Rüyada “Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada erkek bebek emzirmek, rüya sahibinin kim olduğuna göre farklı farklı şekillerde tabir edilir. Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek, rüya sahibi kendi oğlunu emziriyorsa, bu rüya oğlunun yüksek mertebelere ulaşacağına, şan, şeref, para ve ün sahibi kudretli birisi olacağına yorulur. Rüyada erkek bebek emzirmek, rüya sahibi hamileyse hamileliğini sorunsuz bir şekilde tamamlar ve doğurduğu sağlıklı bebeğin rıskı bol, bahtı açık olur.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek İslami Anlamı

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada erkek bebek emzirmek rüya sahibinin çocuğunun malının çok olacağı ve rüya sahibinin bir süredir devam etmekte olan dertlerinden kurtulup refaha kavuşacağı manasına gelir. İbni Sirin (r.a) rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören kimse, önce yüzüne gülüp kendisini dost diye tanıtan, sonra düşmanlık edip zarara uğratan bir kişiye iyilik eder, diye buyurmuştur. İmam Nablusi (r.a) ise bu rüyaları, düşmanın fitnelik ve tuzaklarıyla uğranılacak maddi zarara yorar.

Rüyada Erkek Bebek Almak

Rüyada erkek bebek almak rüya sahibinin iyilik ettiği bir kimseden iyilik görmesine yorulur. Kimi alimler, bu rüyayı, rüyayı gören kişinin dara düşeceği ama kısa zamanda düştüğü dardan kurtulup belini doğrultacağı şeklinde tabir eder.

Rüyada Erkek Bebek Aldırmak

Rüyada erkek bebek aldırmak pek çok rüya yorumcusu tarafından, rüya sahibinin hayatıyla ilgili ne yapacağını bilmemesine, yanlış kararlar almasına, yapmış olduğu büyük hataların bulunduğuna ve bu hatalar yüzünden kendisini de ailesini de dara düşüreceğine yorulur. Rüyayı gören kişi evliyse, evliliğinde çözümsüz sorunlar söz konusudur ve boşanmak kendisi için en hayırlısıdır. Rüyayı gören kişi bekarsa, son anda çıkacak bir aksilik sebebiyle seyahatini ertelemek zorunda kalır ve zarara uğrar.

Rüyada Erkek Bebek Annesi Olmak

Rüyada erkek bebek annesi olmak rüya sahibinin çok zor zamanlar geçireceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine delalettir. Rüya sahibinin büyük beklentilerle gerçekleştirdiği ve sonunda kazanç elde edeceğini düşündüğü iş umduğu gibi gitmez. Rüya yorumcuları, bu rüyayı, rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir hayal kırıklığına ve bir süre işlerinin yolunda gitmeyeceğine yorar.

Rüyada Erkek Bebek Altını Temizlemek

Rüyada erkek bebek altını temizlemek rüya sahibinin zor bir dönemin içine gireceğine ama bu dönemin umduğundan çok daha kısa süreceğine delalettir. Rüya sahibi, sıkıntılardan kaçmaz, güçlü olursa, bu zor dönemden bir sürü kazançla çıkabilir.

Rüyada Erkek Bebek Beklemek

Rüyada erkek bebek beklemek rüya sahibinin başına kısa sürede bir devlet kuşunun konacağı, sevinçli bir haber alıp güleceği, malını mülkünü çoğaltacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Bebek Beslemek

Rüyada erkek bebek beslemek rüya sahibinin, çok hayırlı bir evlilik yapacağına ve mutlu bir ömür süreceğine delalettir. Rüya yorumcularına göre, bu rüyayı gören kişinin dostu çoktur ve hayırlıdır. Malını emanet ettiğinde, malı korunur. Alimler, bu rüyayı, rüya sahibinin, yardımsever, hayırlı, Allah’ın razı oldu bir kişi olmasına yorar. Rüyada erkek bebek beslediğini gören kişi uzun bir seyahate çıkar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani