Rüyada “Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada gelinlik görmek, birçok kişiye göre evlilikle yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi evli değilse, kendine hayırlı birini bulup evlilik yolunda adım atar. Eğer evli bir insan rüyasında gelinlik görmüşse de kısa bir süre içinde evlat sahibi olacak demektir. Bazı yorumculara göre ise rüyada gelinlik görmek, çok kısa bir zaman içinde alınacak hayırlı ve sevinç verecek bir haber şeklinde açıklanır. Bu haber, rüyayı görenin hayatında hayırlı sonuçlara vesile olacaktır.

Rüyada Gelinlik Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) ise bu rüyayı şu şekilde yorumlamıştır: “Her kim rüyasında gelinlik görürse, kendisi için çok hayırlı olacak bir evlilik yaparak ömür boyu yaşayacağı bir mutluluğa erişmiş olur.” Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada gelinlik görmek kişinin hem hayırlı bir eş bulup hem de kısa sürede hayırlı bir evlat doğuracağına işarettir. Özellikle rüya sahibini bu konuda suçlayanlar da olacaktır. Bu yüzden rüyasında gelinlik aldığını gören kimseyi çok da iç açıcı olaylar bekliyor denemez.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek, iyi ve hayırlı anlamlar içermektedir. Rüya sahibinin evlilik haberiyle ailesini ve dostlarını sevince boğacağına delalet eder. Uzun süredir kısmeti kapalı olan bu birey, kendine uygun bir eş bulacaktır. Evlilikleri de çok hayırlı ve uygun bir birliktelik olacaktır. Evlenen bu iki insan birbirleri için en doğru kişilerdir. Bu yüzden evliliklerinde mutluluğa erişeceklerdir.

Rüyada Gelinlik Almak

Rüyada gelinlik almak, birinin başladığı bir işi bitiremeyeceği anlamına gelir. Çünkü bitirme gücünü kendinde bulamayacaktır. Hayatında meydana gelecek bazı sıkıntılardan ötürü psikolojik ve fiziksel bir çöküntü yaşayacaktır. Bu yüzden de büyük bir hevesle başladığı işi yarım bırakmak zorunda kalacaktır. Bu durumda, rüyayı gören kişi başladığı görevi layıkıyla bitiremediği için birtakım zarara uğrayabilir. Ayrıca bu işle bağlantılı olan bazı insanlar da sıkıntıya girecektir.

Rüyada Gelinlik Bakmak

Rüyada gelinlik bakmak, birinin iş hayatında atacağı önemli adımlar olduğunu ima eder. İş hayatında yükselmesi gerektiğini düşünen bu birey, kendini daha iyi bir mevkide görebilmek adına çabalamaya başlayacaktır. Bu çabaları da oldukça güzel sonuçlar verecektir. Rüyasında gelinlik baktığını gören kimse kendi çabalarıyla iş hayatında yüksek bir konuma gelir.

Rüyada Gelinlik Yıkamak

Rüyada gelinlik yıkamak, yapılacak evliliğin çok temiz ve hayırlı bir evlilik olacağını gösterir. Rüyasında gelinlik yıkadığını gören kimse, eşiyle birlikte uzun yıllar mutlu mesut yaşayacak demektir.

Rüyada Gelinlik Diktirmek

Rüyada gelinlik diktirmek, rüyayı gören kişinin hayatıyla alakalı yeni kararlar alacağı anlamına gelir. Bu kararlarla birlikte bazı davranışlarını veya hayatındaki bazı faktörleri değiştirebilir. Şu anki yaşayış tarzından pek hoşnut olmayan bu kişi hayatında bazı değişiklikler yapar.

Rüyada Gelinlik Kaybetmek

Rüyada gelinlik kaybetmek, başa gelecek talihsizlikleri temsil etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin başına gelecek bazı uğursuz olaylar zor bir süreci de beraberinde getirecektir. Bu süreç birey için oldukça sıkıntılı geçeceği için toplumla olan ilişkilerini de zedeleyebilir. Rüyasında gelinlik kaybettiğini gören kimse başına gelecek felaketlere karşı hazırlıklı olmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani