Rüyada “Rüyada Kirli Su Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kirli Su Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kirli Su görmek, rüya sahibinin uzun bir zamanı kapsayacak şekilde yataklara düşeceğini işaret eder. Rüyada kirli su gören kimse, maddi ve manevi yönden çok büyük sıkıntılar çekeceğini ve aile yaşamı açısından zor zamanların var olacağına işaret etmektedir. Rüyada kirli su görmek diğer farklı yorumlara göre kişinin temizliğine dikkat etmesine, dengeli ve sağlıklı beslenmesine, stresten ve sinirden uzak bir yaşam sürmesine delalet eder.

Rüyada Kirli Su Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; bir kişi rüyasında kirli bir su görüyorsa o rüya hayır değildir. Üzüntüye, kedere, geçim darlığı çekmeye, fitne ve fesatlığa tabir etmektedir. Ağır bir hastalığa yakalanacağı ve eski sağlığına tekrar sahip olmak içinde zorlu bir yolun onu beklediği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kirli Su İçmek

Rüyada kirli su içmek, rüyayı görmüş olan kişinin ailesinden birinin çok uzun zamandır uğraştığı, bunun sonucunda çok büyük rahatsızlıklar yaşadığı, şifası bulunamamış bir hastalık yüzünden yaşamının sona ereceğine, yaşanan bu olayın rüya sahibini çok üzeceğine ve bir hastalığa da onun yakalanmasına delalet etmektedir.

Rüyada Kirli Suyla Yıkanmak

Rüyada kirli suyla yıkanmak, kişi ne kadar yardımsever, ne kadar dürüst ve iyi biri olsa da, etrafında bulunan insanlar tarafından dedikodusunun yapılacağına, bu durum sonrasında zor ve kötü günler geçireceğine, kavgaların sık sık yaşanacağı ve bundan sonrasında attığı her adımda çok dikkatli davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Kirli Su Dökmek

Rüyada kirli su dökmek, iş yaşamında zor zamanların geleceğine, kişinin kendisini sıkıntılı ve endişe edeceği durumlar içinde bulacağı tabir olunur. Çok uzakta bulunan bir yere gidileceğine veya uzaklardan bir üzücü haberin geleceğine bu yaşananlar sonucunda rüya sahibinin zorluklar yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Kovada Kirli Su Görmek

Rüyada kovada kirli su görmek, yaşanacak olayların insana moral katacağına göstergedir. Kötü insanlarla ya da sıkıntılarla karşılaşılırsa bile akrabalardan gelen destek sayesinde sorunların ortadan kalkacağına alamettir. Borcu olanların borçlardan kurtulacağı anlamındadır.

Rüyada Kirli Suya Düşmek

Rüyada kirli suya düşmek, dost olmaya çalıştığınız kişilerden aynı davranışı göremeyeceğiniz ve artık zorlamaktan vazgeçeceğiniz anlamındadır. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin zengin bireyler olacağı tabir edilmektedir. Bilgi sahibi olunan konularda kariyer fırsatlarının ortaya çıkacağı, yurt dışı fırsatlarının gündemde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kirli Çamurlu Su Görmek

Rüyada kirli çamurlu su görmek, kişi için sıkıntının çok olduğu bir dönemin geldiğine, belli bir zaman boyunca neşesinin olmayacağına, kavgaların çok olacağı bir dönem yaşayacağına delalettir. Bu durumdan kurtulmak için rüya sahibinin, sakinleşmesinin şart olduğu, huzurunu arttıracak bir yere gitmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Kirli Su Kuyusu Görmek

Rüyada kirli su kuyusu görmek, kendine çeki düzen vermek gerektiğine alamettir. Kişinin para biriktirip ve hayırlı bir kısmet bulup evlenmesi gerektiğine işaret etmektedir. Yaşamında bazı durumların sıkıntılı ve karanlık geçeceğine rivayettir.

Rüyada Kirli Su Süpürmek

Rüyada kirli su süpürmek, rüya sahibi bireyin hayal ettiği şeyleri elde edip bu durum sonrasında daha çok çalışma ve çabalama gayretinde bulunacağını tabir eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani