Rüyada “Rüyada Kedi Isırması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Isırması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedinin ısırdığını görmek, bazı kişilerin şahit olduğu bir durumdur. Genellikle çok olumlu anlamları yoktur. Olumsuz bir takım yorumları beraberinde getirmektedir. Kötü şeylere delalet olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüyada kedi tarafından ısırıldığını gören kişi, uğursuzluk ile karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada Kedinin Isırması

Rüyada kedinin ısırması; rüya sahibi kişinin çok kısa bir süre içerisinde moralini bozacak olan işler ve gelişmeler ile karşı karşıya kalacağının habercisidir. Bu şahısın hayatında mutlaka ters giden bir şeyler olacaktır. Bunlar da kişinin keyfini kaçıracaktır. Olaylar bir biri ardına gelecek ve rüyayı gören şahıs, bundan dolayı çok kötü bir ruh hali içine girecektir. Bunlardan kurtulmak mümkündür. Ancak bu hemen gerçekleşecek bir durum değildir. Bir süre daha bu periyot devam edecektir.

Sahipli Kedinin Rüyada Isırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ısıran kedinin bir sahibi olması, anlamın da farklılaşmasına neden olmaktadır. Birçok rüya yorumcusuna göre böyle bir düş; kişinin çok güzel haberler alacağına delalettir. Bu haberlerin hepsinde çok büyük müjdeler söz konusu olacaktır. Sürpriz bir şekilde yaşanacak gelişmeler ile kişi oldukça iyi ve güzel bir dönem içine girecektir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedinin Isırdığını Görmek Ne Demek?

Rüyada kedinin ısırdığını görmek ne demek diye sonra kişiler mevcuttur. Bazı rüya tabircileri bu konu hakkında şöyle derler; eğer bir kişi rüyasında kedi tarafından ısırılıyorsa, o kişinin çevresinde çok iyi ve hayırlı insanlar olacaktır. Bu insanlar son derece yardım sever bir şekilde, rüyayı gören kişiye yardım edecektir. Bu yardım ve iyilikler sonucunda ise kişi çok iyi bir dönem geçirmeye başlayacaktır. Bunun yanı sıra rüya sahibinin akrabaları da bu yardım kervanına katılacaktır. Kişi, içinde bulunmuş olduğu sıkıntılı durumdan bu şekilde kurtulacaktır.

Rüyada Kedi Tarafından Isırılmak

Rüyada kedi tarafından ısırılmak, olumsuz bir takım yorumları ile de dikkat çekmektedir. Rüyayı gören kişinin yaşamında bir takım olumsuzluklar ve sıkıntılar söz konusudur. Bundan dolayı o kişi, çok kötü günler geçirmektedir. Hatta bu sıkıntılar zamanla daha da artacaktır. Bunun sonucunda kişinin yaşamı tam anlamı ile alt üst olacaktır. Bir diğer anlam ise kişiye yakın olan bir şahsın, ona zarar vereceğidir. Rüya sahibi bundan çok kötü bir şekilde etkilenecektir. Olumsuzluklar, şanssızlıklar üst üste binecektir. Yani kedi tarafından ısırılmak bir nevi kötü şeylere delalet etmektedir.

Rüyada Isıran Kedi Görmek Ne Demek?

Rüyada ısıran kedi görmek, daha değişik şekillerde de yorumlanabilir. Bunların başında ise rüya sahibi olan kişinin, kendisine zarar verenlerden kurtulması gelmektedir. Bunu gerçekleştiren şahıs, hiç bir şekilde başka insanlardan bir yardım almayacaktır. Tamamen kendi çabaları ile içine girmiş olduğu kötü dönemden kurtulacaktır. Böylelikle çok ferah ve güzel günlerin başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada Bir Kedinin Isırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir kedinin ısırdığını görmek ne anlama gelir sorunun, ilgi çekici daha farklı yorumları da mevcuttur. Rüya sahibi olan kişi, yorumlara göre gerçek yaşamı içinde çok olumsuz bir maddi sürece girecektir. Bu süreç hemen sona ermeyecek ve devam edecektir.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin Yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Bir Kedi Tarafından Isırılmak

Rüyada beyaz bir kedi tarafından ısırılmak, maddi sıkıntının çok kısa süreli olacağına delalet etmektedir. Yani süreç kısa bir zaman dilimi içinde sona erecektir. Rüya sahibi maddi anlamda bir rahatlama evresine girecektir. Ancak ısıran kedinin rengi siyah ise yorum da değişmektedir. Çünkü bu durum çok hayra yorulmaz. Yani ekonomik anlamdaki sorunlar çok uzun bir süre boyunca devam eder. Buna ek olarak üzüntüler ve sıkıntılar yaşanır. Çok kötü bir dönem içine girilir.

Yavru Kedi Tarafından Rüyada Isırılmak

Rüyada yavru kedi tarafından ısırılmak ise bir nevi kişi için uyarıdır. Çünkü gerçek yaşamda bu kişinin çevresinde hiç de iyi olmayan, sinsi, ona zarar vermek için fırsat kollayan insanlar vardır. Bunların tümü kötü niyetlidir. Rüya sahibinin bunlara karşı çok dikkatli olması tavsiye edilmektedir. Küçük bir kedi genellikle güçsüz bir figür olarak yorumlanır. Böyle bir kedi ısırsa bile bunun gerçek hayattaki karşılığı, rüya sahibinin kendisine verilecek olan zararlar karşısında ayakta durabilmeyi başarabilmesidir. Yani onun kötülüğü için yapılacak olan şeyler, kişiye çok büyük bir zarar vermeyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani