Rüyada “Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Sevgiliyi Hamile görmek, uzun zamandır planlanan hayallerin sonunda gerçekleşeceğine ve rüya sahibinin sonunda mutluluğa erişeceğine delalet eder. Rüyasında sevgilisini hamile gören biri planlarını gerçekleştirme yolunda önemli adımlar atacaktır. Dini rüya tabirlerine göre de rüyada sevgiliyi hamile görmek kişinin kendi çabaları ile başarıya ulaşması anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek İslami Anlamı

Rüyada Sevgiliyi Hamile görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında sevgilisini hamile görürse, bu kişi uzun zamandır uğrunda çabaladığı bir hayaline ulaşacak ve bu sayede hayatında köklü değişimler meydana gelecektir.” Bu yoruma göre de rüyada sevgiliyi hamile görmek oldukça anlamlar içerdiğinden hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Hamile Görmek

Rüyada eski sevgiliyi hamile görmek, rüya sahibinin yanlış bir yola gireceğine ve ne yaparsa yapsın artık geri dönemeyeceğine işaret eder. Rüyasında eski sevgilisinin hamile olduğunu gören biri telafi edemeyeceği hatalar yapacaktır.

Rüyada Ayrıldığı Sevgiliyi Hamile Görmek

Rüyada ayrıldığı sevgiliyi hamile görmek, kişinin alacağı kararlar sayesinde büyük bir dertten kurtulacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında ayrıldığı sevgilisinin hamile olduğunu gören biri yararına olacak kararlar alır.

Rüyada Birinin Sevgilisini Hamile Görmek

Rüyada birinin sevgilisini hamile görmek, aile içinde rüya sahibin söz sahibi olacağı bir konunun gündeme geleceğinin göstergesidir. Rüyayı gören kişinin fikri bu konuda oldukça önemli olacaktır.

Rüyada Arkadaşının Sevgilisini Hamile Görmek

Rüyada arkadaşının sevgilisinin hamile görmek, kişinin dostu ile yapacağı bir tartışma anlamına gelmektedir. Rüyasında arkadaşının sevgilisinin hamile olduğunu gören kişi, dostu ile küçük çaplı bir tartışma yaşar ancak bu iki taraf için de yıkıcı olur.

Rüyada Sevgilinin Hamile Kalması

Rüyada sevgilinin hamile kalması, rüyayı gören kişinin toplum içerisinde itibarını kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında sevgilisinin hamile kaldığını gören kimse, davranışlarından ötürü insanlar tarafından toplumun dışına itilecektir.

Rüyada Sevgilinin Doğurması

Rüyada sevgilinin doğurması, kişinin düşmanları ile birlik olmasını ima eder. Rüyasında sevgilisinin doğum yaptığını gören biri düşmanları ile birlikte hareket ederek onlar gibi olmaya çalışacak demektir.

Rüyada Sevgiliden Hamile Kalmak

Rüyada sevgiliden hamile kalmak, kişinin çevresinin kötü insanlar ile dolu olduğunu gösterir. Rüyasında sevgilisinden hamile kaldığını gören biri gibi görünen kötü insanlar ile arkadaşlık ediyor demektir.

Rüyada Sevgilinin Hamile Olması

Rüyada sevgilinin hamile olması, düşmanların kazanacağı zafer ile yorumlanır. Rüyasında sevgilisinin hamile olduğunu gören biri, düşmanlarından beklenmedik bir anda gelen darbe ile büyük bir yıkıma uğrar ve onlara bir zafer kazandırmış olur.

Rüyada Sevgilinin Hamileyim Demesi

Rüyada sevgilinin hamileyim demesi, daha çok ailenin üzerinde dolaşan kara bulutlar ile bağdaştırılır. Rüyasında sevgilisinin hamileyim dediğini gören biri hem kendisinin hem de ailesinin çok olumsuz yönde etkileneceği bazı olaylar yaşayacak ve toplumdaki tüm saygınlığını yitirecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani