Rüyada “Rüyada Berrak Su Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Berrak Su Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada berrak su görmenin anlamı bolluk berekettir. Suyun berrak olması karşınıza çıkacak olayların olumlu seyredeceğine işarettir. İleri günlerde eğer sağlığınızda bir sorun var ise iyileşeceğini bilmeniz gerekir. Berrak görmenin anlamı daha çok olumlu bir şekilde yorumlandığı gibi eğer su içerisinde can yakan çakıllar ya da kötü deniz hayvanları da var ise olumsuzluklara işaret edebilir. Rüyayı gören kişi su birikintisinin yanında başka birinin ona su ikram ettiğini görürse yakın çevresinden birinin bu bereketin gelmesinde büyük payı olacağına işaret eder. Berrak su içinde kayık görmek ise bolluk bereketten sadece rüyayı gören kişinin değil ihtiyaç sahibi olan kişilerinde yararlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Akan Temiz Suyun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen su birikintisinin ya da az miktarda bir suyun karşı tarafı görebilecek şekilde berrak olması da rüyayı gören kişinin uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına alamet eder. Berrak su görmek boyun ağrısı, bel ağrısı ya da baş ağrısı gibi küçük sağlık problemlerinin vücudunuzu terk edeceğine işaret ederken ciddi rahatsızlıklarında olumlu yönde ilerleyeceğine işaret edebilir. Rüyada temiz akan su görmek ise hayatınızda yaşayacağınız bir zorluğun sizi olumsuz yönde etkilemeden teğet geçeceğine delalet eder. Rüyada görülen su birikintisi büyük ise rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılarını gidereceğine işaret eder. Görülen suda yüzmek ya da içerisine girmek ise gelecek olumlu olayların hızlı bir şekilde hayatınıza giriş yapacağı anlamına gelir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Balık Görmek neye işarettir? Bu yazımızdan ayrıntılı anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Su Birikintisinin Görülmesi Neye İşarettir?

Rüyada gördüğünüz suyun az olması, çok olması, netliği, değişkenliği ve içinde kötü ya da iyi canlıların bulunması rüyanın seyrini değiştirir. Görülen suyun içerisinde yılan balığı ya da yılan gibi zararlı ve zehirli hayvanlar bulunması ise rüyayı gören kişinin aile içerisindeki bir bireyin huzuru bozmaya çalışacağına işaret eder. Rüyada su birikintisi görmek ise gelecek olumlu olayların kısa süreceğine işaret eder.

Berrak Su Görmenin Kadına Göre Anlamı

Kadınların herhangi bir yerden berrak bir su aktığını görmesi iş hayatında başarıyı yakalayacağına delalet eder. Yaşayacağı bu başarıların uzun süreli olacağına ve birçok iş arkadaşı ve çevresindekiler tarafından büyük takdir toplayacağına işaret eder. Berrak su uzun ömrü ve sağlığı temsil ettiği için rüyayı gören kişi bu su içerisinde yüzüyor ise ömrünü sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçireceğine işaret eder.

Rüyada Kendini Su/Ter İçinde Görmek

Rüyayı gören kişi su içerisinde yüzüyor ise kendi hayatında temiz ve sağlıklı bir şekilde yaşayacağına işaret eder. Suyun içerisindeyken zararlı ya da zehirli bir hayvan ile karşılaşılır ise hayatınızın belirli kısımlarında zorluklar yaşansa da yine temiz ve sağlıklı bir hayat sürülür. Rüyada kendini su içinde görmek evliliğe ve yaklaşan mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar ise ve yüzdüğü suda karşı cinsten biriyle karşılaşıyorsa evliliğin mutlu ve sağlıklı süreceği anlamına gelir.  Rüyada evde berrak su görmek ise bolluğa berekete işaret eder. Ev sahibi bu suyu içer ise evdeki bereketin uzun süreceği anlamına gelir. Eğer suyu içmez ya da döker ise bereketin gelmeden evden uzaklaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Suyun Kararmasının Anlamı Nedir?

Rüyada berrak su görmenin anlamı rüyayı gören kişinin maddi ve manevi açılardan doyuma ulaşacağını işaret eder. Bu mutluluk ve huzur uzun süre boyunca rüyayı gören kişinin hayatında yer edinir. Rüyada görülen suyun yavaş yavaş kararması ise kişinin ulaştığı mutluluğa yakınlarından birinin engel olacağı anlamına gelir. Su içerisinde bulunan çakıllar ise hayatınızda karşılaştığınız küçük sorunları büyütmeden ilerlerseniz mutluluğa daha kolay ulaşacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar ise kısa süre içerisinde yeni bir kişiyle tanışacağına ve bu kişi ile mutlu olacağına işaret eder.

Su görmek yorumu için, Rüyada Su Görmek neye işarettir? Ayrıntılı İslami ve Dini Anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Görülen Suyun Renklerine Göre Anlamı

Berrak su gören evli bir kişi evliliğini uzun süre boyunca küçük problemlere rağmen mutlu bir şekilde sürdüreceğine işaret eder. Berrak su bir bardağın içerisinde ya da küçük bir birikinti halindeyse yakın zamanlarda bir bebeğin doğacağına işaret eder. Gördüğünüz suyun içerisine pembe renk varsa gelecek bebeğin kız olduğu mavi renk görürseniz erkek bir bebeğin olacağı anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani