Rüyada “Rüyada Kedi Saldırması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Saldırması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kendisine kedi saldırdığını gören bir kişinin bu rüyası hayırlı olarak yorumlanmaz. Bu rüyanın tabiri kişinin yaşamında bazı zorluklar yaşayacağı ve zorlu imtihanlardan geçeceği anlamına gelir. Girdiği sıkıntılı süreçten bir türlü çıkamayacak ve keder içerisine düşecek olan rüya sahibi çevresinde değer verdiği arkadaşım, kardeşim dediği kişilerden beklenmedik hareketler görecektir. Rüya sahibinin gördüğü rüya ailesini de etkileyecek türdendir. Rüyada kedi görmek genel olarak kötü şeylere işaret eder. Rüyasında kedi gören bir kişinin aile bireylerinden birisi ile ilgili çok kötü bir haber alacağının da bir işaretidir. İmamı Caferi-i Sadık Hz. yorumunda 5 farklı olaydan bahsetmiştir. Bu olaylar şefkatli kadın, hastalık, hırsızlık, savaş ve imansızlıktır. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise onun kötü kalpli ve huylu bir kadın ile tanışacağına delalettir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovaladığını gören bir kişi içinse bu oldukça hayırlı bir rüyadır. İş yerinde, arkadaşları ve ailesi arasındaki tüm işlerin çok güzel geçeceğine ve yasadığı hayat sebebiyle kıskanılan bir kişi haline geleceğine delalet eder. Rüyada kedi görmek her ne kadar olumsuz anlamlar taşısa da kedi kovalamak oldukça olumlu anlamlar taşımaktadır. İmam Nablusi Hz. Tabirine göre ise rüyada kedi kovalamak bir hastalığa işarettir.

Rüyada Bir Çok Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek hayırlı olarak yorumlanmaz ancak kedinin rengine göre de bu yorumlar değişebilmektedir. Her kedi rengi kendine özgü bir semboldür. Rüyada gördüğünüz kedilerin fazlalığı değil kedilerin renkleri daha önemlidir.  Rüyada kara kedi gören bir kişi ailenin ve kardeşlerin arasına kötü niyetli ve tartışmalar çıkartan birinin gireceğini anlamalıdır. Rüyada görülen beyaz kedi ise rüyayı gören kişinin ailesi ve arkadaşları ile arasının bir kişi yüzünden bozulacağına delalet eder. Rüyada kedi görmek diyanet tarafından da hayırsız olarak yorumlanır.

Bununla ilgili İbn-i Sirin Hz.diyor ki; kedi kötü kadın olarak algılanır ve rüya sahibinin gördüğü rüya ev halkına da teshir eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedinin Saldırması ve ısırması

Rüyada beyaz bir kedi saldırması ve ısırması rüyayı gören kişinin bir kadın tarafından sıkıntıya sokulacağına işarettir. Ayrıca bu kişinin büyük bir borç içerisine girdiğini bu yüzden de büyük sıkıntılar yaşadığının bir göstergesidir. İmamı Gazali Hz. Tabirine göre de bu rüya oldukça olumsuz bir biçimde yorumlanmıştır.

Rüyada Kedinin Bir başkasına Saldırmasını Görmek

Rüyada kedinin bir başkasına saldırdığını gören kişinin bu rüyasının iki farklı anlamı vardır. İlk anlamı rüyayı gören kişi borca girer ve sıkıntı yaşar. İkinci anlamı ise rüyayı gören kişi bir kadın ile büyük bir tartışma yaşar. Eğer rüyayı gören kişi erkekse ve rüyada kedinin üstüne atlaması görürse bu kişinin hayırlı olmayan bir kadın ile birlikte olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin biran önce önlem alması gereklidir.

Rüyada Sarı Ve Beyaz Kedilerin Saldırasına Uğramak

Rüyada sarı kedi saldırması gören bir kişi borçlarını zamanında ödeyemez ve dertler ile musibetler peşini bırakmaz. Rüyada beyaz kedi saldırması gören kimse ise rüyayı her nasıl gördüyse bile fark etmez rüya hayra ve berekete delalet eder.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi saldırması

Rüyayı gören kişinin basit ama önemli bir karar alacağına işaret eder. Rüyada yavru kedi görmek masumiyet ve saflığın sembolüdür.

Rüyada Kedi Görmenin Psikolojik Olarak Yorumu Nedir?

Rüyada kedi görmek incelendiğinde birçok olumsuzluğa yorulmaktadır. Ancak arada bazı olumlu tarafları da vardır. Rüyada kedi görmenin psikolojik yorumu ise diğer yorumlarından tam anlamıyla farklıdır. Rüyada kedi gören kimsenin oldukça yaratıcı ve güçlü bir ruha sahip olduğunu bize söyler. Rüyasında kedi gören kişi herkesten daha özgür bir ruha ancak toplum yüzünden bastırdığı birçok arzuya sahiptir. Ancak tüm bunların dışında rüyayı gören bu kişinin oldukça şansız bir insan olduğunu da göstermektedir. Rüyanın yorumlanması bu rüyayı gören kişinin kedileri sevip sevmediğine de bağlıdır. Eğer kedileri sevmeyen birisi bu tarz rüyalar görüyorsa o zaman çevresinde pek haz etmediği insanlar var demektir. Kedilerin rengi, cinsiyeti ve hatta boyutu bile rüyanın tam olarak tercüme edilebilmesi için oldukça önemlidir. Nacak psikolojik olarak bu rüya özgür bir ruhu temsil eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani