Rüyada “Rüyada Kedi Kakası Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Kakası Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi pisliği görmek, çok farklı yorumları da beraberinde getirmektedir. Bu yorumlar, rüyanın nasıl görüldüğü ile doğrudan alakalıdır. Bu düşü hem hayra hem de hayır olmayan işlere yoran kişi sayısı son derece fazladır. Bu açıdan bakıldığı zaman değişik değerlendirmeler söz konusu olabilmektedir. Rüyada kedinin dışkısını görmek, maddi bir takım kazançlar olarak bilinmektedir. Elbette bunun miktarı, görülen pisliğin büyüklüğü ile doğru orantılıdır.

Rüyada Kedinin Pisliğini Görmek

Rüyada kedinin pisliğini görmek, çok değişik şekillerde yorumlanabilmektedir. Bu konuda Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyada görülen dışkının hangi canlıya ait olduğu çok önemli değildir. Çünkü genel olarak anlamı aynıdır. Ancak bir takım küçük farklar söz konusudur. Bunlara özen göstererek yorumlamak gerekmektedir. Buradan anladığımız kadarı ile kedi kakası ya da başka bir hayvanın pisliğini rüyada görmek, genel olarak birbirine çok yakın anlamlar içermektedir.

Rüyada Kedi Pisliği Görmek Ne Demek?

Rüyada kedi pisliği görmek, dışkının kuru ya da yeni olması ile değişik yorumları beraberinde getirmektedir. Eğer bu pislik kuru ise; eskiden beri bilinen bir para mevzusu yeniden açılacaktır. Bu bir miras ya da ödenmemiş olan borç olabilir. Bu sürecin sonu ise hayırlıdır. Yani o para, rüyayı gören kişiye ulaşacaktır. Böylelikle rüya sahibi maddi anlamda çok önemli bir kazanım sağlayacaktır. Eğer yaş bir dışkı görüldüyse; yeni bir para mevzusu ya da kısmet söz konusudur. Kişi; hiç hesap etmediği ya da beklemediği bir yerden yüksek miktarda bir para sahibi olacaktır. Yani rüyanın bu anlamı genel olarak olumlu şeylere ve ekonomik olarak zenginliğe karşılık gelmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Bir Kedinin Dışkısını Görmek

Rüyada bir kedinin dışkısını görmek, olumsuz bir takım anlamları ile de bilinmektedir. Buna göre rüyayı gören kişi maddi sıkıntılar çekmeye başlar. Ekonomik açıdan çok zor bir dönem içerisine girer. Tam anlamı ile çaresiz bir durum içerisinde kendisini bulur. Bu durum geçici olsa da kişiye çok büyük bir zarar vermektedir.

Rüyada Bir Kedinin Kakasını Görmek Ne Demektir?

Rüyada bir kedinin kakasını görmek ne demektir sorusuna verilecek olan cevapta çok değişik yorumları yapabiliriz. Bu tip bir rüya, düşü gören kişini yakın bir zaman içinde, hiç tanımadığı bir adam ile kavgaya tutuşacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada kedinin kakasını görmek, hastalık olarak da yorumlanır. Kişi ya da onun en yakınından olan bir şahıs, çok zorlu bir sağlık süreci içine girecektir.

Rüyada Kedinin Eve Pislemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedinin eve pislemesi ne anlama gelir gibi bir sorunun cevabı merak edilmektedir. Buna göre eve kedi pislerse; haneden uzaklara gitmiş olan bir şahıs, kısa süre içinde çok iyi ve hayırlı bir haber ile geri döner. Bunun yanı sıra bir başka anlam ise maddi menfaat kazanmaktır. Yani ev sahibi ve hane halkı, çok büyük bir iyilik görür. Maddi olarak bir kazanç sağlanır. Bu da, avantaj olarak yorumlanmaktadır.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Pisliğini Evin İçinde Görmek

Rüyada kedi pisliğini evin içinde görmek; güzel olarak yorumlanır. Hane sahibi olan kişi sermaye kazanır. Parası artar. Ya da çok kıymetli bir eşyayı satın alır. Yani maddi olarak çok büyük bir kazanım, kişiye sunulmaktadır. Bu durum, hiç beklenmedik bir yerden ve beklenmedik anda gerçekleşecektir. Olumsuz bir yorum da dikkatlerden kaçmaz. Kişinin evinde kediye ait bir pislik görmesi, birçok sıkıntının başlayacağı olarak yorumlanmaktadır. Bu sıkıntılı sürece, farklı musibetler de eklenecektir. Bu durum, ev halkını kötü bir biçimde etkileyecektir.

Rüyada Kedinin Pisliğine Dokunmak

Rüyada kedinin pisliğine dokunmak ise kişinin sahip olduğu çocuğa göre yorumlanır. Kedi pisliği rüyada genel olarak iyi ve kısmet şeklinde yorumlanır. Kız çocuk sahibi bir kişi kedinin kakasına dokunuyorsa, onun kızı için çok hayırlı ve birden fazla talipli çıkacaktır. Buna ek olarak kişinin, bir kadın ile dost hayatı ilişkisi içerisine gireceği yorumu da yapılmaktadır. Kedi pisliğine dokunmanın bir başka anlamı ise azimli ve hırslı olmaktır. Kişi, hayatını daha iyi bir hale sokmak için çok hırslı bir biçimde çalışmaya başlayacaktır. Geçim sıkıntısı gibi bir anlam da dikkat çeker.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani