Rüyada “Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada çocuk emzirmek, rüyayı görenin cinsiyetine ve özelliklerine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında çocuk emzirdiğini gören kişinin bekar ya da evli olması, kadın ya da erkek olması farklı anlamlara gelmektedir. Birçok açıdan hayırla yorumlanan bu rüya, rüya sahibinin kısa süre içerisinde sıkıntılarından kurtulmasına işarettir. Üstelik çocuk emzirmek sadece rüya sahibi üzerinde değil, başkaları üzerinde de olumlu anlamlar yansıtacaktır. Bu rüyayı gören kişiler hayallerine ulaşır ve rahatlığa erer. Rüyasında bebek emziren kimseler için bu rüya müjde niteliğindedir. Zor günlerin geride kalması ve yeni bir dönemin başlamasına en büyük işaret bu rüyadır.

Rüyada Kendi Çocuğunu Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek neye işarettir sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi bu rüyanın birçok kişi tarafından görülmesidir. Rüyasında kendi çocuğunu emziren kişilere yönelik yapılan yorumlar şu şekildedir:

 1. Evladın hayırlı olacağına
 2. Mürüvvetinin görüleceğine
 3. Çocuğun çok yüksek mevkilere geleceğine
 4. Hem çocuğun hem de ailesinin bolluk içerisinde yaşayacağına

İşaret eder. Bu rüyayı gören kişiler kısa sürede sıkıntılarından da kurtulur.

Rüyada Yabancı Bir Çocuk Emzirmek

Rüyasında kendi çocuğu olmayan birini emzirdiğini gören kişi, yakın zamanda hayallerine kavuşur. Bu rüyayı gören kişiler genellikle yardımsever, iyi huylu, merhametli insanlardır. Bu kişiler iyiliklerinin karşılıklarını alacaklardır ve huzurlu bir döneme giriş yapacaklardır. Üstelik bu rüyayı gören kişilerin dünya nimetlerine de ulaşacağı rivayet edilmektedir. Rüyasında yabancı bir çocuğu emzirdiğini gören kişiler, isteklerinin kabul olduğunu ve hedeflerine ulaştıklarını da deneyimlerler.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Erkek Bebek Emzirmek neye işarettir? İslami Kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz. 

Rüyada İki Memeden Birden Emzirmek

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek gibi rüyalar sıkça görülmektedir. Genel olarak bebek emzirmek hayırla yorumlanır ancak bu rüyadan daha da iyisi iki memeden birden emzirmektir. Bu rüya görüldüğünde normal şartlarda yapılan rüyalar kat kat daha olumlusu söylenir. Bu rüya tüm dileklerin gerçekleşmesi, tüm sıkıntıların dinmesi ve huzurlu bir ömre işarettir. Rüyada bebek emzirirken sütün fışkırdığını görmek ise üne kavuşmaya ve zengin olmaya delalettir.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek

Rüyasında bir bebeğe süt veren kişiler, uğraştığı her işten verim alır ve hayırlı sonuçlar elde eder. Bu rüyayı gören kişilerin cinsiyeti, rüyanın yorumlanmasında önem taşımaktadır. Eğer ki bu rüyayı bir erkek görüyorsa hapse düşmeye yorumlanırken, kadın görüyorsa bu rüya güzel bir ömre yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüyada maddi zenginlik ve bolluk işaretleri de vardır. Rüyanın görülmesinin ardından kişi maddi sıkıntılarından kurtulur ve huzurlu bir hayata adım atar.

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada çocuk emzirme birçok açıdan olumlu anlamlar taşımaktadır. Rüyasında bir çocuğu ya da bebeği emzirdiğini gören kişiler için yapılan yorumlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Rüya sahibinin iş sahibi olacağına
 2. Rüya sahibinin girişimlerinin olumlu sonuçlanacağına
 3. Rüya sahibinin huzurlu bir döneme gireceğine
 4. Rüya sahibinin üst makama yükseleceğine
 5. Rüya sahibinin emeklerinin boşa gitmeyeceğine

Tüm bu yorumlar ve diğer yorumlar olumlu olarak sıralanmaktadır. Rüyasında çocuk emziren kişiler için yapılan her yorum hayırla sonuçlanır.

Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirmek bazı sıkıntıların varlığına delalettir. Aynı zamanda bu sıkıntılar kişinin yakın zamanda azimle atlatabileceği durumlardır. Rüyasında erkek bebek emziren kişilerin maddi durumu kötüleşecektir ancak karşılarına çıkan başka bir şansla tekrardan düzelme fırsatı yakalanacaktır. Bu rüya hem kötü haberler taşır hem de azim sonucunda kötülüklerin aşılabileceğini müjdeler.

Rüyada Kız Çocuk Emzirmek

Rüyada kız çocuk emzirmek hem maddi açıdan hem de manevi açıdan olumlu yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin hanesine bereket gelir ve kişi huzur içerisinde yaşar. Bu rüyanın görülmesinin ardından rüya sahibinin sıkıntıları diner ve çok daha mutlu bir döneme giriş yapar. Rüyasında kız çocuk emziren kişilerin aynı zamanda anne duası alması da rivayet edilmektedir. Bu rüya birçok açıdan hayırla yorulur.

Çocuk Emzirmek tabiri için, Rüyada Çocuk Emzirmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Ve Süt Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek gibi rüyalar birçok kişi tarafından tecrübe edilmektedir. Rüyasında bebek ve süt temalı şeyler gören kişiler, yakın zamanda iş hayatında büyük bir sıçrayış yaşarlar. Bu rüyayı gören kişiler kısa süre içerisinde terfi alabilir, maaşına zam gelebilir. Aynı zamanda girişilen işlerin ve projelerin de olumlu sonuçlanması anlamına gelen bu rüya, kişinin hayatında yeni bir döneme girişine işaret eder.

Rüyada Bebek Emzirmek Ama Süt Gelmemesi

Rüyada bebek emzirmek süt gelmemesi kişinin büyük bir işe kavuşacağını gösterir. Bu rüyayı gören kişiler için şu yorumlar yapılmaktadır:

 1. Yeni bir işe girmek
 2. İş hayatında büyük kazançlar elde etmek
 3. Terfi almak
 4. Tüm bunlarla beraber bu fırsatların değerlendirilememesi
 5. Kötü haberler alınması

Yorumlardan da anlaşılacağı üzere bu rüyayı gören kişiler kendilerini büyük bir mutluluk içerisinde bulmuşken bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir.

Rüyada Bekar Kadının Bebek Emzirmesi

Rüyasında bebek emzirdiğini gören kişiler bekarsa, yakın zamanda büyük mesleki atılımlar yaparlar. Rüyasında bebek emzirdiğini gören kadınların yaşı küçükse veya okuyorlarsa, bu durum eğitim hayatında olumu gelişmelerin yaşanacak olmasına da işarettir. Bu rüyayı gören kişiler kısa süre içerisinde saygınlık kazanır ve başarıyla karşılanır. Eğer ki rüya sahibi yuva kurmak isteyen biriyse, yakın zamanda hayaline kavuşur ve isteklerini tam olarak gerçekleştirir.

Rüyada İkiz Bebek Emzirmek

Rüyasında ikiz bebek emziren kişiler, hayırlı olayları hayatının her noktasında yaşarlar. Bu kişiler hem aile hayatlarında hem de iş hayatlarında mutlu olurlar. Kazançları çoğalırken mutlulukları da artar. Aynı zamanda rüyasında ikiz emziren bebekler, kötü durumlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalmazlar. Yanlarında hep sevdikleri ve destekçileri olur. Bu kişiler için hayat daha keyifli, daha güvenli ve daha mutlu seyredecektir. Bu rüyayı gören kişilerin bundan sonra hayatı çok daha huzurlu olacaktır.

Rüyada Başkasının Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada başkasının çocuğunu emzirmekten farklı olarak, başkasının çocuk emzirdiğini görmek olumsuz anlamlara çıkmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler 2 farklı şekilde yorumla karşılaşır. Bu yorumların farklı olmasının sebebi, rüyada emzirilen bebeğin cinsiyetidir. Rüyasında başkasının erkek bebek emzirdiğini gören kişileri bir aile dostuyla gerginlik yaşar. Bu gerginlik sadece iki tarafı değil, kişilerin çevresini de üzecektir. Rüyada başkasının emzirdiği çocuk erkek olduğunda böyle yorumlanırken, kız olduğunda ise emziren kişinin dertlerinden kurtulmasına işaret eder. Bu kişi maddi sıkıntılarından da kurtulacaktır.

Rüyada Ölü Birinin Bebek Emzirmesi

Rüyasında bebek emzirirken görülen kişi, aslında ölü biriyse, bu rüya şu şekillerde yorumlanır:

 1. Yakın zamanda rüya sahibine bir zarar gelmesi
 2. Göz yaşı dökülecek bir olayla karşılaşması
 3. Evliliğin üzerine kara bulutlar çökmesi
 4. Hanenin bereketinin kaçması
 5. İş konusunda sıkıntılar yaşanması

Rüyada ölü birinin bebek emzirmesi hayra yorulmaz. Bu rüya daha çok sıkıntıya ve kötü süreçlere işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler daha doğru kararlar vermelidir ve doğruluktan şaşmamalıdır. Aksi takdirde uygun bir yaşam tarzı sürmezler ve bela peşlerini bırakmaz.

Rüyada Ölü Bebeğin Emzirilmesi

Rüyada bebek emzirmek İslami forumlarda tartışılırken de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin karşısına tecrübeli insanlar çıkacaktır. Bu kişiler öyle bir izlenim vereceklerdir ki, sanki rüya sahibin hayatı için gereken motivasyon ve kaynak bu kişilerdeymiş gibi hissedilir. Ancak bu kişilerle yapılan ortaklıklar ve işler hazinle sonuçlanır. Kişi çevresindeki insanlara dikkat etmelidir ve yeni tanıştığı kişilere temkinle yaklaşmalıdır. Herkese sırını vermemeli, emin olmadan ortak işlere girişilmemelidir. Özellikle konu maddi olursa, sonuç büyük kayıplarla ve iflasla sonuçlanabilir.

Rüyada Kimsesiz Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirirken sütün taşması gibi rüyalar, merhametli ve vicdanlı bir rüya sahibinin göreceği rüyalardır. Bu rüyayı gören kimseler kısa bir süre içerisinde etrafına iyilik dağıtmaya başlar. Bu rüyanın görülmesinin ardından kimsesizlere yardım edilir, dertlere ortak olunur ve mutluluklar paylaşılır. Rüyasında kimsesiz bebek emziren kişiler yardım etmeyi seven iyi insanlardır. Bu rüyanın da ardından kişiler hayır yapmaya devam edecektir. Bu rüya hem dini açıdan hem de genel açıdan olumlu anlamlara çıkmaktadır.

Rüyada Camide Bebek Emzirmek

Rüyada camide bebek emzirmek ve buna benzer dini rüyalar, birçok alim tarafından yorumlanmıştır. Örnek olarak, rüyada bebek emzirmek İmam Nablusiye göre bereket anlamını taşımaktadır. Rüyasında camide bebek emzirdiğini gören kişiler, hem Allah katında yüce bir noktaya çıkarlar, hem de istedikleri her şeye ulaşırlar. Bu rüya hem dinen hem de madden kişinin görevlerini yerine getirmesi ve mutlu olmasına işarettir. Rüyasında camide bebek emziren kişiler evlerine yeni eşya alır, sevinçli haberler alır ve ev halkı ile arasını düzeltir.

Yeni Doğmuş Bebek Emzirmek tabiri için, Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Emzirmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Emzirmek Psikolojik Yorumu

Rüyada sağ memeden bebek emzirmek ve sol memeden bebek emzirmek bile farklı anlamlara gelebilirken, bu rüyayı gören kişilerin rüyasındaki her detay önem taşıyacaktır. Rüyasında bebek emziren kişilerin psikolojik yorumu şu şekilde sıralanır:

 1. Kişinin içerisinde analık duygusunun olması
 2. Bir küçüğün tüm kalbinizle sevilmesi
 3. Evlenilmek istenmesi
 4. Evli olanların çocuk istemesi
 5. İş hayatında yükseliş beklenmesi

Bu tip rüyalar sık sık görülmektedir ve genel olarak kişinin hayallerine ulaşma arzusunu simgelemektedir. Bu rüyayı gören kişiler zor bir durumdan geçiyor olabilir ya da gelecek kaygısı güdüyor olabilir ancak bu endişeler yersizdir. Her açıdan hayırla sonuçlanan bu rüya, kişinin hayatında yaşanacak olumlu olayların habercisidir.

Rüyada Bebek Emzirmek Dini Yorumu

Rüyada bebek emzirmek İmam Nablusi ve diğer birçok alim tarafından yorumlanmıştır. Rüyasında bebek emzirdiğini gören kişiler Allah’ın sevgili kuludur. Özellikle rüyada yeşil renklerin baskın olması, cami gibi dini ortamların yer alması rüyanın hayrını arttırmaktadır. Bu sebeple rüya zaten hayırlıdır ancak daha da güzel hale gelebilir. Bu rüyayı gören kişilere hem dinen olumlu yorumlar yapılır hem de madden, gündelik yaşamda güzel olayların yaşanacağı müjdelenir. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyasında bebek emziren kişinin kazancı artar, ticaret hayatında yükselir. Bu rüya hem maddi sıkıntıların son bulmasına hem de manevi açıdan doygun bir döneme girilecek olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişilerin özelliklerine göre rüya şekillense de, genel olarak hayırla yorumlanan bir rüyadır. Rüyada bebek emzirmek diğer din alimleri tarafından da yorumlanmıştır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında bebek emziren kişi müjdeli bir haber alır, rüyayı gören kadınsa hayırlı bir kız evladı olur. Bu rüya aynı zamanda hamilelerin de sık gördüğü rüyalardandır. Bu rüyayı gören hamilelere, çocuğunun hayırlı bir evlat olacağı ve güzel günler göreceği söylenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sadife Arslan dedi ki:

  Evim dağınık misafir geliyor oğlum var kucağımda banyp yaptırmışım uyutacağım emziriyorum kusuyor çişini yapıyor bezi var ancak altına geçiyor yerler çiş oluyor misafirlere tatlı ikram ediyorum çatal bulamıyorum eşim ikramı yapıyor kayınvalidem var komşu kızı var ancak komşu kızı ufak tefek zayıf yardım eymeye çalışıyor çişi temizlemek için bez ararken uyandım

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani