Rüyada “Rüyada Kedi Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi görmek, bazı rüya yorumcularına göre olumlu olarak nitelendirilse de genel olarak düşmanlık ve kıskançlık şeklinde karşımıza çıkar. Kedi sürüsü görmek ve onlarla ilgilenmek, rüya sahibinin birden fazla düşmanının olduğuna işarettir. Rüyada kedi görmek diyanet kaynaklarında da birbirinden farklı anlamlara geldiğinden dolayı iyice araştırma yapmak faydalı olacaktır.

Rüyada Çok Fazla Kedi Görmek

Rüyada bir tane yerine birden fazla kedi görmek, kişinin düşmanlarının her geçen gün biraz daha arttığı anlamına gelir. Bu nedenle rüya sahibinin gerçek yaşamında dikkatli hareket etmesi faydasına olacaktır. Rüyada çok kedi görmek, yakınında ve fark edilmeyen düşmanlara işaret eder. Gizlice ilerleyen düşmanların bir süre sonrasında rüya sahibine zarar vereceğine işarettir. İmam-ı Caferi-i Sadık Hz. diyor ki; rüyasında toplu kedi sürüsü görenlerin sosyal ya da iş yaşamlarında dikkatli olmaları gerekir. Rüya sahibinin yakın zamanda bir dostu tarafından problem yaşayacağı anlamlarına da gelir.

Rüyada Kedi Sürüsü Beslemek

Rüyada bir sürü kedi görmek ve beslemek zaman içerisinde yaşanacak problemlerinde habercisidir. Daha çok rüya tabirleri ve alimler tarafından rüya sahibinin uzun süredir dostlarına yardımcı olduğu ancak hak ettiği değeri göremediği şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda kedi sürüsü beslemek, kişinin çevresindeki arkadaşları ile hiç beklemediği bir anda sorun yaşayacağı anlamına da gelir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Sürüsü Tarafından Kovalanmak

Bir kimse, rüyasında büyük bir kedi sürüsü tarafından kovalanıyorsa eğer, dost olarak bildiği çevresi ile problem yaşayacaktır. İmamı Gazali Hz. demiştir ki; rüyasında kedi sürüsü tarafından kovalandığını gören kimse, büyük bir hainliğe uğrar ve sosyal yaşamında problem yaşar. Rüyada evde kedi görmek de yine aynı şekilde rüya sahibinin iyiliğini düşünmeyen insanların çok yakınında olduğunu simgeler. Kedi daha çok sinsi ve nankör dost olarak yorumlandığı için bu tür rüyalar olumsuz anlamlar içerir. Haber verici bir rüya olduğundan dolayı dikkatli olmak faydalı olacaktır.

Rüyada Kedi Sürüsünün Kaybolması

Rüyada kedi sevmek bir kimseye hak ettiğinden daha fazla değer vermek olarak nitelendirilir. Kişi, kendisi için kötülük düşünen birine fazla değer vermekte ve iyiliği suistimal edilmektedir. Kedi sürüsünün kaybolması ise rüya sahibinin çevresindeki kötü insanları arındırdığının ve daha güzel zamanlar yaşayacağının bir kanıtıdır. Kedi sürüsünün kaybolması kişinin kötü günlerinin geride kaldığının da bir habercisi olarak nitelendirilir.

Rüyada Sürü Halindeki Kedileri Evden Atmak

Rüyada bir kişi sürü halindeki kedileri evinden atıyorsa eğer, kısa zaman sonunda tüm kötülüklerden uzaklaşır. Rüya sahibi için hayırlı olan sürü halindeki kediyi evden almak, alimler tarafından da olumlu yorumlanır. İbn-i Sirin Hz. tabirine göre; rüyasında büyük bir kedi sürüsünü evinden dışarı attığını gören kimsenin şansı açılır. Kısa zamanda büyük kazançlar elde etmeye başlar ve kötü insanlardan arınır. Rüyada kedi sahiplenmek de yine aynı şekilde iyi bir evlilik yapılacağının ya da hayatının aşkının bulunacağının kanıtıdır.

Kedi Saldırması görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Saldırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Sürüsü

Rüyada görülen yavru kedi sürüsü, yukarıdaki seçeneklere göre daha olumlu anlamlar içerir. Yavru kedi her zaman çalışkan bir hizmetçi sahip olmaya delalet eder. Rüyada yavru kedi görmek aynı zamanda kişinin şansının kısa süre içerisinde açıldığı anlamına da gelir. Bu tür rüyalar haber verici olduğundan dolayı en iyi şekilde yorumlamak ve araştırma yapmak faydalı olacaktır. Yavru kedi sürüsü gören kişi yakın zaman içerisinde işinde terfi eder. Yine aynı şekilde rüyayı gören kişi kadınsa hayat boyu mutlu olacağı bir evlilik yapacaktır.

Rüyada Kedi Sürüsünü Bağırması

Rüyada kedi kovalamak kişinin çevresindeki kötü insanlardan arınması şeklinde karşımıza çıkar. Kediyi kovalayan ve hanesinden uzaklaştıran kimse daha ferah ve şanslı bir yaşam sürmeye başlar. İmam Nablusi Hz. yorumuna göre; rüyasında kedi sürüsü gören bir kimse yakın çevresindeki dostlarıyla problem yaşar. Yine aynı şekilde bu kimsenin hiç beklenmedik bir şekilde aile üyeleriyle kavga edeceği anlamına gelir. Kedi sürüsünün bağırması ise rüya sahibinin iş yaşamında bazı olumsuzluklar yaşayacağının bir kanıtıdır. Rüya hakkında detaylı araştırma yapmak, en iyi şekilde yorumlayabilmek açısından önemlidir.  Rüyada kedi sürüsü görmek genel olarak fitne ve art niyetli insanlar şeklinde ifade edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani