Rüyada “Rüyada Kedi Memesi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Memesi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi görmek, genellikle nankörlük olarak ifade edilir. Kedi gören kişinin hayatında nankör biri olduğunun göstergesidir. Rüyada kedi görmek diyanet yorumları incelendiğinde de kişinin çevresindekiler tarafından zarar göreceği ve problem yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin cinsiyetine, bekar ya da evli olmasına göre farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada Kesi Memesinin Kesildiğini Görmek

Rüyada evde kötü görmek, hane içerisinde bir düşman olduğunu simgeler. Aileden birinin problem çıkaracağı ya da anlaşmazlıklar yaşanacağı anlamına da gelir. İmam-ı Caferi-i Sadık Hz. diyor ki; rüyasında kedi gören kişi sosyal ya da iş yaşamında anlaşmazlıklar yaşar. Aynı zamanda rüya sahibi hiç beklemediği birinden nankörlük görür ve şok edici olaylara tanık olur. İslami ve diyanet kaynaklarına da bakıldığında rüyada kedi görmek, uğursuzluk ya da kötü şans şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kedi Memesinden Süt Gelmesi

Rüyada kedi memesinden süt gelmesi, hayal kırıklığına uğranacak olayların yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi memesinden süt gelen bir kedi gördüğünde hiç beklemediği problemler yaşar. Rüyada kedi yavrusu görmek, alınacak hayırlı bir haber şeklinde de yorumlanır. Kişi beklemediği bir yerden alacağı haber ile sevinecektir. Kedinin memesinden süt gelmesi ise pek çok farklı kaynakta anlık gelişecek olumsuz olaylar karşısında mutsuz olunacağını ifade eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Memesine Dokunmak

Rüyada çok kedi görmek kişinin çevresindeki düşmanlarının artacağının bir göstergesidir. Kedileri seven ya da memesine dokunan rüya sahibi ise yakın zaman içerisinde en yakın arkadaşlarından biriyle problem yaşayacaktır. İmam Nablusi Hz. demiştir ki; rüyasında kedi gören birisi sosyal ya da iş yaşamında hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu tür rüyalar haber verici olduğundan dolayı en iyi şekilde yorumlanması, gerçek hayatta daha doğru adımların atılmasına yardımcı olur.

Rüyada Kedi Memesinin Kopması

Rüyada kedinin memesinin koptuğunu gören kimse, kısa süre içerisinde problemlerinden ve dertlerinden arınır. O ana kadar yaşanan tüm olumsuzlukların biteceği ve güzel zamanların yaklaştığı anlamına gelir. Rüyada bir sürü kedi görmek düşmanları gösterse de rüya tabirlerine göre farklı yorumlayanlar vardır. Bazı araştırmacılar fazla kedi görmenin yaşanacak olumsuzluklar karşısında yakın arkadaşlardan destek görüleceği şeklinde ifade edilir. Eğer rüya sahibi kadınsa, kedi memesinin koptuğunu görmesi yakınlarından alacağı üzücü bir haber şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Kedi Memesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş bir kedinin memesini görmek, üzücü ve yıpratıcı problemlerin geride kaldığını vurgular. İmam Gazali Hz. yorumuna göre; rüyada kedi ölüsü görmek tüm dert ve tasaların kısa süre içerisinde biteceği anlamına gelir. Rüyada kedi sevmek ya da sahiplenmek ise hiç beklenmedik şekilde elde edilecek kazanç şeklinde yorumlanır. Kedi sahiplenen kimse, gerçek yaşamında olumlu gelişmeler yaşar ve maddi açıdan refaha ulaşır. Aynı zamanda kedi almak, yeni şans kapılarının açılacağı anlamına da gelir.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Memesinin Büyümesi

Rüyada kedi görmek İslami kaynaklar göz önünde bulundurulduğunda olumsuz yorumlanır. Ancak kediyi gören kişinin cinsiyetine ya da rüyanın şekline göre farklı anlamlar çıkarmak mümkündür. Rüyada kedi memesinin büyüdüğünü görmek, yakın çevredeki bir arkadaş ile son derece ciddi bir kavga yaşanacağına rivayet eder. Yaşanacak kavga ya da tatsızlık, rüya sahibini de huzursuz edecektir. Diyanetin yorumları göz önünde bulundurulduğunda rüyada kedi memesinin büyümesi ise maddi açıdan zor bir döneme girildiğinin göstergesidir. Bu gibi durumlarda rüya sahibini en iyi şekilde araştırması ve farklı anlamları hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

Rüyada Kedi Memesini Kesmek

Rüyada kedi görmek en genel anlamı ile düşmandır. Ancak kedinin türüne, rüyaya ve rüya sahibine göre birbirinden farklı anlamları olduğunu belirtmekte yarar vardır. Rüyada yavru kedi görmek, iş alanında yeni atılımlar yapılacağı şeklinde ifade edilir. Aynı zamanda yavru kedi, şans, mutluluk ve sonradan elde edilecek kazanç olarak da simgelenmiştir. İbn-i Sirin Hz. tabirine göre; rüyasında yavru kedi gören kimsenin kısa zaman içerisinde şansı açılır. Kendisini hem maddi hem de manevi anlamda daha iyi hissetmeye başlar. Kedi görmek, sosyal yaşamda ortaya çıkabilecek olumsuzluklar ya da bir iş ile ilgili hayal kırıklığına uğramak şeklinde de yorumlanmıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani