görmek, her seferinde iyi ve güzel olarak yorumlanır. Rüyada kendini hamile gören kimse, hamilelik ve hamile olmak doğurganlık anlamına gelir. Rüyada kendini hamile görmek, doğurganlık ise çoğalmayı, can vermeyi temsil eder. Hamile olmak sevindirici bir haberdir. Bu sebeple rüyada kendini hamile görmek bolluk, bereket ve mutlulukla ilişkilendirilir.Kendini hamile görmek, gören kişi evli ise o dönemde hamile kalma ihtimali yüksek olur. Rüyayı gören kadın eğer hamile ise doğacak bebeği ikiz olabilir ya da doğumun gerçekleşmesinin hemen ardından kısa sürede tekrar hamile kalabilir. Ayrıca işsiz ise işe başlayabilir. O aramıyorken kendisine iş teklifi gelebilir. Ya da çalıştığı yerde konumu ve maaşı yükselebilir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi ( r.a. ) demiştir ki, bir kimse kendisini hamile olarak rüyasında görür ise o kişinin hanesine mutluluk ve refah doğar, eli para görür, evi dolar, hayatının geri kalanını bereket içinde yaşar. Cafer-i Sadık ( r.a. ) buyurmuştur ki, rüyasında kendisini hamile gören kimse hayatı boyunca hiç kimseden ya da hiç bir şeyden korkmasın, zira o dilediği her şeye sahip olma gücüne sahiptir. Ev ya da arsa satın alma planları yapılıyorsa bu planları faaliyete geçirmenin tam zamanıdır, bir daha böyle bir fırsat hayatı boyunca karşısına çıkmayabilir.

Rüyada Kendisini Sevgilisinden Hamile Görmek

Rüyada kendisini sevgilinden hamile görmek, rüyayı gören kadının korku içinde olduğunu, bir takım sıkıntılar içinde bulunduğunu ve çaresini bulamadığını gösterir. Kadının bu sıkıntılı durumdan kurtulması için hayır dağıtması gerekir. Bu sayede iç huzura kavuşabilir ve derdi hafifleyerek çözümü kendiliğinden önüne çıkabilir.

Rüyada Kendini İkiz Bebeğe Hamile Görmek

Rüyada kendini ikiz bebeğe hamile görmek rüyayı gören kişinin başına güzel şeyler geleceğini, başvurduğu işlerden en çok istediklerine kabul edileceğini ancak seçim yapmakta zorlanacağını, kısmetinin açılacağını ve onun kalbini kazanmak için iki kişinin birbirleri ile rekabet edeceğini işaret eder.

Rüyada Kendini Evlenmeden Hamile Görmek

Rüyada kendini evlenmeden hamile görmek, rüyayı gören kişinin içinde bir sıkıntı olduğunu gösterir. Bu sıkıntı aile ile ilgili yorumlanır. Aile ile olan bağları güçlendirirse iç sıkıntısı kendiliğinden dağılır ve bir daha böyle bir sıkıntıya düşmez.

Rüyada Kendini Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Rüyada kendini erkek çocuğa hamile görmek, gerçek hayatta karşılaşılacak olan bir güçlük olduğu anlamına gelir. Bu güçlük içinden kendi başına kurtulamayacağından yardım alması gereklidir. Eğer hasta olursa vakit kaybetmeden doktora gitmelidir. Gittiği doktor iyi eğitimli olmalıdır.

Rüyada Kendini Kız Çocuğa Hamile Görmek

Rüyada kendini kız çocuğa hamile görmek yakın dostlar ya da akrabalar tarafından her konuda destek göreceği şeklinde yorumlanır. Eğer doğru kişilerle arkadaşlık edip yakınlık kurarsa ve yakınlığını korursa hayatının zor dönemlerinde hiç yalnızlık çekmez, her zaman onu koruyup kollayan ve savunan birileri bulunur. Mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olur, yaşadığı hayattan keyif alır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani