Rüyada “Rüyada Evden Kedi Kovmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evden Kedi Kovmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada evden kedi kovaladığını görmek rüya gören kişinin belaları ve musibetleri def edeceği manasına gelir. Özellikle zor bir dönemden geçerken bu rüyayı gördüyseniz sizin için yakın zamanda hayırlı haberlerin geleceği şeklinde yorumlanmalıdır. Rüyada evden kedi kovarken kediye zarar vermek tüm anlamı olumsuzlaştırabilir. Özellikle kedilere zarar verilmesi manevi hayatın zedelenmesi anlamına gelir.

Rüyada Eve Giren Kediyi Kovmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada eve gizlice giren kedinin kovulması özellikle sizin isteğiniz dışında hareket eden kişilerin tutumlarından etkilenmeyeceğiniz manasına gelmektedir. Eve giren kediler genel olarak bir kadına işaret eder. Bu kadının iyi ya da kötü niyetli olduğunu kedinin renginden kavrayabilirsiniz.

Kedi yeşil renklerdeyse iyi niyete sarı ya da siyah gibi renklerdeyse kötü niyete işaret eder. Eve giren kedinin zorla çıkarılması sürecinde elinizde herhangi bir sopa bulunuyorsa bu alet maddi gücün işaretidir. Başınıza gelen felaketlerden maddi gücünüz ile kurtulacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Evde Bulunan Yavru Kedinin Kovulması Ne Anlamdadır?

Rüyada sizin evinize sığınan yavru bir kedi sizden medet uman kişileri simgeler. Kedinin savunmasız olması ya yaşlı ya da çocuk olmasının simgesidir. Tam da bu nedenle Evden dışarı çıkarmaya çalışmanız sizin için bu manevi değişimden gerektiği kadar yüksek mertebede sevap ile ayrılmayacağınız manasına gelir.

Yavru kedi yanı zamanda kişilerin umut ve istekleri anlamına da gelir. Bazı İslam alimleri umut edilen şeyler ile artık vedalaşmak gerektiği yönünde bir işaret olduğunu belirtir. Kedinin rengi sarı ise size hastalık verecek olan düşüncelerin artık hanenizi terk ettiği manasına gelmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Size Saldıran Bir Kediyi Evden Kovmak Ne Anlamdadır?

Rüyada saldıran kediyi kovmak belaların ve kazanın defi şeklinde yorumlanır. Evden kovulurken ona zarar verirseniz bu beladan kurtulurken maneviyatınızın yara alacağının simgesi olarak dikkate alınmalıdır.

Saldıran kedi yavruysa belanın boyutu küçük olacaktır. Bu belanın sizin iman kuvvetiniz ile kolayca atlatılacağının işareti olarak dikkate alınabilir. Bu süreç içerisinde elinizde bir bez ya da bir sopa varsa bu unsurlar sizin elinizde yer alan maddi gücün kanıtıdır. Belalardan kurtulmanızda maddi gücün de etkisi olacağını simgeler.

Rüyada Sizi Seven Bir Kediyi Kovmak Hangi Anlama Gelir?

Rüyada size yanaşan bir kediyi kovmak ayağınıza kadar gelen manevi değişim imkanını kaçıracağınızı simgelemektedir. Bu süreç içerisinde karşınıza çıkacak olan hayır fırsatlarına dikkat etmelisiniz. Bu hayır fırsatları hayatınıza yeni bir yön vermenizi mümkün kılacaktır. Özellikle sizi ısrarla seven bir kediyi uzaklaştırmaya çalışmanız hem hayırlı bir olayı görmezden gelmeniz hem de hayırlı bir kişinin sizin kötü muamelenize maruz kalması anlamına gelir.

Rüyada Kediyi Kovmak ve Pencereden Çıkması Hayırlı Mıdır?

Rüyada kedi kovduğunu görmek akabinde pencereye yönelmesi belalardan hiç ummadığınız bir şekilde kurtulacağınız anlamına gelir. Belalardan kurtulurken maneviyatınıza zarar gelip gelmeyeceğini rüyadaki ortamdan anlayabilirsiniz. Örneğin bu rüyanın cereyan ettiği ortamda siyah ya da kırmızı renkler göze çarpıyorsa belalardan uzaklaşırken bazı sorunlar ile karşılaşabileceğiniz ve maneviyatınıza zarara verebileceğinizi bilmelisiniz.

Evde Kedi Kovalamak görmenin tabiri için, Rüyada Evde Kedi Kovalamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kediyi Sopa ile Kovmak Ne Anlama Gelir?

Kediyi kovarken sopa ile kullanmak cebir uygulanması manasına gelir. Kedinin rüyada zarar görmesi direkt olarak olumsuz bir manaya gelir. Hatta rüyada kediye zarar gelmesi bir süre başınızdan belaların eksilmemesi şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Kedinin sopa ile yaralanması ve ona zarar verilmesi kişilerin maddi hayatlarının onların iç dünyasına zarar vereceği manasına gelmektedir. Kedinin sopa ile dövülmesi ise manevi hayatta büyük bir çöküntü meydana geldiğinin kanıtıdır. İslam alimleri peygamber efendimizin kedileri ne denli sevdiğini açıklayarak bu yorumu temellendirmektedir. Tam da bu sevgi sebebi ile kediye zarar vermek çok daha kötü olayların bir habercisi olarak dikkate alınabilir.

Rüyada Bir Grup Kediyi Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Bu rüyanın psikolojik açıdan incelemesi yapıldığı zaman dikkate alınması gereken hususlar şu biçimde sıralanır;

  • Kişilerin içinde bulundukları sorumluluklardan artık bunaldıkları
  • Aile ya da çocukların sorumluluğunun artık kaldırılmak istenmediği
  • Birden fazla iş ile uğraşırken kişilerin kendine zaman ayırmadığı

Bu hususlara bakıldığı zaman kişilerin kendilerine zaman ayırmaları ve kıymet vermeleri için bir uyarı şeklinde dikkate alınmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani