Rüyada “Rüyada Balkon Yıkamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Balkon Yıkamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada balkon yıkanması, kişinin iş hayatında beklemediği adımlar atmasını sağlamaktadır. Atılacak olan bu adımlar rüya sahiplerini çok daha farklı bir konuma taşıyacaktır. Bu durum da daha iyi kazançlar açısından olumlu olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında balkon yıkayan kişilerin şu an yoksa bile kısa zamanda emrinde pek çok kişi çalışacaktır. Bu da işte yükselme durumunu tekrardan hatırlatan bir durumdur. Eğer çalışmıyorsanız müdürlük gibi iyi bir rütbe ile çalışmaya başlayabilir böylece çok fazla çalışanınız olabilir. Ya da yeni bir iş kuruyor da olabilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun rüyasında balkon yıkayan kişiler, başladıkları işlerden çok iyi kazançlar elde edecektir.

Rüyanızda balkon yıkadığınızı gördüyseniz bunun başka bir anlamı da kısmettir. Özellikle bekar rüya sahipleri, kendileri için en hayırlı kısmeti bulurlar.

Rüyada Yüksek Balkon Görmek

Rüyada yüksek balkon görmek, maddi ve manevi her açıdan kişilerin yükseleceğini ve çok daha iyi bir konuma geleceğini göstermektedir. Rüyayı gören kişiler henüz başarılı olamadıysa fakat hayalleri varsa, bu hayaller en kısa süre içerisinde gerçekleşir. Böylece rüya sahipleri çok mutlu bir hayata sahip olur.

Rüyada yüksek balkon gören kişiler, hedefledikleri hayallerin daha da üst mevkilerine ulaşabilirler. Bu kişiler normal hayatlarında da iş hayatlarında da çalışkan ve azimli kişilerdir. Bu sayede her zaman en iyi yerlerde olurlar ve hayatları boyunca sıkıntı çekmezler.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Balkon Görmek tabiri daha önce görmüş olabilirsiniz.

Rüyada Yüksek Balkonda Çiçek Görmek

Eğer rüyanızda yüksek bir balkonda çiçek görüyorsanız, iş yerinde terfi alacağınıza işaret etmektedir. İş yerinizde alacağınız terfi aslında beklediğiniz bir hamle olmasa da yaptığınız çalışmalar karşılık bulur ve bu saye de terfi alarak artık daha yüksek maaşlarla daha iyi koşullarda çalışmaya başlarsınız.

Rüyada Yüksek ve Siyah Balkon Görmek

Rüyada siyah rengi her ne kadar kötü bir şeymiş gibi bilinse de aslında rüyada yüksek ve siyah balkon görmek kişinin yaptığı çalışmalardan dolayı övgü alması anlamına gelmektedir. Hatta bu durum kişinin daha fazla para kazanmasını da sağlayabilir.

Rüyada Alçak Balkon Görmek

Rüyasında alçak balkon gören insanların yakın zamanda tuttukları dilekler kabul olur. Ayrıca bu kişilerin iş hayalleri varsa onlar da en kısa sürede gerçekleşir ve istedikleri yerlerde çalışmaya başlarlar.

Rüyada Balkon Demirlerine Tutunmak

Eğer rüyanızda balkon demirlerine tutunuyorsanız ve bu demirler renkliyse, her zaman sizi koruyan kişilerin olduğunu göstermektedir. Bu kişiler anne ya da baba olabileceği gibi yakın arkadaş, kardeş ya da eş de olabilmektedir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan bu güvenilir kişiler, rüya sahibi yanlış bir şey yapsa bile her zaman onun yanında olacaktır.

Eğer balkon demirleri çok büyükse, iş hayatınızda çok büyük destekler alarak çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Rüyada yüksek balkon demirlerine tutunmak, kişilerin yükselmek için bazı hedeflerinin olduğunu da göstermektedir.

Rüya Anlamına Bakın? Rüyada Balkondan Atlamak bu rüyayı Geçmişte görmüş olabilirsiniz?

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyasında yüksek katlı bir binanın balkonundan düşen kişiler, iş hayatlarında bazı sorunlar yaşayabilirler. Bu sorunlar kişiden dolayı değil de genellikle müdür – patron ya da iş arkadaşlarından dolayı yaşanır. Rüyada balkondan düşmek bir anda iş hayatındaki sorunların daha belirgin hale gelmesine delalet etmektedir. Ancak bu durumlar çözülemeyecek sorunlar değildir. Rüya sahibi sabırlı bir şekilde yaklaşarak sorunların çözülmesini ve daha huzurlu bir iş yerine ulaşılmasını sağlayabilir.

Eğer rüyanızda küçük bir binanın balkonundan düşerseniz bu da elinizdeki birikimi, asıl nedeninden farklı bir şekilde kullanmanız gerekeceğine işaret etmektedir. Genellikle bu birikim de gayrimenkul olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Balkonu Süpürmek

Eğer rüyanızda pis bir balkonu süpürüyorsanız, bu zamana kadar yaşadığınız hayattan farklı bir tarzdaki hayata geçiş yapacağınızı gösterir. Rüya sahibi, kendi içerisindeki duyguları ve yetenekleri fark edecek ve hayatını değiştirmek için adımlar atacaktır. Bu süreçte yakın çevresi de büyük destek olur.

Rüyada temiz olan balkonu süpürmek ise yeni bir başlangıç anlamına gelir. Ancak bu sefer başlangıç yapmak zorunda kalırsınız. Yani yaşadığınız bazı olaylar canınızı çok sıktığı için hayatınızı farklı bir şekilde sürdürmek isteyebilirsiniz. Başka bir şehir ya da ülkeye taşınabilir ya da iş değişikliği yapabilirsiniz. Bu yenilikler de genel olarak olumlu sonuçlar vererek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani