Rüyada “Rüyada Sevgili Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Sevgili Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada sevgiliyi görmek için yapılan birçok yorum bulunmaktadır. Bu yorumlar sizin şu anki ilişki durumlarınıza veya bilinçaltınıza göre değişebilmektedir. Örneğin; gerçek hayatta sevgilisi olan kişi rüyasında sevgilisini görüyorsa, bu rüya iki şekilde yorumlanabilir. Sevgilisiyle evlilik yoluna girebilirler ya da sevgilisi ondan soğuyabilir. Gerçek hayatta sevgilisi olmadığı halde rüyada sevgili olduğunu görmek, kişinin sevgilisiz olma durumunu fazla dert edinmesinden kaynaklı bu rüyayı görebilir ya da kendine bir sevgili bulma aşamasında olduğunun habercisi olabilir. Rüyanızda eşinizi görüyorsanız, rüyanıza göre yorumlamalar değişmektedir. Eşinizin rüyanızdaki durumuna göre rüyanızın anlatmak istediği şeyler değişecektir. Görülen rüya çeşidine göre yapılan yorumları yazının geri kalan kısmında bulabilirsiniz.

Rüyada Biriyle Sevili Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada tanıdık biriyle sevgili olmak sık olarak yaşanmaktadır. Rüyayı gören kişinin, rüyadaki sevgilisi olan kişi ile gerçek hayattaki ilişkisi sonuçları etkilemektedir. Eğer rüyada sevgili olduğu kişi ile gerçek hayatta anlaşabiliyorsa, bu rüya kişinin yakın zamanda bir sevgili bulacağının işaretidir.  Fakat, rüyadaki sevgili ile gerçek hayatta pek iyi iyi bir ilişkileri yok ise; bu rüyadaki sevgili gerçek hayatta rüyayı gören kişi hakkında kötü konuşuyor ve onu karalamaya çalışıyor olabilir.

Rüyada arkadaşla sevgili olmak kişiyi büyük değişimlerin beklediğinin habercisidir. Sevgili olarak görünen kişi sevilen bir arkadaş ise şans ve mutluluk, sevilmeyen bir arkadaş ise uğursuzluk getirecektir. Rüyasında hemcinsi ile sevgili olan kişiyi şaşkınlıkla karşılayacağı bir haber beklemektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada eski sevgiliyi görmek iki şekilde yorumlanabilmektedir.

 • Psikolojik olarak: Rüyayı gören kişinin eski sevgilisine beslediği özlem, aşk veya nefret, kin gibi duygulardan kaynaklı olarak görülmüş olabilir.
 • Rüya tabiri olarak: Rüyayı gören kişinin borçlanacağının ve eğer evliyse de eşiyle problemler yaşayacağının habercisi olabilir.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek ise rüyayı gören kişinin tekrar eski sevgilisi ile görüşeceğinin fakat bu sefer arkadaş olarak kalacaklarının ve aralarındaki tatsızlıkların biteceğinin habercisidir. Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin yeni başlangıçlar yapacağının göstergesidir. Eski sevgili ile kavga etmek bir evliliğin habercisi olabilir. Eski sevgiliyi dövmek, rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile karşılaşacağını belirtir. Eski sevgiliyi ağlarken görmek ise rüyayı gören kişinin mutlu olacağının habercisidir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlayan Eski Sevgili Görmek neye işarettir? İslami Kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz. 

Rüyada Sevgiliyi Hasta Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Sevgilinin hasta olarak görüldüğü rüyalar gerçek hayata tam tersi şekilde yansımaktadır. Sevgilinizin sağlıklı ve mutlu olacağının habercisidir. Bununla beraber karşınıza yeni iş imkanları ile başarılar çıkacaktır.

Rüyada Sevgilisinin Öldüğünü veya Ölmüş Biriyle Sevgili Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgilisinin öldüğünü gören kişi gerçek hayatta sevgilisine kavuşacak veya görüşecektir. Rüyada kişi ağlıyor ise bu gerçek hayata gülümseme ve kahkaha olarak yansıyacaktır. Bu rüyayı görmenizin diğer bir sebebi ise sevgiliniz ile yaşadığınız bir olaydır.

Rüyada kişi ölmüş biri ile sevgili olduğunu görmüşse ve sevgilisi olarak gördüğü kişi tanıdığı biriyse onun ailesi ile alakalı bir durum yaşanabilir. Eğer kişiyi tanımıyor ise gerçek hayatta kötü bir ilişkiye adım atabilir.

Rüyada Sevgili ile Konuştuğunu Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgili ile konuşmak kişinin her zaman destek göreceğinin işaretidir. Rüyada yaşanan güzel konuşmalar gerçek hayata aşk ve mutluluk olarak yansımaktadır. Evli olan kişi eşini rüyasında gördüğü zaman evine bağlılık gelecektir.

Rüyanızda sevgilinizle yüz yüze veya telefonda konuşmak ona duyduğunuz özlemin göstergesi olabilir. Bu rüya ile ona ulaşmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Rüyada Sevgili ile Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdiğini gören kişiler için bu rüya sevgililerine açılamadıklarının göstergesidir. İçlerinde bulunan arzu veya aşkı tam olarak sevgililerine iletememektedirler. Bu yüzden rüyalarında sevgilileri ile yaşadıkları bu birlikteliği görmektedirler. Bununla beraber rüya yorumcularına göre bu rüyalar sağlığınızın iyileşmesinin, sakinleşmenizin ve sevgiliniz ile daha yakın olacağınızın habercisidir. Rüyada eski sevgili ile cinse ilişkiye girildiği görülüyor ise; kişinin eski sevgilisiyle çözüme kavuşmamış olayların bulunduğu anlaşılır.

Rüyada Sevgili ile Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgili ile kavga etmek gerçek hayata mutluluk ve muhabbet olarak yansımaktadır. Sevgililerin gerçek hayatta birbirlerine iyi bir şekilde yoldaş olduklarının ve birbirlerini sevdiklerinin göstergesidir. Bu rüyanın diğer bir sebebi ise sevgiliniz ile yaşamaktan korktuğunuz kavgalardır. Bu korkunuz rüyanıza yansıyabilmektedir.

Sevgiliyi Hamile Görmenin tabiri için, Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatıldığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgilisinin kendisini aldattığını gören kişiler için bu rüya gerçek hayatta dökülecek olan gözyaşının habercisidir. Hatta sevgili ile kavga etmeye ve ilişkide zorluklar yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca resmi yerler ile yaşanacak bir sorunun işareti de olabilir. İftiralar ve dedikodular ile de karşılaşabilirsiniz fakat beraber tüm bunları atlatabilirsiniz. Rüyalarınızın sonuçları için sevgilinize diretmemeniz gerekmektedir. Bu rüyalar her zaman böyle yansımayacaktır. Sevgiliniz rüyanızda istemediğiniz bir hareket yapıyor diye onunla tartışmaya girmeniz ilişkinizi daha fazla etkileyecektir.

Rüyanızda eğer siz sevgilinizi aldatıyorsanız, ilişkinizden şüphe duyuyor olabilirsiniz. Belki ilişkinizin gidişatını beğenmemiş olabilirsiniz ya da yaşananlardan emin değilsinizdir.

Rüyada Sevgiliyi Öptüğünü Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgiliyi öpmek, rüyayı gören kişinin bir yakınından destek alacağının göstergesidir. Bu yardım maddi ve manevi olarak güçlenmenizi sağlayacaktır.

 • Rüyada sevgiliyi dudaktan öpmek: Rüyada sevgili ile öpüşmek aile bağlarının güçleneceğinin habercisidir. Ayrıca kişi gerçek hayatta sevgilisine daha fazla aşık olmaya başlayacaktır.
 • Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek: Rüyayı gören kişinin birine yardım edeceğinin habercisidir.
 • Rüyada sevgiliye hem sarılıp hem öpmek: Rüyada sevgiliyi öpmek sarılmak, rüyayı gören kişinin yakınında olan biri ile iş kuracağının ve başarılı olacağının habercisidir.

Rüyada Sevgiliyi Hamile Olarak Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgiliyi hamile olarak görmek, gerçek hayatta da bu olayın gerçekleşmesine yakın olduğunun habercisidir. Ayrıca bol kazancın da habercisidir. Sevgili ile olaylar yaşayacağınızı ve mutlu bir birliktelik geçireceğinizin işaretidir.

Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgilinin annesini görmek yeni söz ve sorumlulukların göstergesidir. Bununla beraber rüyayı gören kişi yeni insanlarla tanışacak ve sosyalleşecektir.

 • Rüyada sevgilinin annesi ile tanışmak: Rüyayı gören kişi için yeniliklerin habercisidir.
 • Rüyada sevgilinin annesi ile konuşmak: Rüyayı gören kişinin yapmadığı bir konuda suçlanacağının habercisidir.
 • Rüyada sevgilinin annesi ile tartışmak: Rüyayı gören kişinin iletişim sorunu yaşadığının göstergesidir.
 • Rüyada sevgilinin annesinin elini öpmek: Rüyayı gören kişinin yakında bir hediye alacağının habercisidir.

Bu rüyayı görmenizin bir başka sebebi de sevgilinizin annesi ile ilk tanışma veya yemek korkusu da olabilir. Bu tarz durumlarda kendinizi rahatlatmanız ve gerekirse nefes egzersizi yapabilirsiniz.

Rüyada Sevgilinin Babasını Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgilinin babasını görmek gerçek hayatta da sevgilinin ailesiyle bir buluşma yaşanacağının habercisidir. Rüyayı gören kişi işsiz ise yakın zamanda iş bulabilir.

 • Rüyada sevgilinin babası ile konuşmak: Rüyayı gören kişinin yakın bulduğu kişiler tarafından mutlu bir haber alacağının göstergesidir.
 • Rüyada sevgilinin babasına sarılmak: Rüyayı gören kişinin çekinmeden hayatında değişikler yapacağının göstergesidir.
 • Rüyada sevgilinin babasının kızgın olması: Rüyayı gören kişinin sevdiği kişinin üzülmesine neden olacağının göstergesidir.
 • Rüyada sevgilinin babasının mutlu olması: Rüyayı gören kişinin ilişkisinin yakın zamanda evliliğe ilerleyebileceğinin göstergesidir.

Rüyada Sevgiliyi Başkasıyla Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgiliyi başkasıyla görmek ilişkinin gidişatını kötü yöne çevirebilir. Rüyayı gören kişide psikolojik sorunlara neden olabilir. Rüyayı gören kişi, sevgilisini bu konuda suçlamamaya çalışmalıdır. Bu kişinin bilinçaltıyla oluşan bir rüyadır. Bu sebeple açılacak olan tartışmalar ayrılığa sebep olabilir.

 • Rüyada sevgiliyi başkasıyla konuşurken görmek: Rüyayı gören kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağının göstergesidir.
 • Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek: Rüyayı gören kişinin mutsuz günler geçireceğinin göstergesi olabilir.
 • Rüyada sevgiliyi başkasıyla el ele görmek: Rüyayı gören kişinin sevgilisine karşı duygularında belirsizlik olduğunun göstergesidir.
 • Rüyada sevgiliyi başkasıyla sarılırken görmek: Rüyayı gören kişinin kıskanç olduğunun göstergesidir. Bu tavırlarıyla sevdiğini üzmemeye dikkat etmektedir.

Rüyada Sevgiliden Hediye Alındığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyasından sevgilisinden hediye alan kişilerin hem maddi ve hem de manevi yönde güçleneceği düşünülmektedir. Rüyada eski sevgiliden hediye alan kişileri gerçek hayatta kötü insanlarla yüz yüze gelmek bekleyecektir. Rüyasında sevgilisine hediye veren kişi de iş hayatında başarılı olacağı bir döneme girecektir.

Rüyasında sevgiliden gül almak ilişkinin ilerlemesinin göstergesidir. Her renk gül ilişki için iyi sonuçlar doğurmaktadır. Kırmızı gül heyecan, beyaz gül aşk, mavi gül evlilik gibi sonuçları getirir.

Rüyada Sevgiliden Saklandığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgiliden saklanmak maddi sıkıntıların geleceğinin işaretidir. Diğer bir yoruma göre ise rüyada sevgiliden saklanması, rüyayı gören kişinin şansının açılacağını belirtir. Kişi rüyasında eski sevgilisinden saklanıyorsa bu mutlu günlerin geleceğinin göstergesidir.

Ağlayan Sevgili görmenin tabiri için, Rüyada Ağlayan Sevgili Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Sevgili ile Buluşulamadığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgilisiyle buluşamayan kişilerin gerçek hayatta sevgilisi ile arasına giren engeller olacaktır. Bu engeller sadece kişiler olarak düşünülmemektedir. Örneğin; işiniz nedeniyle ikiniz başka şehirlerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğer rüyanızda sevgilinize yakınsanız ama ulaşamıyorsanız, gerçek hayatta isteklerinizi ertelemeniz gerekecektir. Karşılaşacağınız bazı zorluklar olsa da bunları ileride atlatacaksınızdır.

Rüyada Uzaktaki Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada uzaktaki sevgiliyi görmek aslında sizin ona karşı duyduğunuz özlemin göstergesidir. Onu göremediğiniz için rüyanızda onunla iletişim kurmaya çalışırsanız. Rüyada uzaktaki sevgilinin geldiğini görmek ise ona duyulan özleminizde kaynaklanmaktadır. Sevgilinizin gelişini beklediğinizin göstergesidir.

Rüyada Ünlü Biriyle Sevgili Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada ünlü biriyle sevgili olduğunu gören kişi gerçek hayatta kendisine uygun kişiyle tanışacaktır. Bu rüyayı görmenizin diğer bir sebebi ise uyumadan önce ya da uyuyakalırken izlediğini veya duyduğunuz bir şeyin bilinçaltınızda yer edinmesi olabilir. Bu bazen rüyalarınıza romantik şekilde yansıyabilir. Bazen de korku, dram vb. şekilde yansıyabilir.

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada sevgilisinden ayrıldığını gören kişileri gerçek hayatta kötü günler bekleyebilir. Şanssızlık ve manevi çöküşler yaşanabilir. Rüyasında sevgiliden ayrılıp ağladığını gören kişiler, gerçek hayatta yaşanacak bir ayrılık durumundan sonra sevgilisiyle barışacaktır. Rüyasında sevgilisi ile barıştığını gören kişiler ise; kendi kurallarını çiğner ve yapmam dediği şeyleri yapar.

Kendinize ait rüyalarınızı yorumlarken dikkat ediniz. Sizi ve sevgilinizi üzecek şekilde çözümler üretmeyiniz. Rüyalar ile gerçek yaşam arasında bağlantı kurarken, bu rüyaların sizin yorumlamanız ile yaşama döküldüğünü unutmayınız. Kötü yorumlayıp kötü uygularsanız ilişkinizde sorunlar yaşanır ve ayrılmanıza sebep olur. Bu yüzden rüyalarınızı her seferinde iyi yorumlayıp hayatınıza iyi bir şekilde yansıtınız.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani