Rüyada “Rüyada Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi beslediğinizi görmek farklı ve çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Rüyada kedi beslemek bu rüyayı gören kimsenin emrinde bulunan insanların var olduğuna işarettir. Bunun dışında rüyayı gören kişiye karşı kinlenmiş olan ama bu kinini herkesten saklayan gizli bir düşmanın varlığını da gösterir. Rüyanın emek harcamadan kazanç sahibi olmak, son derece becerikli ve üstün yetenekleri olan bir insandan büyük yardımla alacağının da bir göstergesi olabilir. Ancak bazı alimler ise rüyayı gören kimsenin hiç haberi olmadığı bir düşmanı olduğunu anlattığını ifade ederler. Rüyanın bazı olumlu anlamları da vardır. Bazı yorumculara göre rüyada kedi beslemek rüyayı gören kişinin hayatını etkileyecek mutlu gelişmelere, özlediği bir kişi ile kavuşacağına dalalet eder. Yani rüyada aç kedi doyurmak hem olumlu hem olumsuz şekilde yorumlanabilir.  Rüyanın görülüş biçimine göre farklı anlamları vardır.

Rüyada Saldırgan Kedi Beslemek

Rüyada görülen vahşi kedi görmek ve vahşi kedi beslemek, hiçbir şeyden memnun olmayan, sinirli ve saldırgan bir eşe sahip olmak anlamına gelir. Başka yorumculara göre de kıskanç ve geçimsiz olan insanlar hakkında kötü düşünen ama belli etmeyen ikiyüzlü bir adamın varlığını da gösterebilir. Rüyada kedi sevmek daha doğrusu rüyada saldırgan kedi sevmekte bu şekilde yorumlanır.

Rüyada Beslediğin Saldırgan Kedinin Isırması

Rüyada kedi saldırması zinadan doğmuş olan bir çocuğun işaretidir. Ya da anlamsız şakalar yapıp köçek gibi dans ederek tüm ilgiyi kendisine çekmeye çalışan bir adamın varlığını da gösterir. Bazı durumlarda ise bu rüya çocuğuna terbiye vermekte oldukça kararlı ve ısrarlı olan bir kişinin varlığına işaret eder. Ancak rüyada kendi evinde beslediği kedinin kendisini ısırdığını gören kimsenin o seneyi rahat ve bollukta geçireceğinin bir göstergecisidir. Rüyada kedi doyurmak ve doyurduğun kedinin saldırgan olmasının anlamları bunlardır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Beslediğin Kedinin Tırmalaması

Bu rüyayı gören kimsenin yakınlarında düşmanlığını belli eden bir kimsenin varlığına işarettir. Eğer rüyada sizi tırmalayan kedi erkek ise sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kedi ile mücadele etmeye başlayan ve bu mücadeleyi kaybeden kimsenin hayatında olan üzüntü ve keder o kişiyi terk eder. Rüyada kedi görmek ve rüyada beslediğin kedinin sana saldırdığını görmek bu şekilde yorumlanabilir.

Rüyada Kediye Ekmek Vermek

Riyasında kediye ekmek veren bir kişinin hayatında uzun süredir gerçekleşmesini beklediği ancak gerçekleşmeyen olayların gerçekleşeceğine çevresi tarafından oldukça değer gören sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi uzun süredir hayalini kurduğu ne varsa tek tek gerçekleştirmeye başlar. Ancak bazı kalpleri kıracağına ve bu kalp kırmalar yüzünden birçok ah alacağının bir göstergesidir. Rüyada kedinin ekmek yemesi bu anlamlara gelir.

Rüyada Kedinin Verdiğimiz Yemeği Yemesi

Rüyada kediye yemek vermek ne anlama gelir? Rüyada kediye yemek vermenin kedinin cinsine ve rengine göre farklı anlamları vardır.  Eğer rüyada erkek bir kediye yemek verdiyseniz bu rüyanın anlamı karşınıza bazı sorunların çıkacağına ve dostunuz görünümünde dolaşan düşmanlarınızın var olduğuna işaret eder.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kediye Süt Vermemiz Ve Kedinin Sütü İçmesi

Rüyada kediye süt verdiğini gören bir kişi için yakın zamanda çok utlu olacağına uzun zamandır istediği bir eşya ya da bir başka şeye sahip olacağına eline yakın zaman içerisinde yüklü miktardan para geçeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda kısa süre içerisinde kendisini maneviyata verir ve manevi duyguları yükselir. Rüyada bir kediye süt vermenin farklı anlamları da vardır. Rüyada bir kediyi sütle beslediğini gören birisinin yakınında olan bir kişiye herhangi bir olay için kefil olacağı anlamını taşır. Bu rüyayı gören kişi çevresi tarafından çok sevilir, hep desteklenir ve yüzü her zaman güler. Rüyada kedi beslemek diyanet yorumuna göre de bu şekildedir.

Rüyada Çok Sevdiğin Kediyi Beslemek

eğer sevdiğiniz ve beslediğiniz kedinin rengi beyaz ise işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder.  Rüyada gördüğünüz kedilerin renkleri, cinsiyetleri ve sayıları da rüyanızın yorumlanabilmesi için önemlidir. Rüyada birçok kedi beslemek yaptığınız işlerden haırlı ve insanlara yararlı sonuçlar alacağınıza dair bir işarettir. Rüyada çok sevdiğiniz bir kediyi beslerken görmenizin anlamı bu şekildedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani