Rüyada “Rüyada Birinin Yılan Kestiğini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Birinin Yılan Kestiğini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Yılan kestiğinin rüyada görülmesi; rüya sahibinin etrafındaki düşmanlara karşı güçleneceğine ve onları mağlup edeceğine delalet eder. Genel olarak rüyada yılan kestiğinin görülmesi, rüya sahibine güç verir. Bunun yanı sıra ticaret ve iş yaşantısında kazanılacak başarıları müjdelemektedir.

İslam din alimlerinin yorumlarına göre; rüyada yılan kestiğini gören kimse, günlük hayatında birtakım işlerini yoluna koyar. Hem parasal hem de maddi sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; eğer bekar bir kimse rüyasında yılan kestiğini görürse, en kısa zamanda dünya evine gireceğine delalet eder. Bu evlilik bu kimseye tüm hayırları ve bereketi getirecektir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında boynunda yılan olduğunu ve bu yılanı keserek üç parçaya ayırdığını gören kimse, hanımını üç talakla boşayacaktır. Eğer yılanı iki parçaya keserse, o vakit düşmanından intikam alır. İki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını görürse, evlat ya da akrabalarından ya da düşmanında istifade eder.

Rüyada Yılan Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen yılan ile ilgili pek çok farklı tabir bulunmaktadır. Rüyada görülen yılanın türü, rengi, şekli, uzunluğu vb. birçok kritere göre rüyanın tabiri değişmektedir. Rüyada yılan görmek genel olarak; gizli bir düşmana, kadına ya da çocuğa, esenliğe ve saltanata, kişinin geçimine delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a) tabirine göre; rüyada görülen uzun ve iri bir yılan korkuya delalettir. Bazen bu rüya sahibinin aile, kadın ya da evlattan göreceği düşmanlığa işaret eder. Rüyada beyaz yılan görülmesi, kuvvetsiz ve zayıf bir düşmana delalet eder. Siyah yılan görülmesi ise; hile ve kötülüğüyle düşmanların en kuvvetlisini simgeler. Rüyada küçük yılan görülürse, bu küçük yılan çocuğu simgeler. Rüyasında küçük yılanı öldürdüğünü gören kimsenin çocuğu vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada yılan görülmesi ile ilgili farklı yorumlar şu şekildedir;

  • Rüyada zehirsiz yılan görmek; rüya sahibinin eline geçecek bol miktarda altına delalet eder.
  • Rüyada su yılanı görmek; rüya sahibinin mevki ve servet sahibi olan, yeni bir arkadaş edineceğine işaret eder.
  • Rüyada ayakları olan yılan görmek; rüya sahibinden daha güçlü olan ve mevki sahibi bir düşmanı olduğuna delalettir.
  • Rüyada yeşil yılan görmek; rüya sahibinin etrafındaki inancı zayıf bir kişiyi temsil eder. Rüya sahibinin bu kişi ile geçireceği vakitte ondan etkilenebileceği, bu sebeple dikkatli olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yılan Eti Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan eti görmek; oldukça hayırlı ve iyi tabirlere sahiptir. Rüyasında yılan eti yediğini gören kimse hayırların en büyüğüne sahip olacaktır. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin düşmanlarına karşı kazanacağı bir zafer olarak tabir eder. Rüya sahibinin işlerinden başarı üstüne başarı kazanacağı, güzel mevkilere geleceğini müjdeler.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Yılan Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Bıçakla Yılan Kestiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bıçakla yılan kesmek; rüya sahibine çok büyük mutluluklar müjdeler. Rüya sahibinin bazı adımlar atacağına ve adımlardan sonra büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi bekar ise; rüya sahibi ile hayata aynı bakan bir eşi olacağına işaret eder. Rüyada Yılanın Kafasının Koptuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılanın kafasının koptuğunu görmek; rüya sahibinin ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaptığı hataları düzelteceğine ve hayatını yoluna koyacağına işarettir.

Rüyada Yılan Kesip Yendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan kesmek yemek genel olarak maddi konularda gelecek zenginliğe işaret eder. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceği ve istediği şeyleri yapabileceği şeklinde yorumlar.

Rüyada Ayakla Yılan Ezdiğin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayakla yılan ezmek; rüya sahibinin işlerinden ve yakında hayata geçireceği projelerinden kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin günden güne maddi kazancının artacağını müjdeler. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin geçireceği ufak bir ağlık problemine yorar. Rüya sahibinin kısa bir tedavi sürecinden sonra iyileşeceği şeklinde yorumlanır.

Yılan Kesmek görmenin tabiri için, Rüyada Yılan Kesmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Öldürdüğünün Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan öldürmek; rüya sahibinin düşmanlarına karşı alacağı zaferleri işaret eder. Bunun yanı sıra rüya sahibi yeni bir işe girmeyi planlıyorsa, bu işte büyük başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada Yılanın Dilini Kestiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılanın dilini kesmek; rüya sahibine şansının açıldığı, kısmetli bir dönemi müjdeler. Rüya sahibinin her işinin yolunda gideceği, istediği her şeyi kolaylıkla yapabileceği şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani