Rüyada “Rüyada Balkondan Atlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Balkondan Atlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Balkondan atlamak, bir çok rüya yorumcularına göre, rüyayı gören kişinin çok önemli bir mevkiden düşmesi, maddi sıkıntılar yaşaması veya büyük riskler alınması gibi anlamlara yorumlanır. Diyanet’e göre rüyada balkondan atlayan birini görmek, bu rüyayı gören kişi sağlık sorunları yaşar ve manevi anlamda çok yıpranır diye yorumlanmıştır. Diyanet’e göre, rüyada balkondan atladığını gören kimse, eşini aldatır ve aldatma durumu söz konusu değilse mutlaka hane içinde eşler arasında önemli tartışmalar veya kısa süreli ayrılıklar yaşanır.

Rüyada Balkondan Atlamak İslami Anlamı

Rüyada Balkondan atlamak, İslam alimlerine göre, birden fazla anlamlara yorumlanır. Rüyayı gören kişi rüyasında balkonda atladığını nasıl veya ne şekilde görüyorsa rüyanın anlamı ona göre belirlenir. İmam Nablusi (r.a), bu rüyayı görenin rüyada balkon yıkılması, rüyada balkon duvarı görmek, rüyada geniş balkon görmek veya rüyada dar balkon görmek gibi anlamlarıyla yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada Balkon Yıkılması

Rüyada balkon yıkılması, rüya yorumcularına göre rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra hanesi içinde huzursuzluk yaşar. Kardeşler veya eşler arası yaşanacak tartışmaları ifade eder. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişinin iş yeri ile arasında sorunlar yaşanır ve kişi maddi sıkıntılara girer.

Rüyada Balkon Duvarı Görmek

Rüyada balkon duvarı görmek, rüya yorumcularına göre engel anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatta çok istediği bir dileği için önünde kocaman bir engeli vardır.

Rüyada Geniş Balkon Görmek

Rüyada geniş balkon görmek, rüya yorumcularına göre kişinin el darlığı yaşamayacağı ve maddi sıkıntılarını atacağı bir döneme girmesine işaret eder. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi yeni bir ev ya da araba sahibi olur.

Rüyada Dar Balkon Görmek

Rüyada dar balkon görmek, rüya sahibinin düşünce ve stres ile içinin daralması anlamına gelir. Kişiyi kara kara düşünceye alacak sıkıntılı mevzular yaşaması söz konusudur.

Rüyada Balkon Çökmesi

Rüyada balkon çökmesi, rüya yorumcularına göre hane içinde çok ciddi maddi sıkıntılar yaşanır. Hane içine girecek icra memurları ya da kapıya gelecek alacaklılar yakın olmaktadır. Diyanet’e göre balkon çökmesi kişinin hanesi içinde günah işleyen birileri olması anlamına gelir.

Rüyada Balkon Demiri Yaptırmak

Rüyada balkon demiri yaptırmak, rüya yorumcularına göre kişinin hanesinde yenilikler yapması anlamına gelir. Rüya sahibi eşyalarını ya da evini yeniler. Fakat Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişinin hanesi içinde onu koruyan, kollayan ve her zaman dua eden birileri vardır.

Rüyada Balkonda Oturmak

Rüyada balkonda oturmak, rüya yorumcularına göre rüya sahibinin hanesinden birilerinin gizli bir iş yapmasıdır. Evin dışında veya iş yeri dışında saklanan sırlar olması anlamına gelir. Kişi bu sırrı yakın zamanda evin dışından bir yerden duyacaktır.

Rüyada Balkonda Uyumak

Rüyada balkonda uyumak, rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi iş seyahatlerine gider. Şehir dışına çıkmak veya uzun bir süreliğine buralarda yaşamak durumunda kalınır. Rüya sahibinin kendisi için olmasa bile eşi ya da çocukları için aynı durum söz konusu olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani