Rüyada “Rüyada Koltuk Değneği Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Koltuk Değneği Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Koltuk Değneği görmek, rüya yorumcularının geneline göre aile hayatında veya finansal hayatında kişiye birinin yardım eli uzatacağı ve büyük bir destekte bulunacağı anlamına gelir. Rüyada koltuk değneği gören kimse, rüya sahibine gelen bu destek maddi anlamda bir destek olabilecekken, manevi anlamda gelen bir destek olma ihtimalide vardır. Rüyada koltuk değneği görmek, İslam alimlerine göre farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada Koltuk Değneği Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada koltuk değneği görmek asil bir kişiyi temsil etmektedir. Rüya sahibin bir koltuk değneğine uzanıyor ise tanıdığı asil bir kişinin yardımını alacağı anlamına gelir. Değnek uzuyor ise kişi isteğine ulaşacak, kısalıyor ise ulaşamayacaktır.

Rüyada Koltuk Değneğiyle Yürümek

Rüyada koltuk değneğiyle yürümek kişinin yakın bir zamanda zor bir döneme gireceği anlamına gelir. Fakat girdiği bu zor dönemde başkaları tarafında büyük yardımlar alacaktır. Kişi bu zor durumda aile içinden gelen bir yardım sayesinde aşacaktır.

Rüyada Koltuk Değneği Kullanmak

Rüyada koltuk değneği kullanmak rüya sahibinin içinde bulunduğu zor durumdan kendi çabalarıyla kurtulamaya çalışacağına işaret eder. Fakat kişi ne kadar çaba gösterirse göstersin yakın çevresinden bir dostu yardım eli uzatmadan kişi bu dertten kurtulamayacaktır. Bazı yorumculara göre ise kişi ne kadar dert yaşarsa yaşasın gururu yüzünden kimsenin yardımını kabul etmeyecektir.

Rüyada Değnek Kırmak

Rüyada değnek kırmak rüya sahibinin bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Elinde değneği tutan kişi düşmanı temsil eder. Kişi memur ise işinden kovulacaktır. Eğer ticari bir iş ile uğraşıyor ise zarar edecektir veya batacaktır.

Rüyada Değnek Almak

Rüyada değnek almak rüya sahibinin aile hayatında güzel gelişmelerin olacağı anlamına gelir. Bir doğum haberi veya bir evlilik haberi alınabilir.

Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek hayırlı şeylere işaret eder. Baston genel olarak güç anlamına gelir. Rüya sahibi bastonu elinde tutuyor ise iş hayatında veya kişisel hayatında yükselme yaşayacaktır. Eğer rüyada görülen baston başka bir kişi tarafından rüya sahibine veriliyor ise kişi tanıdığı bir kişiden aşırı değer verdiği bir konuda yardım isteyecektir.

Rüyada Gümüş Baston Görmek

Rüyada gümüş baston görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda finansal hayatında yüksek bir mevkiye ulaşacağına işaret eder. Kişi terfi alacaktır veya kendi işinin patronu olma yolunda adımlar atacaktır.

Rüyada Değnek Yapmak

Rüyada değnek yapmak rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olan bir kimseye yardım edeceğine işaret eder. Bu yardım maddi veya manevi bir şekilde olabilir. Fakat rüya sahibinin yardımı sayesinde bu kişi çok büyük bir dertten kurtulacak ve rahata erecektir.

Rüyada Sihirli Değnek Görmek

Rüyada sihirli değnek görmek rüya sahibinin büyük sorunlar yaşayacağına ve bunun sonucunda ruhsal problemlere maruz kalacağına delalet eder. Kişinin hayalini kurduğu büyük amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine ve hayallerinin yok olacağına işaret eder. Kişi bu zor zamanları sakin kalabilirse atlatacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani