Rüyada “Rüyada Eve Kedinin Girmesi Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Eve Kedinin Girmesi Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi görmek diyanet tarafından farklı şekillerde yorumlanır. Örneğin İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; eve giren kedi hırsızın habercisidir. Hatta kedinin birşey alıp çıkıp gitmesi de hırsızın emellerine ulaşacağına alamet eder. Başta merak edenler islami yorumlar çerçevesinde bilgi sahibi olabilir. Devamında gelen diğer yorumlar ise;

  • Evde kedi görmek aşk hayatında huzurlu günlerin habericisi olmaktadır.
  • Rüya sahibi bekar ise karşısına hayırlı bir nasibin çıkacağına yorumlanır.
  • Maddi olan borçlardan kısa süre içerisinde kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Kedinin Eve Girmesi Ne Demek?

Rüyada kedinin eve girmesi de kötü niteli kimselere işaret eder. Özellikle de hırsız olarak ifade edilen bir adama delalet etmesi dikkat çekiyor. Rüyada kedinin zorla eve girmesi, fesat kişilikli kimselerin haneye zarar vereceğine yorumlanır. Hatta kediye çok yakın olduğunuzu görmek, bu kimselerin dost görünümlü olduklarına delalet etmektedir. Yani çevrenizde dost görünümlü fesatların bulunduğuna yönelik uyarı yüklü rüyalardan bir tanesidir.

Rüyada Kedi Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada evden kedi kovalamak rüya sahibini kıskanan kimseleri işaret eder. Nitekim başarılarını ve mutluluğunu çekemeyen kimseler tarafından aşağıya çekildiğini ifade etmektedir. Üstelik bu kişinin yakın zamanda kendinizi ortaya çıkacağına da delalet ediyor. Bundan kaynaklı olarak rüya sahibinin sabırlı olması gerektiğine yorumlanır. Beraberinde kötü kimselerin ortaya çıkacağı ve bu kişilerden uzak duracağınıza yönelik anlam kazandığı açıktır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Eve Giren Kedi Ne Demek?

Hane içerisinde belli başlı sorunları ifade eder. Eve kedi girmesi ne anlama gelir merak edenlere yine fesat kişilikler sunulmakta. Şöyle ki hane içerisine zarar vermek niyetinde olan kişileri işaret eder. Eve giren kediye yakın olmanız, bu kişiye de yakın olduğunuz anlamına geliyor. Yani çok yakınınızda olan ve size dost görünen düşmanların habercisi niteliğinde olduğu açıktır. Yine uyarı tarzında olan rüyalardan bir tanesidir.

Rüyada Evin İçerisinde Kedi Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada eve kedi girmesi diyanet tarafından kötü kimseleri sembolize ediyor. Beraberinde kedi sayısı ya da eylemlere yönelik farklı yorumlar mevcut durumda. Örneğin birden fazla kedi görmek zararı dokunacak olan kimseleri işaret eder. Sayısının fazla olması da bu durumun haneye yansıyacağı anlamına da geliyor. Rüyada çok kedi görmek kişinin ve ailesinin belirli bir süre düşmanları tarafından huzursuz edileceği şeklinde yorumlanır. Bunun dışında;

  • Rüyada dişi kedi görülmesi zararı dokunacak olan kişiler ile arkadaşlık yaptığınızı sembolize eder.
  • Erkek kedi görmek ise aksine hayra yorulur ve huzurlu günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada Evden Kediyi Kurtarmak Neye İşaret Eder?

Rüyada kedi kurtarmak ise nankör insanlara karşılık yaptığınız iyilikleri sembolize eder. Hatta rüya sahibinin yardım etmek adına riskli durumla ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Tüm bu durumlara rağmen yardım ettiğiniz kişiden herhangi bir yanıt alamayacağınıza delalet eder. Nankör olan bu kişiye yaptığınız yardım neticesinde dualarınızın kabul göreceğine ve mutlu bir hayata sahip olacağınıza işaret ediyor.

Evden Kediyi Kovalamak görmenin tabiri için, Rüyada Evden Kediyi Kovalamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Sürüsü Neye Delalet Ediyor?

Rüyada birden fazla kedi görmek aile hayatında ki sıkıntılı günlerin habercisidir. Kedi sayısının fazla olması tartışmaların baş göstereceğine delalet eder. Aile hayatınıza zarar vermek isteyen kişiler tarafından sorunların çözülmesi kolay olmayacaktır. Yani rüyanın dost görünümlü düşmanları da bildirdiği açık durumda.

Rüyada Eve Giren Kedi İle Alakalı Diğer Yorumlar

Yukarıda belirttiğimiz diyanet ya da diğer rüya yorumları sayesinde fikir sahibi olacaksınız. Bunların yanı sıra eve giren kediye yönelik farklı yorumlar da mevcut durumdadır. Örneğin kedinin yavru olması halinde haneye yeni bir bebeğin gireceğine alamettir. Bunun dışında evde kedi pişirdiğini görmek ise rüya sahibinin hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Beraberinde gelen diğer yorumlar da;

  • Evde peynir yiyen kedi görmek, rüya sahibinin huzura kavuşacağına işaret eder.
  • Evde kedi öldürdüğünü görmek ise düşmanların alt edindiğini sembolize etmektedir.
  • Evde kedi ile dövüştüğünüzü görmek ise düşmanlarınız ile karşı karşıya geleceğinize alamettir.

Eylemlere, kedinin cinsiyetine ya da yaşına bağlı olarak farklı yorumlar baş gösteriyor. Bundan kaynaklı olarak rüyada ki tüm detaylar dikkate alınmalı, yorumlara göz atılmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani