Rüyada “Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada fasulye görmek, pek iyiye yorulmaz. Kötü şans olarak tabir edilir. Rüyada fasulye görmek, kendisinin ya da bir yakınının hastalanacağı olarak da yorumlanır. Rüyayı gördüğü zaman hasta ise bu hastalığın bir süre daha süreceği söylenir. Zamanı dışında görülen fasulye, büyük bir kedere işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler işlerin de risk almamaya dikkat etmelidirler. Rüyada fasulye görmek, fasulyenin buruşuk ya da taze olmasına göre de ayrıca yorumlanır.

Rüyada Fasulye Görmek İslamı Anlamı

İbn-i Şirin(r.a.) fasulye ile ilgili yorumunda, çiğ ve pişmiş fasulye arasında bir fark olmadığını belirtmiş ve fasulyeyi üzüntü olarak yorumlamıştır. “Çağdaş Ulema” dalında görülen fasulyeyi, hedefe ulaşamamak olarak yorumlamıştır.

Cafer-i Sadık (r.a.) ise mevsimi dışında fasulye görmeyi keder olarak tabir etmiş, fasulye yemek ise daha büyük bir üzüntüdür demiştir. O da çiğ ve kuru fasulye görmenin tabiri açısından bir farkı olmadığını söylemiştir.

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada fasulye toplamak, toplanan fasulyenin rengine göre değerlendirilir. Toplanan fasulye yeşil ise, kişinin fazla uzak olmayan bir zaman içinde şansının açılacağına ve hayırlı işler yapacağını gösterir. Yeşil fasulyenin sayısı fazlaysa şansı o derece bol olacaktır.

Rüyada Fasulye Tohumu Görmek

Rüyada fasulye tohumu görmek, içi kötü, kıskanç, hasis insanlardan kurtulunacağına işarettir. Rüyayı gören kişi, kimseye el açmadan onurlu bir hayat yaşayacaktır. İş hayatı iyi olacak, yüksek mevkilere gelecek ve iyi bir eğitim alacaktır.

Rüyada Fasulye Bostanı Görmek

Rüyada fasulye bostanı gören kişi, yeni bir iş kurma konusundaki düşüncelerini çevresiyle, ailesi ve arkadaşları ile paylaşacaktır. Gelecek için para biriktirecek, çok iyi kazançlar elde edecektir.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye gören kişi kendini çok mutlu edecek hayırlı bir haber alacak, aniden bereketli bir iş için yolculuğa çıkacaktır. Evliyse, evliliği mutluluk içinde sürecektir.

Rüyada Fasulye Tarlası Görmek

Rüyada fasulye tarlası gören kişi, çok büyük bir zenginliğe kavuşacaktır. Bu rüya daha çok maneviyata işaret eder. Rüyayı gören kişi, ibadetlerini tam olarak yerine getirecek ve hacca gidecektir. İşlerinde haram yemeyecek ve haksızlık yapmayacaktır.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek, eğer vaktinde görülmüş ise beklenmeyen bir zenginlik demektir. Kişi büyük mal sahibi olacak, ev alacaktır. Hacizli bir malı varsa onu geri alacaktır. Evinin içinde mutluluk ve bereket olacaktır.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

Rüyada fasulye turşusu görmek, kişinin cimriliğine işaret eder. Kişi cimriliği dolayısıyla ailesi ile tatsız konuşmalar yapmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Fasulye Pişirmek

Rüyada fasulye pişirmek, bekar bayanlar için evlilik demektir. Rüyayı gören bekar bir bayan ise, zengin, duygulu ve asil bir kimse ile evlenecektir. Rüyayı gören kişi yaşlı ise, eşiyle uzun yıllar beraber olacak, hastalık yüzü görmeyecektir. Eğer kişinin çocukları varsa onlardan her zaman sevgi, saygı görecek ve onları evlendirecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani