Rüyada “Rüyada Balkon Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Balkon Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Balkon görmek, genellikle uzağa hasret ve özlem olarak yorumlanır. Rüyada görülen balkon, kişinin sevdiği kişilere hasret kalacağı ve çok fazla özlem duyacağı anlamına gelir. Rüyada balkon yıkamak, temiz bir hayat süreceğini ve bu konuda vicdanının rahat olduğunu tabir olurken, kalabalık bir şekilde görüyorsa bazı kişiler ile ortak iş yapacağı tabir edilir. Rüyada balkon süpürmek, bu rüya hayırlara vesile olmaktadır. Rüyada balkon kapısı kilitlemek, sağlık, zenginlik ve mutluluk demektir. Rüyada balkon kapısının kilidini açmak, tam tersi bir rüya olduğu için kavga ve tatsızlığa yorulur.

Rüyada Balkon Görmek İslami Anlamı

Rüyada Balkon görmek, Kirmani (r.a) yorumu; kişinin kendini balkon gibi bir yerde oturarak görmesi, korktuğu şeylerden emin olacağına işarettir. Rüyada balkon duvarının yıkılması, fakir olan kişi zenginleşir, tüccar daha fazla kazanır, zengin daha da zenginleşir. Rüyada Balkondan düştükten sonra ayağa kalkmak ise, kötü durumların ardından gelen güzel şeylere habercidir. Eğer atlanılan balkon alçaksa, kötü giden bir duruma çok geçmeden müdahale edilecektir.

Rüyada Balkon Yıkamak

Rüyada balkon yıkamak, zengin ve kendinden çok emin, emrinde çok fazla insan çalışan bir kişinin yanında işe girmeye delalettir. Tabirciler bu rüyayı genel olarak iş hayatına yormaktadır. İşsizlerin iş sahibi olacağına, ticaret ile ilgilenenlerin gelirlerinin yükseleceğine, güzel paralar ve mallar kazanmaya işaret etmektedir.

Rüyada Balkon Temizlemek

Rüyada balkon temizlemek, geçmişe sünger çekmek ve eskide kalmış hesaplaşmaları unutmak artık yeni ve temiz bir başlangıç yapmak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balkon Yapmak

Rüyada balkon yapmak, genelde kötü olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hiç hak etmediği ve utanç duyacağı durumlarda kalacağı rivayet edilir. Rüyada ikinci balkonu yaptıran kişi eşini gözden çıkarmış demektir.

Rüyada Balkondan Bakmak

Rüyada balkondan bakmak, iş hayatında büyük başarılara, güzel terfilere ve çok büyük kazançlara işarettir. Yapılan işlerin birçok kişi tarafından takdir edileceğine delalet olur. Hastalığı olanlar için şifanın hemen geleceğine, azim ve sabırlı olanlar için ise başarının elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek, bazı kötü durumların ortaya çıkacağına işaret eder. İş hayatı yolunda giden birinin işlerinin bozulmasına, aile içinde kavga çıkacağına, sahip olunan varlıkların kısa bir zaman içinde kayba uğrayacağına, bazı ölüm haberlerine rivayettir.

Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyada balkondan atlamak, akraba güvencesi ile girilen bir işte maddi manevi kayıplara uğramak demektir. Bu zarar sonrasında insanlara güvenin azalacağı ve eşlerin kavga edeceği tabir edilmektedir.

Rüyada Balkon Camı Görmek

Rüyada balkon camı görmek, aydınlığa ve ferahlığa yorulur. Rüya sahibinin kazancı daha yüksek bir işe gireceği, bu yeni işinde kendine olan güveninin artacağı ve sorunlarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada Balkon Kapısı Görmek

Rüyada balkon kapısı görmek, yeni iş kapısı ve şans oyunlarından gelen zenginlik olarak yorumlanmıştır. Kişi için maddi sorunların yakın bir zamanda son bulacağı anlamındadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani