Rüyada “Rüyada Kedi Kavgası Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Kavgası Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedilerin kavga ettiğini görmek kişilerin bir kadın ile husumet yaşayacağına, rızık için gayret etmesi gerekeceğine ve bunlara ek olarak dini konuda bazı zor dönemler geçireceğine delalet eder. Bu süreç içerisinde kişilerin alimlerin yorumlamalarında kıyas yapmaları ok daha mantıklı olacaktır. Özellikle söz konusu olan husus kedi olduğu zaman İslam alimlerinin bu konuda sert ihtilaflara düştüklerinin de farkında olmalısınız.

Rüyada kedi kavgası aynı zamanda psikolojik manalar da içermektedir. Özellikle isteklerin ve iç dünyanın çatışmasını yansıtan en net rüyalar kedi kavgaları içerenlerdir. Uzmanların rüyalar hakkında söyledikleri sözler çok ilginç ve sarsıcıdır. Canlı olarak hatırladığınız rüyalar sizin iç güdünüzün sizi uyarması olarak da yorumlanmaktadır. Bu nedenle daha derin psikolojik boşluklara düşmemek adına rüyaları geri plana atmamalısınız.

Rüyada Kedilerin Kavga Ettiğini Görmek Hayırlı Mıdır?

Rüyada kedilerin kavga ettiğini görmek rızık için mücadele etmeniz gerekeceğine delalettir. Özellikle erkeklerin bu tür bir rüya görmesi iş konusunda sıkıntıların ortaya çıkacağının en önemli delaletlerinden bir tanesidir. Kedi kavgası aynı zamanda sizin rızkınıza göz diken bir kadın şeklinde de yorumlanabilmektedir. Bu rüyanın akabinde hayatınıza giren kadınların size karşı niyetlerini çok daha detaylı bir biçimde inceleyerek yakınlaşmasına izin vermelisiniz.

Rüyada Erkek Kedilerin Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada erkek kedilerin kavga ettiğini görmek hırs sebebi ile meydana gelen kavgalar arasında kalacağınızı manasına gelmektedir. Özellikle iş hayatınız ya da aile büyükleriniz ile alakalı olan kavgaların bu şekilde ayan olduğunun da farkında olmalısınız.

Erkek kedilerin renkleri de bu rüyanın yorumlanma çizgisini direkt olarak değiştirebilmektedir. Örneğin siyah kedilerin kavgası her iki tarafın da fikirlerinin ve iç güdülerinin olumsuz olduğu manasına gelmektedir. Beyaz kedi kavgası ise içinde kötü niyet olmayan kişilerin birbirine düşmesi şeklinde yorumlanır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Kavgası Ne Anlama Gelir?

Yavru kedi henüz gerçekleşmemiş istekler biçiminde yorumlanır. Bu yavru kedilerin kavga etmesi istediğiniz bir amaca yakınlaşabilmek için hayatınızdan bazı feragatlerde bulunmanız gerektiğinin yansımasıdır. Siz de rüyada yavru kedi kavgası gördüyseniz önceliklerinizi belirleyerek karşınıza çıkacak olan sorunlar ile mücadelenizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Rüyada Kedi Kavgasını Ayırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Birbirine husumet duyan kişilerin arasını yapacağınız manasına gelmektedir. Fakat bu konuda özellikle kendi manevi önceliklerinizi ikinci plana atmamaya özen göstermelisiniz. Bu süreç içerisinde siz de kavganın bir tarafı olma riski ile karşı karşıya kalacaksınız. Tam da bu sebep ie bir uyarı rüyası olarak da dikkate alınmalıdır.

Rüyada kedi kavgasını ayırdığını görmek risk alarak maddi dünyada inisiyatif sahibi olacağınız anlamına gelir. Özellikle iş hayatı ile alakalı daha sağlıklı kararlar almanız yönünde bir uyarı rüyası olarak da dikkate alınmalıdır.

Rüyada Kavga Eden Kediler Görmek Hayırsız Bir Rüya Mıdır?

Bazı alimler tarafından rüyada kavga eden kediler görmek sizin dert ve sorunlar ile mücadele etmeniz gereken bir döneme giriş yatığınız konusunda bilgi vermektedir. Özellikle bu süreç içerisinde dertlerin büyüklüğü sebebi ile hangisi ile ilgilenmeniz gerektiğini şaşırabileceğiniz dahi dile getirilen hususlar arasında yer almaktadır.

Bu rüya da kişilere uyarıda bulunan içeriğe sahiptir. Dertler üzeriniz gelse dahi tevekkül ve sabır il yönünüzü belirlemeniz gerekir. Ancak bu şekilde yolunuzu sağlamlaştırma imkanını yakalayabilirsiniz. Kavga ederken kedilerin birbirine zarar verdiğini görürseniz bu dertlerin sizde manevi yıkım oluşturacağının da farkında olmalısınız.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Birbirine Saldıran Kediler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birbirine saldıran kediler görmek direkt olarak kişilerin maddi ve manevi hayata arasında sıkışıp kalacakları bir döneme giriş yapmaları manasına gelmektedir. Özellikle manevi hayatı imgeleyen renklerden biri olan yeşil rengi rüyaya hakimse bu imtihandan başarılı bir şekilde çıkacağınızı bilmelisiniz. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; birbirine saldıran kediler kişilerin harama karşı verdikleri mücadeleyi simgeler. Bu nedenle bir imtihan içerisinde olduğunuzun kanıtıdır.

Rüyada Hasta Kedilerin Kavgasını Görmek Ne Anlamdadır?

Rüyada hasta kedilerin kavgasını görmek bazı alimlere göre her türlü size zararı dokunacak olan hususların hayatınızda çatışmaya yol açacağının simgesidir. Rüyanın psikolojik boyutu incelendiği zaman şu hususlar ile karşılaşılmaktadır;

  • Huzursuzluk
  • Bitkinlik
  • Sorunlar altında ezilmişlik
  • İç dünyada yalnız hissetme

İç dünyanızdan gelen bu mesajları dikkate arak daha fazla sorun yaşamadan hayatınızda yer alan aksaklıkları düzeltme imkanını elde edebilirsiniz.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani