Rüyada “Rüyada Kedi Kafesi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Kafesi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kediyi kafeste görmek İslam alimleri tarafından manevi duygularınızın baskı altına alınacağı bir dönem olarak nitelendirilir. Özellikle konu kedi ise İslam alimlerinin bu konuda büyük anlaşmazlıklara düştüğünün farkında olmalısınız. Yapılan yorumlara bakarak hangisi sizin için daha uygun ise onu tercih ederek o niyetle yorumlamalısınız.

Kedi bazı alimler tarafından peygamber efendimizin de sevdiği bir hayvan olması nedeniyle oldukça olumlu yorumlanır. Bazıları ise kedinin tam olarak uğursuzluk kaynağı olduğunu dile getirmektedir. Rüyada kedi kafesi görmek konusunda da bu tür zıt yorumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yorumların dışında rüyanın psikolojik boyutu hakkında da fikir sahibi olmalısınız. Psikolojik boyutta kediler genel olarak iç güdüleriniz ve bastırılmış duygularınızı yansıtmaktadır.

Rüyada Kedileri Kafes İçeriisnde Görmek Ne Anlama Gelir?

Manevi duygularınızın dünyevi zevkler tarafından esir alındığı anlamına gelir. Özellikle kafesin kirli olması bu dünyevi zevklerin sizi harama sürüklediğini yansıttığını da kesin olarak bilmelisiniz. Kediler genel olarak kadın olarak nitelendirilir Bu dünyevi zevklere düşkünleşmenizin hayatınıza giren bir kadın sebebi ile olduğunun da farında olmalısınız. Bir nevi uyarısı rüyasıdır. Manevi hayatınızı bu rüyadan sonra bir adım daha önde tutmanız daha mantıklı olacaktır.

Rüyada Yavru Kedileri Kafeste Görmek Ne Anlamdadır?

Yavru kedilerin kafes içerisinde görülmesi özellikle isteklerinizin bazı imkansızlıklar sebebi ile ortaya çıkmayacağı anlamına gelir. Yavru kediler sizin iç dünyanızda sürekli olarak arzuladığınız hususlardır. Bu hususların manevi sebepler ile çevrelendiği ve bir süre daha gerçekleşmeyeceği, gerçekleşse dahi sizin için hayırlı olmayacağı manasına gelir.

Yavru olarak görmeniz henüz şekillenmemiş tam olarak belirginleşmemiş istekler olmasını gösterir. Bunun tam tersi yaşlı kedileri kafes içerisinde görseniz olgunlaşmış v üzerine senelerdir düşündüğünüz istekleriniz ile alakalı sorunların meydana geleceğini bilmelisiniz.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Dar Kedi Kafesi Görmek Ne Anlamdadır?

Rüyada dar kedi kafesi görmek kişilerin gönül evlerinde bazı sorunlar olacağının en büyük kanıtlarından ve işaretlerinden bir tanesidir. Bu dönemde sıkıntı yaşayabilir ve içinizi bunaltacak sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yolda daha temkinli olmanız gerektiğini bildiren işaretlerden biri olarak nitelendirilmektedir.

Rüyada dar kedi kafesi görmek dünyevi istekleriniz sebebi ile manevi gelişiminizin sıkıntıya düşeceği yönünde de yorumlanır. Kedilerin genel olarak kadın şeklinde yorumlanması da düşünüldüğü zaman İslam alimleri tarafından kişileri yabancı bir kadın tarafından bu sıkıntıya sürüklenebileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Rüyada İçi Kedi Dolu Kafes Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada içi kedi dolu kafes görmek kişilerin isteklerinin bir süre daha gerçekleşmeyeceği manasına gelir Bu isteklere gem vurulması gerektiği ile alakalı da bir işaret içermektedir. Bu rüyanın psikolojik anlamda yorumlanması yapılırsa;

  • Sıkıntı ve bıkkınlık
  • İsteklerin günlük hayat akışı sebebi ile yerine getirilmemesi
  • Ailevi sorunlar sebebi ile köşeye sıkışmış hissetme
  • Maddi imkansızlıklar

Bu hususların bir araya gelmesi ile öz saygınızı yitirmeye başladığınız manasına gelen rüyanın dikkate alınması gerekir. Bu rüya ile beraber kendinize zaman ayırma imkanını artırmalısınız. Aksi takdirde sorunun ileride ulaşabileceği boyutlar sizin için çok daha fazla olacaktır.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin Yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Evde Kedi Kafesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evde kedi kafesi görmek bunaldığınız bir dönemde olduğuz anlamına gelir ve olumlu yorumlanan bir rüya değildir. Hanede görülen kedi kafesi manevi değerlerinize ket vurduğunuz anlamına gelmektedir. Özellikle rüyada bu tip kafes gibi sınırlayıcı unsurlar görmeniz sizin hayatınıza giren rızka haram karıştığı manasında da yorumlanabilmektedir. Bu süreç içerisinde alimler tarafından kedi manevi değerlere ve helal rızka yorulmaktadır. Bu kedilerin kafeste olması rızık elde etmek için muhakkak çabalamanız gerektiği anlamın gelir.

Rüyada Kedi Kafesi Görmek ve Kapısını Açmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi kafesi görmek ve bunun kafesini açmak manevi açıdan olgunluğa erişeceğiniz anlamına gelir. Özellikle kafesin kapılarının açılması içinde bulunduğunuz maddi engelleri kısa sürede aşacağınız yönünde de yorumlanabilmektedir.

Kedi kafesi konusunda İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; manevi duygularınıza engel olan hususlardan kurtulmanızın yaklaştığı anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra kedi kafesi bazı alimler tarafından sizi kısıtlayan bir kötü niyetli kadın ile karşı karşıya kalacağınız anlamında da yorumlanabilmektedir. Her iki yönde de kişilerin temkinli olması için içerisinde farklı uyarıları barındırmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani