Rüyada “Rüyada Kedi Maması Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Maması Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi, kişinin kadın, erkek, evli ya da bekar olmasına göre birbirinden farklı yorumlarla açıklanır. Ancak genel anlamı ile kedi görmek, yakın çevrede bulunan nankör bir dostu ifade eder. Rüyada kedi köpek maması görmek ise yeni başlanacak hayırlı bir iş, şanslı dönem ya da alınacak güzel haber şeklinde simgelenir.

Rüyada Kedi Mamasını Yemek

Bir kimse rüyasında kedi mamasını yediğini görüyorsa eğer, şans kapıları açılmış demiştir. Bu noktadan sonra en şanslı dönemlerinden bir tanesine girdiği vurgulanır. İbn-i Sirin Hz. diyor ki; rüyasında kedi maması yiyen kimse, iş hayatında ve sosyal çevresinde başarılı olur. Aile büyüklerinden takdir görmeye başlar ve şans kapısı açılır. Rüyada kedi maması yemek farklı rüya tabirlerinde beklenmedik bir haber ya da müjdeli olay şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Bozuk Kedi Maması Görmek

Kişinin rüyasında bozuk kedi maması görmesi, kısa süreli yaşanacak problem ya da sorunlardır. Kedi mamasının bozuk çıkması, anlık maddi kayıplar, iş yaşamında ortaya çıkan problemler ya da sosyal çevrede yaşanan tatsızlıklar olarak da yorumlanır. Rüyada kedi görmek aynı zamanda sinsi bir düşmana ya da en yakınındaki kötü kişiye rivayettir. Genel anlamı ile kedi, hizmet için alınacak bir görevliye ya da aileden görülen desteğe de yorumlanır. Kedi mamasının bozuk olması ise şanssız bir dönemin başladığını işaret eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kediye Mama Yedirmek

Bir kimse rüyasında kediye mama yedirdiğini görüyorsa eğer, yakın çevresine bir iyiliği dokunacağı anlamına gelir. Kediye mama yedirmek aynı zamanda aileden ya da arkadaşlardan görülecek olan bir destek şeklinde de yorumlanır. Rüyada kedi maması, şans, bolluk, bereket ve elde edilen kazanç olarak da betimlenmiştir. Kişinin bundan sonraki yaşamında hem iş hem de sosyal çevresinde başarılı olacağını simgeler. Kediye mama yedirmek, maddi açıdan gelir ya da yeni iş kapılarının açılması anlamlarını da taşır. Genel olarak kedinin rüyada olumsuz bir anlamı olsa da görülme şekline göre farklı yorumlar yapabilmek mümkündür.

Rüyada Sıvı Kedi Maması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sıvı kedi maması görmek, uzun süredir gelen sıkıntı ve problemleri simgeler. Kişinin yaşadığı sorunların devam ettiği ancak kısa süre içerisinde çözümleneceği anlamlarını da taşır. İmam- Caferi-i Sadık Hz. demiştir ki; kim rüyasında kedi maması görürse dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulmaya başlar. En hayırlı rüyalardan bir tanesi olan kedi maması görmek, güzel günlerin yaklaştığının da bir habercisidir. Aynı zamanda farklı alimler tarafından da hayırlı bir eş ya da hizmete alınacak son derece çalışkan görevli olarak da yorumlanır. Rüya yorumcularına ya da alimlere göre birbirinden farklı anlamları da vardır.

Rüyada Kedi Maması Almak

Yukarıda belirtilenler dışında rüyada kedi maması aldığını gören bir kişi, çevresinden bir haber duyar. Müjdeleyici ve son derece sevindirici bir haberi simgeleyen kedi maması almak kadınlar ya da erkekler için farklı şekillerde yorumlanır. Bu tür rüyaları yorumlarken kişinin evli veya bekar olmasına da dikkat edilmelidir. Aynı zamanda kedi maması, hayırlı bir eş şeklinde de rivayet edilir.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedinin Mamasını Taşıması

Rüyasında kedinin mamasını taşıdığını gören kişi yakın zamanda hiç beklenmedik bir yerden haber alır. İmam Gazali Hz. yorumunda; kedi görmek ya da kedi maması taşımak hayırlara vesile olacak bir haber ile simgelenir. Kedi mamasını taşıdığını gören kimse yakın zaman içerisinde hiç beklemediği yüksek bir mertebeye ulaşır. Olumlu sonuçları bulunan kedinin mamasını taşıması, bolluk ve bereketle de simgelenir. Rüya sahibinin maddi kapılarının açılacağını ifade eder.

Rüyada Kedi Görmek

Kedi maması yerine en genel anlamı ile rüyada kedi görmek, sinsi bir düşman ya da en yakında bulunan kötü niyetli dost olarak ifade edilir. İmam Nablusi Hz. tabirine göre; rüyasında kedi gören kimse en kısa süre içerisinde çevresindeki dost görünümlü düşmanı ile bir problem yaşar. Aynı zamanda hiç beklenmedik bir akrabasıyla en kötü şekilde kavga eder. Kedi görmek daha çok kötülük, düşmanlık ya da kıskançlık olarak ifade edilir. Kedi maması görmek ise kötü günlerin geride kaldığının habercisidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani