Rüyada “Rüyada Mavi Gözlü Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Mavi Gözlü Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada gözü mavi kedi görmek İslam alimleri tarafından sizin için art niyet besleyen kadına karşılık gelir. Bu nedenle olumlu yorumlanan bir rüya değildir. Genel olarak mavi renk rüya yorumlarında olumlu bir alamet değildir. Hatta kişilerin arkasından gıybet yapıldığı ve boş lakırdı çevrildiğinin de en önemli işaretlerinden bir tanesidir.

Kedi konusunda da İslam alimleri yorumların bazı noktalarında ihtilafa düşebilmektedir. Bu nedenle siz de mavi gözlü kedi yorumlarında çok farklı unsurlar ile karşılaşabilirsiniz. Bazı alimler kedilerin uğursuz olduğunu öne sürerek yorum yapmaktadır. Bazıları da bunun tam tersine kedi görmenin uğursuz değil tam tersine manevi yönden güçlenmeyi içeren bir anlamı olduğunu belirtir.

Rüyada Yanınıza Mavi Gözlü Kedi Geldiğini Görmek Ne Anlam İfade Eder?

Rüyada yanınıza mavi gözlü bir kedinin gelmesi özellikle sizin iyi niyetli gibi gördüğünüz kişilerin aslında art niyet ile size yaklaştıkları manasına gelir. Mavi gözün olumlu yorumlanmaması sebebi ile alimlerin bu yakınlaşmadan hayır çıkmayacağını düşünmeleri de oldukça normaldir. Özellikle kedinin yanınıza yaklaşması ile tedirginlik hissetmeniz bu kişinin yakın zamanda size sorun çıkaracağı manasına gelir.

Rüyada Mavi Gözlü Bir Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mavi gözlü yavru kedi görmek özellikle içinizde biriktirdiğiniz ve hayata geçirmek istediğiniz iman ile uyumsuz olan isteklere delalet eder. Bu isteklerin hayırsız olduğu kedinin göz renginden anlaşılmaktadır. Özellikle kedinin rengi sarı ise durum çok daha olumsuz bir hal alacaktır.

Kedinin yavru olması henüz bu isteklerin köklenmediği ve içinizde yer edinmediği manasına gelir. Özellikle küçükken bu isteklerin ortadan kaldırılması ve gem vurulması için bir uyarı olarak değerlendirmeye alınmalıdır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Mavi Gözlü Bir Kedinin Odanıza Girmesi Hangi Anlama Gelir?

Rüyada odanızda mavi gözlü kedi görmek  ile beraber hayatınıza olumsuz bazı rastlantıların hakim olacağının farkına varmalısınız. Mavi gözlü olması kişilerin özellikle güzel gördüğü bazı huylarının sorun çıkaracağı anlamına gelir.

Kişilerin odaları en mahrem alanların başında gelir. Bu nedenle bir kedinin bu odaya girmesi sürekli arkanızdan konuşan bir kadın olarak da yorumlanmaktadır. Odanıza girmesi net olarak sizin hayatınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya çalışması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Mavi Gözlü Yaşlı Bir Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Yaşlı bir kedi tecrübeli ve art niyetli kadınlara tekabül eder. Bu nedenle özellikle hayatınızda buluna  yaşlı kişilere karşı çok daha temkinli olmanızı önere rüyaların başında gelir. Mavi gözlü olması niyetini daha fazla saklayamayacağı anlamına gelir.

Yaşlı olması yardıma muhtaç olmasını da simgeleyebilir. Bu noktada iyi niyet ile yardım ettiğiniz ve müşkül durumda olduğunu hissettiğiniz kişilerin özellikle sizin için olumsuz yorumlar yapabileceğinin de altı çizilmelidir. Bu rüyaların akabinde yardım ettiğiniz kişilere daha temkinli yaklaşmalısınız.

Rüyada Pencerede Mavi Gözlü Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Pencere rüyalarda dış dünyayı ve hanenin dış tarafında bulunan insanları temsil eder. Bu nedenle pencerenin iyi durumda olması sizin dış dünyadaki manevi duruşlunuzun oldukça yerinde olduğunu simgeleyen hususların başında gelir.

Mavi gözlü kedinin bu alanda belirmesi kişilerin özellikle dış dünyadan gelecek kişilere karşı dikkatli olmaları konusunda uyarılar içerir. Pencereden içeriye girmeye çalışılması ise sizin hanenizde varlık göstermeye çalışması ile eş değerdir. Bu kişilere karşı çok daha dikkatli olmanız gerektiğini bildiren uyarı içerikli rüyalardır.

Kedi Saldırması görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Saldırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Mavi Gözlü Hata Kedi Görmek Hayırlı Mıdır?

Rüyada mavi gözlü hasta kedi görmek kişilerin çok istedikleri bazı girişimlerin aslında onlar için hayırlı olmadığını simgelemektedir. Kedinin güzel olması isteklerin albenisini simgelerken hasta ve yaşlı olması ise bu kedilerin sizin için hiç de hayırlı olmadıkları manasına gelir.

İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; hasta kedi sizin hanenize gelecek olan hastalıkların da habercisi olabilir. Mavi gözlü olması kişilerin bu hastalıklar ile uzun süre uğraşacakları manasına gelmektedir. Özellikle manevi sebeplerden dolayı yaşayacağınız stresin bedensel olarak zayıflık biçiminde ortaya çıkması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Mavi Gözlü Küçük Kediler Görmek Ne Anlamdadır?

Görülen kedilerin küçük olması kişilerin öncelikli olarak başına gelecek olan musibetlerin küçük çapta olacağı manasına gelmektedir. Bu nedenle musibetler ile karşılaşırken sabırlı olmanız ve isyana girmemeniz için size gösterilen rüyalar olarak yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani