Rüyada “Rüyada Balçık Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Balçık Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada siyah balçık görmek, insanlardan iyilikler görmeye, sorunların çözülmesine ve bolluk bereket içinde yaşamaya yorulmaktadır. Rüya sahibi geçmişinde çok fazla sorun yaşadıysa, bu sorunlar yavaş yavaş çözülmeye başlar. Ayrıca rüya sahipleri çok iyi insanlarla karşılaşırlar ve bu insanlar da rüya sahibine çok büyük yardımlarda bulunuyor. Rüyanızda siyah balçık görürseniz, hayallerinize kavuşursunuz ve kendinize yeni hedefler koyarak bunlar için çalışmaya başlarsınız.

Rüyada siyah balçık gören kişiler iş konusunda da kısa süre içerisinde iyi yerlere gelirler. Eğer rüya sahibi öğrenciyse, derslerinde çok başarılı olacağını işaret eder. Rüya sahibi işsizse de kısa bir süre içerisinde istediği işe girmeyi başarır. Böylece bolluğu ve bereketi de artmış olur. İşleri düzene girer.

Başka yorumculara göre rüyada siyah balçık görmenin anlamı ise üzüntü ve kederdir. Rüya sahibi yaşayacağı olaylara büyük tepkiler vererek kendini psikolojik olarak çökmüş bir durumda bulabilir. Biraz uzun sürecek bir ruh halidir.

Rüyada Beyaz ve Yeşil Balçık Görmek

Rüyada beyaz ve yeşil balçık görmek, kısa zaman içerisinde kişinin çalışmalarının sonuç vereceğine ve helal mala yorulmaktadır. Kişi, çalıştıklarının karşılığını alarak ev araba gibi büyük yatırımlar yapar. Alınacak olan para miras ya da borç değildir. Kişi bu parayı çalışarak kazanır.

Rüyada Sarı Balçık Görmek

Rüyanızda sarı balçık gördüyseniz bu da kısa zaman içerisinde çok büyük olmayan bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelmektedir. Bu hastalık her ne kadar çok büyük bir hastalık olmasa da bir süre yatmanıza ve kötü günler geçirmenize neden olacak bir hastalıktır. Ancak kısa zamanda iyileşirsiniz.

Çamur rüyası hakkında tüm tabirleri, Rüyada Çamur Görmek Neye işarettir? yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Balçık Görmek

Rüyada kırmızı balçık görmek genellikle kişilerin büyük davetlere yani düğün ya da kına gibi yerlere gideceğine işaret etmektedir. Rüyada kırmızı balçık görmek davul, zurna ve oyun olarak yorumlanmaktadır. Bu yer düğün ya da kına olabileceği gibi mezuniyet ya da asker eğlencesi gibi yerler de olabilir.

Rüyada Balçık Çamur Görmek

Rüyada balçık çamur görmek, rüya sahibinin kurtuluşu olarak yorumlanmaktadır. Yani rüya sahibi ne kadar sıkıntı yaşıyorsa yaşasın, en kısa zamanda bu sıkıntıların tamamı çözülür ve böylelikle rüya sahibi kurtulmuş olur. Hiç hesapta olmayan yerlerden maddi destek gelir, evliyse evindeki huzur artar ve böylece kişi de mutlu bir hayata kavuşur. Bu durum rüya sahibine de sürpriz olacak şaşırtıcı bir durum olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Balçıkta Yürümek

Rüyanızda balçık üzerinde yürüyorsanız, yakın zamanda kötü haberler alacaksınız demektir. Bu haberler yüzünden bir süre canınız sıkılabilir. Genellikle alınan haberler sağlık sorunları gibi durumlardan oluşsa da bazen maddi sıkıntılar da yaşanabilir. Rüyada balçıkta yürümek, kişinin işlerinin kötüye gitmesi ve bu durumdan uzun süre çıkamaması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Balçığa Batmak

Rüyada balçığa batmak da yürümek gibi kötü olaylara yorulmaktadır. Rüyasında balçığa battığını gören kişiler çok kötü olaylar yaşayarak göz yaşı dökmek zorunda kalırlar. Bu genellikle işle ilgili durumlardır. İşlerin batması gibi kötü durumlar yaşanabilir. Ayrıca bu dönemde kötü olaylar genellikle üst üste gelerek rüya sahibini daha sıkıntılı bir duruma getirmektedir.

Rüyada Balçığa Düşmek

Rüyasında balçığa düştüğünü gören kişiler büyük üzüntüler yaşar. Hiç beklenmedik bir anda gelen bu üzüntüler de uzun süre rüya sahibinin etkisinden kurtulamayacağı ve içine kapanacağı anlamına gelmektedir. Bu dönemde de kötü olaylar çok fazla yaşanır bu da rüya sahibinin kötü günler geçirmesine işaret eder.

Bu rüyayı daha önce görmüş olabilirsiniz, Rüyada Kirli Su Görmek neye işarettir? Ayrıntılı yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Balçıktan Kurtulmak

Rüyanızda balçıktan kurtulduğunuzu görürseniz bu da sıkıntılarınızın bitmesi ve artık yüzünüzün gülmeye başlaması anlamına gelmektedir. Bir anda olmasa bile rüya sahibinin yaşadığı tüm sorunlar yavaş yavaş aydınlık kazanmaya başlar ve bu olaylar bir süre sonra tamamen biter. Rüyada balçıktan kurtulmak, kötü giden bir ilişkinin sona ermesi ve kişinin daha mutlu olacağı insanlarla beraber olması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Balçık Hazırlamak

Rüyanızda balçık hazırlayarak tuğla gibi malzemeler yaptığınızı gördüyseniz, bu da büyük bir kavgaya karışacağınızı ya da düşman kazanacağınızı göstermektedir. Yapılacak olan kavga ise kişinin hayatı boyunca yapacağı en büyük kavgalardan biri olacaktır ve bu kişileri hayatından tamamen çıkaracaktır. Rüyada balçık hazırlamak ayrıca kişinin düşman kazanacağına da yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani