Rüyada “Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada yavru kara kedi görmek İslam alimlerinin zaman zaman ihtilafa düşmelerine sebebiyet verebilmektedir. Özellikle rüyada kedi unsurunu görmek bazı İslam alimleri tarafından tam olarak uğursuz olarak nitelendirilmektedir. Bazı alimler ise peygamber efendimiz tarafından sevilen bir hayvanın uğursuz addedilmesine şiddetle karşı çıkmaktadır. Verilen yorumlardan hangisi sizin için daha makulse onu seçerek dikkate alabilirsiniz.

Durumun bir de psikolojik boyutta incelenmesi gerekir. Kedi figürü kişilerin bastırılmış istekleri ve i güdülerini simgelemektedir. Bu nedenle psikolojik olarak bunaldığınız zaman görülen kedi figürü içeren rüyaları dikkate alarak öz benliğinizin size verdiği mesajları dinleyebilirsiniz.

Siyah Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah yavru kedi bazı İslam alimleri tarafından başınıza gelecek olan küçük çaplı olumsuzluklara yorulmaktadır. Yavru olması bu belaların ve musibetlerin kısa sürede yok olup gideceği şeklinde yorumlanır.

Siyah renk İslam dininde hayırlara vesile olan bir unsur değildir. Bunun tersine sıkıntı, gam ve kederi sembolize eder. İçinde bulunduğunuz durumun sizi bunaltacağı dönemlerin kısa süreceğini sembolize eden bu rüya bir uyarı ve sabır telkinidir.

Rüyada Evde Yavru Kara Kedi Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada evde kara kedi görmek hanede kendi yüzünü saklayan ve içten içe art niyet besleyen kişilerin varlığına delalet eder. Yavru olması bu kişinin henüz uzun zamandır tanınmadığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Özellikle yeni tanıştığınız kişilere karşı bu rüyanın sonrasında çok daha temkinli davranmanız önerilmektedir.

Ev İslam dininde çok büyük öneme sahiptir ve imanın asıl yaşatılacağı alan olarak dikkate alınmalıdır. Bu nedenle evinize giren kara kedi yabancılara karşı çok daha dikkatli olmanız gerektiğini, aksi takdirde imanınızın zarar görebileceğini sembolize etmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kara Kediyi Kucakta Görmek Hayırlı Mıdır?

Rüyada kucağınızda yavru kara kedi görmek çok istediğiniz ve ümit ettiğiniz bir durumun aslında sizin için hayırlara vesile olmayacağının sembollerinden bir tanesidir. Bu nedenle sinenizde sakladığınız ve gün yüzüne çıkartamadığınız isteklerinizin aslında sizin hayrınıza olmadığının işaretlerinden bir tanesidir.

Rüyada yavru kara kedi görmek ve onu sevmek kötü ve sizi yaralayacak olan bir haber alacağınızı fakat bunun üzüntüsünü kolay içselleştireceğinizi belirtmektedir. Rüyada kucağınıza gelen kedinin kıyafetlerinizi kirlettiğini görmek ise sizin için hayırlı gibi görünen bir olayın aslında maddi ve manevi dünyanıza zarar vereceği anlamına gelmektedir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; kıyafetlerin kirlenmesi kişilerin evine giren rızkın kirlenmesi manasına geldiğini belirtir. Bu nedenle evinize bir yabancı vasıtası ile giren rızık konusunda çok daha temkinli olmalısınız.

Rüyada Kara Kedi Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Kara kedi dişi ise bu kötü bir habere işaret eder. Sizin ile yakınlığı olmayan birinden kötü bir haber alacağınız ya da bir kadın vesilesi ile sıkıntıya düşeceğinizi simgelemektedir. Özellikle kara kedinin sevildiğini görmek size karşı oluşan tehlikelerin farkında olmadığınız anlamındadır.

Kara kedi sevmek ve daha sonrasında ellerin kirlendiğini görmek gittiğiniz ya da şahit olduğunuz bir olay sebebi ile günaha girebileceğiniz anlamına gelir. Bu aslında bir uyarı rüyasıdır. Kişilerin hem ellerini hem de gözlerini haramdan sakınmaları yolunda dikkate alınmalıdır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyalar yaradan tarafından gönderilen birer uyarıdır. Bu nedenle Rabbani rüyaların hafife alınmaması gerekir.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Erkek Yavru Kedi Görmek Hayırlı Bir Haber Midir?

Bir kadının rüyasında erkek yavru kedi görmesi eşi tarafından ihanete uğrayacağı ya da eşinin zinaya karıştığı gibi sorunların habercisidir. Bu günahın kişiler tarafından bilinmesi için gönderilen yarıcı rüyalar kişilerin henüz fırsat varken maddi hayatlarında gerekli olan önlemleri alması için bir fırsattır.

Zinanın dışında beklenmeyen bir çocuğa da işaret edebilir. Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için hayırlı olan bu rüya isteklerine Allah’ın izni ile kısa sürede erişecekleri manasında yorumlanır.

Rüyada Siyah Yavru Kediler Görmek ve Sevmek Ne Anlama Gelir?

Öncelikli olarak rüyada birkaç kedi görmek ve sevmek mücadele edeceğiniz sorunların 1 ile sınırlı kalmayacağının bir yansımasıdır. Bu kedileri sevmeniz dertleriniz ile sıkıntı yaşamayacağınız anlamına gelmektedir. Özellikle sorunların benimsenip kısa sürede hal yoluna koyulacağı manasında da yorumlanmaktadır. Psikolojik olarak içerisinde bulunduğunuz durumun sorumluluğundan artık yıldığınız anlamına da gelebilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani