Rüyada “Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi sevdiğini görmek rüya sahibinin çok yakınlarında dolaşan kendisini rüya sahibine yakın tutan ve yüzüne gülüp arkasından çevirmediği dolap kalmayan bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyasında kedi seven her kimse yakınlarında bulunan ancak ihanet etmeye çok müsait olan bir kişinin olduğuna işaret eder. Bu yüzden rüyayı gören kişinin çevresine dikkat etmesi gereklidir. Rüya ihanete uğrama, sırtından bıçaklanma, kendisine vefasızlık gösterilmesine işaret eder. Ancak İmam-ı Nablusi(r.a) diyor ki rüyada kedi sevmek bazen barışı sembolize edebilir. Rüyada görülen kedinin cinsiyeti de rüyanın yorumlanmasında etkilidir. Rüyada erkek kedi görmek kendi kafasına göre yaşayan söz dinlemeyen bir kişiyi gösterir. Rüyada dişi kedi görmek ise belalı olan bir kadına denk gelmek ya da öyle bir kadının hayatında yer alması anlamına gelir.

Rüyada Sokak Kedisi Sevmek

Rüyada görülen sokak kedisi çevrenizde sizi kıskanan bir insanın varlığına işaret eder. Bu kişinin çevrenizde ve yakınınızda olduğu anlamına da gelir. Çevrenizde bulunan kötü bir insanın size iyi gibi davrandığını ve sizi gerek kendi çevrenizden gerekse diğer sosyal ortamlardan uzaklaştırdığı anlamını taşır. Rüyada kedi beslemek ise size hiç yararı dokunmayacak bir insan için vaktinizi boşa harcıyorsunuz anlamına gelir.

Rüyada Ev Kedisini Sevmek

Rüyada kedi görmek ve kedi seven bir kişi sevilmeyen hatta insanların nefret ettiği bir kişi ile arkadaş olduğunu ya da arkadaş olacağına bir işarettir. Caferi Sadık(r.a) tabirine göre rüyada kedi sevmek çok sevdiği insanlardan kötülük göreceği anlamına gelir. Rüyada kedi görmek İslami tabirle ile de hayırlara işaret değildir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Seven Bir Kimse Görmek

Rüyada kendiniz kedi sevmiyorsanız ancak kedi seven başka bir kimse görmüşseniz kendisine verilen işlerden oldukça fazla sorumlu ve bu işler dışında başka hiçbirşeyi doğru dürüst önemsemediğine işaret eder. Eğer bu kişi aynı yolunda devam ederse çok fazla para kazanacağı anlamı da taşır. Rüyada bir sürü kedi görmek, ya da bir tane kedi görmek rüya tabiri açısından önemli detaylardır.

Rüyada Sırnaşık Kedi Sevmek

Rüyada bir kedinin size sırnaştığını görmek bu kedinin size ticaret, altın ve büyük bir sermaye kazandıracağı anlamına gelir. Rüyada size sırnaşan ve sizin sevdiğiniz kedi siyah renkte ise bu rüyayı gören kişi zenginse daha çok zengin olur. Eğer hasta ise ölür.  Rüyada kedi görmek diyanet tabirine göre çevrenizde sinsi bir düşmanın bulunduğuna delalet eder.

Rüyada Sevdiğim Kedinin Yalamasını Görmek

Rüyada sevdiğiniz kedi sizi yalıyorsa bunun anlamı sizden medet uman ve etrafınızda dolaşan sinsi bir insanın varlığına işaret eder. Rüyada çok kedi görmek ve onların hepsini sevmek ise kedilerin renklerine göre farklılık gösterir. Eğer sevdiğiniz kediler sarı renkteyse evinizin rızkı artar. Rüyada sarı kedi sevmek Konuştuğunuz ya da yakın çevrenizde bulunan bir kişi ile aranızdaki samimiyeti çoğalır. Rüyada beyaz kedi sevdiğini gören kişinin kayıp olan bir yakını varsa o geri gelir. Ya da çok sevindirici ve keyiflendirici bir haber alır.

Kedi Saldırması görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Saldırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Sevilen Kedinin Tırmalaması

Rüyada sevdiğin bir kedinin seni tırmalaması eğer kedinin cinsi erkek ise bu rüyayı seven kişinin yakınlarında sözlü şakaları seven insanların bulunduğuna işaret eder. Eğer rüyada sevdiğiniz ve sizi tırmalayan kedi dişi ise bu da çevrenizde hilekar bir kadının dolaştığı anlamını taşır. Bunun dışında zina yapmaya ya da eşiniz ve çocuklarınız için her türlü cefayı çekmeye hazır olduğunu anlamını da taşır. Peki, Rüyada kedi sevmek neye işarettir? Rüyada kedi sevmek pek hayırlı şeylerin habercisi olarak görülmese bile sevdiğiniz kedinin rengi ve cinsiyetine göre de rüyanız farklı bir anlam kazanabilir.

Rüyada Sevilen Kediyi Kovalamak

Rüyada kedi görmek rüya alimleri tarafından çok fazla hayırlı yorumlanmamıştır. Ancak rüyada kedi kovaladığını gören kimsenin rüyası iyi anlamlar taşır. Eğer kovaladığınız kedi dişi ise bu rüya size çevrenizde kötü bir kadının var olduğunu anlatır. Rüyada gri kedi görmek ve gri kedi sevmek çoğu yorumcuya göre rüyayı gören kişinin çevresindeki bir kadına ya da eşine karşı duyduğu bir aşka ve sevgiye işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Merve çıkmaz dedi ki:

    Rüyamda bir kedi görmüştüm kedi dokunarak sevmek istemiştim tam sevecektim son anda vazgeçtim

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani