Rüyada “Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada gelinlik giydiğini görmek ya da giyinmek için yorumlar rüyadaki gelinliğin durumuna göre değişebilmektedir. Rüyada görülen gelinlik, evliliğe ve hayırlı bir haber almaya delalet etmektedir. Rüyada gelinlik giymek ise; mutlu bir yaşamı ifade etmektedir. Fakat, yapılan yorumlar rüyanın gidişatına göre değişebilmektedir

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada beyaz gelinlik giymek iki şekilde açıklanabilmektedir. Rüyasında beyaz gelinlik giymek, yeni bir başlangıç ya da güzel bir bitiş beklemektedir, eksik tamamlamak ve muradına ermek anlamına gelir. Rüyada Renkli gelinlik giymek, kişiyi gerçek hayatında maddi ve manevi konularda güçlenmesini sağlayacaktır. Fakat, rüyada beyaz gelinlik giymek hakkındaki rüyada gelinliğin durumuna ve rüyanın şekline göre yorumlarda değişiklik olabilir.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada kırmızı gelinlik giymek üzerine iki yorum bulunmaktadır. Birincisi; bu yoruma göre kırmızı gelinlik giymek rüya sahibinin gerçek hayatta çok seveceği biriyle evlenmesine delalet etmektedir. İkincisi; bu yorum biraz kötüdür. Rüyasında kırmızı gelinlik giyen kişileri ve ailesini gerçek hayatta sorunlar beklemektedir.

Gelinlik görmenin tabiri için, Rüyada Gelinlik Görmek neye işarettir? İlgili yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Evli Birisinin Rüyasında Gelinlik Giydiğini Görmesi Ne Anlama Gelmektedir?

Evli birinin rüyada gelinlik giymesi nedir? Evli bir kadını rüyasında gelinlik giymesi hakkında birçok yorum bulunmaktadır. Rüyada evliyken gelinlik giymek hakkındaki rüya yorumları:

 • Rüyasında gelinlik giyen kadının gerçek hayatta çok sevinçli bir haber alacağına delalet etmektedir. Eğer bu kadının çocukları varsa, onların evlenme olasılığı olabilir.
 • Bir başka yoruma göre rüyasında gelinlik giyen evli kadını gerçek hayatta maddi ve manevi konularda sıkıntılar beklemektedir. Bununla beraber rüyayı gören kişi sağlık sorunları da yaşayabilir.
 • Evli kadının rüyasında gelinlik giydiğini görmesi, hayalini kurduğu şeye ulaşacağına delalet etmektedir. Aile içi yaşanan huzursuzluklar da giderilecektir.

Rüyada Bir Erkeğin Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada gelinlik giyen bir erkek varsa bu hayırsız bir rüya olmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatta dedikodusunu yapan çok kişi bulunmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişi evli ise; eşi ile aralarında problemler oluşabilir.

Rüyada Başka Birinin Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek, rüyada görülen kişilerin yakınlığına göre yorumları değişmektedir. Yorumlar ise şu şekildedir:

 • Rüyada tanıdığın birini gelinlikle görmek: Rüyayı gören kişinin başarılı bir iş hayatına sahip olacağına delalet etmektedir.
 • Rüyada tanımadığın birini gelinlikle görmek: Rüyayı gören kişinin başarılı bir hayatı olacağına delalet etmektedir.
 • Rüyada sevgiliyi gelinlikle görmek: Rüyayı gören kişinin her zaman başarı isteyeceğine ve başarı yolunca olacağına delalet etmektedir.
 • Rüyada arkadaşı gelinlikle görmek: Rüyada görülen arkadaşın mutlu olacağına ve rüyayı gören kişinin de bu mutluluk için arkadaşına yardımcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Başkasının Gelinliğini Giymek Ne demek?

Rüyayı gören kişi başkasının gelinliği ile rüyada bulunuyorsa, rüyada gelinliğin ödünç alındığı kişinin yakınlığına göre yorum değişmektedir. Bu yorumlar:

 • Rüyada tanıdığı birinin gelinliğini giymek: Rüyayı gören kişinin sorunlu bir hayat yaşamasına fakat, bu hayatını düzenlemek için başkasından yardım almaya delalet etmektedir.
 • Rüyada tanımadığı birinin gelinliğini giymek: Rüyayı gören kişinin sorunlarına çözüm bulacağına delalet etmektedir.
 • Rüyada sevgiliyi başka birinin gelinliğiyle görmek: Rüyayı gören kişinin mutlu ve başarılı olacağına delalet etmektedir.
Gelin görmek tabiri için, Rüyada Gelin Görmek neye işarettir? Dini kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Hamile Bir Kadının Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada hamile birinin gelinlik giymesi için genelde yapılan yorumlar olumludur. Rüyayı gören kişinin büyük sıkıntılar çektiğine fakat sonunda istediği şeylere kavuşacağına delalet etmektedir. İstediği şey bir rütbe bir kişi de ya da bir eşya olabilir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek Ne demek?

Rüyasında siyah gelinlik giyen kişiyi gerçek hayatta üzüntü ve sorunlar beklemektedir. Kişi can sıkıcı haberler alabilir. Eğer rüyayı gören kişi evliyse, eşiyle sorunlar yaşayabilir. Ayrıca kişi iş hayatıyla ilgili sorunlar da yaşanabilir.

Rüyada Kirli Gelinlik Giymek Neye işarettir?

Rüyada kirli bir gelinlik giydiğini gören kişiyi gerçek hayatta sorunlar beklemektedir. Bu sorunlar hem maddi hem manevi olarak yaşanabilmektedir. Bu rüya kişinin sorunlar yaşayacağına ve sonunda bu sorunların çözüleceğine delalet etmektedir.

Yukarıda belirtilen yorumlar dışında gelinlik hakkında rüya görmenizin sebebi psikolojik olabilmektedir. Evlilik konusunda takıntısı olan, evlenmeye yakın olan kişiler ya da bir tanıdığının düğününe hazırlanan kişilerin rüyasına gelinlik girebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Halime yavuz dedi ki:

  Bekarım rüyamda gelinlik giydiğini görüyorumve bir mor Kürtlere gibi birşey var ve onla geziyorum etrafta ama saçım gelin saçı gibi degil yapılmamış sadece taç gibi bişey var tülden sonra bir salona giriyorum ama başkasının düğününe sonra ayağıma bakıyorum ayağımda siyah bot var sonra ordan cikiyorun

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani