Rüyada “Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada bakla yediğini görmek zorluklar ile karşılaşılacağı manasına gelir. Özellikle yenilen baklanın acı olması zorlukların kişileri hem sağlık hem de finansal açıdan zorlayacağını sembolize eder. Acı bakla aynı zamanda aile içerisinde çıkan tartışmalara da yorulur. Baklanın ayıklanmadan direkt olarak yenildiğini gören kişilerin ilim konusunda sağlamış olduğu çabaların başarı ile sonuçlanmayacağı da sıklıkla dile getirilir. İlimin sonuca varmamasının yanı sıra amelsiz olması şeklinde de yorumlanır. Kişilerin kendine katkı sağlamayacağı bir yolda ilerlediği görülür.

Dalında Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dalında yeşil bakla görmek eğer görülen baklalar sağlıklıysa zorlukların başarı ile atlatılacağına emek verilmiş olan isteklerin sonuç bulacağına delalettir. Özellikle eğitim yaşantısına yorulan bu rüyalarda uzun süredir emek sarf edilen sonucun başarılı bir şekilde elde edileceği de belirtilmelidir.

 Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Balık Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Dolapta Bakla Saklanması

Dolabında bakla saklamak malın mülkün artacağına delalet eder. Saklanan baklalar ne denli çoksa ilerde elde edilecek olan kazanım ve yatırım oranını da aynı derece yüksek olacaktır. Baklaların bozulmuş olması ya da kurtlu olması durumunda mevcut olan mallara zarar gelebileceği de belirtilmelidir. İslam alimleri baklanın bozulmuş olarak görülmesinin hanede yaşanacak hırsızlığa ya da mal kaybına delalet edebileceğini de belirtir.

Rüyada Baklanın Dalından Toplanmasının Yorumu

Rüyada dalından bakla toplamak kişilerin mallarında artış, huzurunda da pekişme manasına gelir. Baklanın toplanma işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılması ya da baklanın dikenlerinin batması durumunda hem sağlık hem de maddi bakımdan sorunlar ile karşılaşılacağı da bilinmelidir.

Pişmiş Bakla Yemeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada pişmiş bakla görmek uzun vadede elde edilecek olan kazanıma ve helal paraya delalet eder. Bakla yemeğini hazırlayan kişi bizzat rüya sahibiyse kendi emeklerinin sonuçsuz kalmayacağına yorulur. Bakla yemeğinin bozulması ya da yenmemesi gibi bir rüya görülürse önünüze kadar gelen rızık fırsatını kaybedeceğiniz ve fırsatı değerlendiremeyeceğiniz şeklinde de yorumlanır. Pişmiş bakla yemeğinden tiksindiğini gören kişilerin rızık kapısı olan iş yeri ile alakalı sorunlar yaşayabilecektir.

Yapılan Bakla Yemeğinin Kötü Olmasının Manası

Rüyada bakla yemeğinin güzel olmaması ilerleyen süreçte emek harcanmış olan bir konu ile alakalı hezimete uğramak olarak da nitelendirilebilir. Baklanın ayıklanması kadar emek gerektiren bir durumun boşa gitmesine neden olan bu olay gerçek hayatta da eğitim ya da ikili ilişkiler ile alakalı emeklerin boşa gitmesini simgeler. Birinin yapmış olduğu hazır bakla yemeğinin yenilmesi ve bu şekilde karın doyurulması farklı bir kişinin emeği sayesinde derin bir nefes alacağınız ve hiç ummadığınız bir anda yardım göreceğiniz manasına gelir.

Rüyada Bakla Ayıklamak ve Pişirmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada pişmiş bakla yemeği görmek farklı bir kişinin desteği ile hazırlanmışsa hiç umulmayan bir anda zorlu olarak nitelendirilen bir süreç içerisinde yardım almak şeklinde yorumlanır. Özellikle baklanın ayıklanması gibi zorlu bir süreçte yardım gelmesi genellikle aile içerisinde birlik ve beraberliğin yeniden sağlanması manasına gelir. Bakla yemeğinin nasıl bir tencerede pişirildiği da rüyanın yorumunu direkt olarak etkiler. Örneğin mavi ya da sarı bir kapta yemeğin pişirilmesi çok emek sarf ettiğiniz bir alanda çabalarınızın sonuçsuz kalacağını simgeler. Bunun yanı sıra bakır olan bir kapta pişirilmesi de hayırlı olması için çok çaba sarf ettiğiniz bir isteğin hayırsız olduğunu simgeler. Bakırın rüyalara katmış olduğu genel etki olumsuzdur.

Fasulye Görmek tabiri için, Rüyada Fasulye Görmek neye işarettir? Yazımızdan okuyabilirsiniz.

İç Bakla Hayırlara Vesile Midir?

Rüya tabiri iç bakla konusunda oldukça hayırlı unsurları içerisinde barındırır. İç baklanın önünüze bir kap ile sunulması ve oldukça temiz olması elde edilecek olan huzurun ve maddi birikimin artış göstereceğini nitelendirir. İç baklanın ayıklanması için siz büyük çaba sarf ediyorsanız, elde etmek istediğiniz amaca erişmek için zorlu yollardan geçmeniz gerektiği şeklinde yorumlanır.

Bozulmuş Baklaları Ayıklamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil bakla temizlemek ve her birinin pırıl pırıl taze çıkması hiç ummadığınız anda ek kazanımlar ile karşı karşıya kalacağınız manasına gelir. Fakat bu süreçte bozulmuş baklaları ayıkladığınızı ve içerisinden taze ve bozulmamış bulmaya çalışmanız hayırlı bir rüya değildir. Bu rüya sonucu iyi olmayacak bir duruma büyük gayret göstermek ve kendini yormak manasına gelir. Bozulmuş baklalar hayırsız süreçler olarak nitelendirilir. Bunların içinden hayırlıyı bulmaya çalışmanın zaman kaybı olacağını sembolize eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani