Rüyada “Rüyada Baston Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Baston Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada baston sahibi olmak, kişinin zaman içerisinde en yüksek mertebeye kadar yükseleceğinin kanıtıdır. Aynı zamanda rüyada baston görmek, kişinin yakınında hayatını kolaylaştıran birinin olduğunun göstergesidir. Baston, hem dini hem de normal kaynaklarda hayırlı bir eş ya da arkadaş olarak tanımlanır.

Rüyada tahta baston görmek, kişinin her konuda destekçisi olan heybetli ve güçlü birinin varlığı şeklinde rivayet edilir.

Rüya Anlamına Bakın? Rüyada Koltuk Değneği Görmek bu rüyayı Geçmişte görmüş olabilirsiniz?

Rüyada Baston Alırken Görmek

Kişinin rüyasında kendisini baston alırken görmesi, hiç beklemediği birisinden göreceği destek şeklinde yorumlanır. Rüyada baston tutmak, önemli bir gücü elde etmek olarak ifade edilir. Rüyasında baston alan kişi, gerçek yaşamında uzun süredir istediği bir kademeye ulaşır.

 • Baston görmek, hayatında yenilikler olacağının en büyük habercilerinden bir tanesidir.
 • Başkasının kişinin rüyasında kendisine baston vermesi, yakın çevresinden alacağı yardımdır.
 • Dini kaynaklarda da rüyada baston, güç, kuvvet ve destek olarak yorumlanır.
 • Rüya sahibi baston görmesi durumunda iş yaşamında önemli başarılara imza atar.

Bastonun kırık, eskimiş ya da tozlu olması ise yakın zamanda aniden ortaya çıkabilecek problemler şeklinde rivayet edilir. Aynı zamanda maddi ve manevi zorluk olarak da belirtilmiştir.

Rüyada Baston Kaybetmek

Rüyada baston görmek diyanet tarafından da hayırlı yorumlanır. Rüyasında baston alan ya da başkası tarafından baston hediye edilen kişi, manevi anlamda bir rahatlama yaşar. İşlerinde, sosyal yaşantısında ve aile ilişkilerinde başarı sağlar. Rüyada baston, kişinin her zaman arkasında duran sağlam biri olarak yorumlanır. Her konuda destekçi, yardımcı olan, fikir veren birinin varlığına işaret eder. Rüyasında kişinin baston kaybetmesi ise gerçek yaşamda arkasındaki desteğin azalması şeklinde ifade edilir. Bu noktada destek sahibi olan kişi ile rüyayı gören arasında problemler yaşanır. Rüyada bastonun eski olması ise uzun süredir devam eden bir sorunun olumsuz sonuçlanacağı anlamını taşır.

Rüyada Baston Kırmak

Rüyada baston kaybetmek ya da kırmak, kişinin belirli bir süre şanssız dönemlerden geçeceği anlamını taşır. Uzun süredir arkasında olan desteğin çekildiği ve iş yaşamında olumsuz gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

 • Rüyada bastonunun kırıldığını gören kişi, belirli bir süre hem iş hem de sosyal yaşamında problemlerle karşılaşır.
 • Yine aynı şekilde bastonu kırılan kişi başka biriyle, şanssız bir döneme girdiği rivayet edilir.
 • Kişinin rüyasında bastonunu kaybetmesi ya da kırması belirli bir dönem şanssız olsa bile hayatının düzene gireceğini simgeler.
 • Evli biri rüyasında bastonunun kırıldığını görürse, uzun süre şanssızlıklar peşini bırakmaz.
 • İş hayatında olan kişinin rüyasında bastonunun kırılması ise kariyerinin olumsuz yönde etkileneceğinin göstergesidir.

Genellikle rüyada bastonun şans ve başarı getirdiğine inanılır.

Rüyada Başkasının Bastonunu Çalmak

Kişinin rüyasında başkasının bastonunu çaldığını görmesi, büyük bir haksızlık yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada başkasının bastonunu almak, haksız elde edilen kazanç, birden ortaya çıkan olumsuzluk ya da sağlık problemleri şeklinde de yorumlanır. Rüyada demir baston görmek, kişinin arkasında çok güçlü bir dostunun olduğunu temsil eder. Demir baston aynı zamanda elde edilen güç, başarı ve para şeklinde de karşımıza çıkar. Başkasının bastonunu çalan kişi, geçmişte bir arkadaşına yok yere haksızlık etmiş demektir. Rüya yorumu konusunda detaylı bilgi sahibi olmak adına kişinin tüm sembolleri araştırması önemlidir. Bu sayede gelecek hakkında ipuçları elde etme fırsatı oluşur.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Basketbol Görmek tabiri daha önce görmüş olabilirsiniz.

Rüyada Bastonun Kirlenmesi

Rüyada ölmüş birinin elinde baston görmek ya da bastonun kirlenmesi, yakın zaman içerisinde olumsuz gelişmeler yaşanabileceğinin bir kanıtıdır. Bastonun kirli olması, kişinin destekçisi ile arasında problemlerinin yaşandığını ortaya çıkarır.

 • Kirlenmiş bastonu temizlemek ya da yenisini almak ise rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına yorumlanır.
 • Rüyada ölmüş birinden baston almak, manevi anlamda destek görüleceği anlamını taşır.
 • Manevi olarak kişinin arkasında birinin olduğunu rivayet eden baston, diyanet tarafından da olumlu bir simge olarak gösterilmiştir.
 • Bastonun kırılması ya da kirli olması, iş yaşamında ortaya çıkabilecek anlık sorunlar şeklinde belirlenmiştir.

Rüyada baston görmek genellikle, güç, para, şöhret, anlık müjde şeklinde simgelenir. Aynı zamanda baston, uzun vadede elde edilebilecek büyük bir yatırım ya da servet olarak da karşımıza çıkar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani