Rüyada “Rüyada Kedi Tırnaklaması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Tırnaklaması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedinin tırnaklaması, çok farklı yorumları beraberinde getirmektedir. Birçok İslam alimi de bu konu hakkında açıklama yapmıştır. Eğer rüyayı gören kişi evli ve kadın ise onun kocasına yakın bir zaman içinde büyük bir zarar gelecektir. Rüyada kedinin tırnak atması, rüyaya gören şahsın çocuğunun olup olmamasına göre de farklılık göstermektedir. Kişinin çocuğu varsa, çocukları ya da ailesi, çok kötü durumlar ile karşı karşıya kalacaktır. Mevcut kötülükler manevi anlamda olabilir. Sağlık açısından da bir tehlike söz konusudur.

Rüyada Kedi Tırnaklaması Nedir?

Rüyada kedi tırnaklaması nedir konusunda İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; böyle bir rüya genellikle burçlara çok büyük ilgi duyan kişilerin görmüş olduğu bir düştür. Bu açıdan bakıldığı zaman çok hayırlı değildir. Genellikle kötüye yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi çevresinde yer alan büyücülük yapan, fal bakan birisi ile irtibat haline geçmiştir. Bu şahıstan çok büyük bir zarar görecektir. Ya da bu şahıs tarafından çok yanlış bir şekilde yönlendirilecektir.

Rüyada Kedinin Tırnaklaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedinin tırnaklaması ne anlama gelir hususunda bir takım yorumlar söz konusudur. Bu tip bir rüya çok iyi ve hayırlı değildir. Kişinin başına hiç beklemediği anlarda bir takım kötü olaylar gelecektir. Bu kötü olaylardan dolayı, rüya sahibi olan şahıs biçare düşecektir. Aynı zamanda kendisini çok yalnız bir şekilde hissetmeye başlayacaktır. Zor durumda kalacaktır. Bu açıdan bakıldığı zaman rüya, kişiyi uyarmaktadır. Çevresindeki ilişkilere kişinin dikkat etmek gerekmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedinin Tırnaklarını Geçirmesi

Rüyada kedinin tırnaklarını geçirmesi, bu eylemin insanın hangi bölgesi üzerinde olduğuna göre değişik yorumları beraberinde getirmektedir. Eğer bir kişi rüyasında, yüz bölgesinden, kedi tarafından tırnaklanıyorsa; bu durum bir takım düşmanlıkların olduğunu göstermektedir. Yani rüya sahibinin etrafında, onun da bildiği bazı kötü insanlar ve düşmanlar vardır. Bunlardan uzak durmak gerekmektedir. Düşman olarak tanımlanan bu kişiler, niyetlerini saklamaz ve açık bir biçimde ifade ederler. Ancak kedi rüyada tırnaklarını sırt bölgesinden geçiriyorsa, bu konuda çok daha dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü görünmeyen bir takım düşmanlar vardır. Bunlar, zarar vermek için tam olarak fırsat kollamaktadırlar.

Rüyada Kedinin Tırnak Atması

Rüyada kedinin tırnak atması, olumlu bazı anlamlara da sahiptir. Buna göre kişi, en yakınından olan bir kadına güzel bir yardımda bulunacaktır. Bu yardım sonrasında kadın mutlu olacak ve içine girmiş olduğu kötü durumdan kurtulacaktır. Ayrıca bir diğer yorumda cinsiyet verilmez. Yani kişi, kadın ya da bir erkeğe yardım eder. Bundan dolayı kendisi de büyük bir fayda ile karşı karşıya kalır.

Rüyada Yavru Kedinin Tırnaklaması

Rüyada yavru kedinin tırnaklaması, kişinin sahip olduğu nefis ile büyük bir mücadele içerisine gireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ancak bu durum olumsuzdur. Çünkü rüyayı gören şahıs artık nefsinin bir esiri olmuştur. Onun için dünya nimetleri çok daha önemlidir. Bundan dolayı mevcut rüyayı bir uyarı olarak kabul etmek gerekmektedir. Buna ek olarak yavru kedi tarafından tırnaklanmak, kişinin daha önce hiç görmediği bir takım kötü özelliklerinin dışarı vurumu olarak da kabul görmektedir. Her şey açık bir şekilde gün yüzüne çıkacaktır.

Rüyada Siyah Kedinin Tırnaklaması

Rüyada siyah kedinin tırnaklaması konusunda farklı ve korkutucu bir takım yorumlar vardır. Buna gör ekişi, cinler ile iletişim haline girer. Rüya sahibinin kalbi kararmaya başlamıştır. Bu pek de iyiye bir işaret değildir. Rüyayı gören kişi bir takım cinler ile görüşme yapmaktadır. Onlar ile alakalı olarak sorunlara sahiptir. Buna bazı kişiler cin çarpması da demektedir.

Kedi Saldırması görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Saldırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada İri Kedinin Tırnaklaması

Rüyada iri kedinin tırnaklaması ise yine olumsuz anlamlara sahiptir. Kişi dünyevi işlerle çok meşgul olmuştur. Ahlaki olarak bir çöküş süreci içine girmiştir. Ameli ise kötüdür. Allah’a karşı olan bir takım görevlerini yapmamaktadır. Sadakat konusunda sorunları vardır.

Rüyada Beyaz Kedinin Tırnaklaması

Rüyada beyaz kedinin tırnaklaması, kişinin etrafında çok sayıda kötü insanın olduğu olarak yorumlanır. Buna ek olarak rüya sahibi, sosyal ve iş yaşamında bir mücadele içine girer. Çünkü çevresinde bir takım sorunlar vardır. Ayrıca kişi nefsi ile de bir savaş vermektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani