Rüyada “Rüyada Apartman Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Apartman Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada apartman daire görmek hoş yorumlanmaz. Nitekim genel anlamda stresli günlerin geldiğine işaret ettiğini söylemek gerek. Üstelik bu günlerin aniden gelmemesi söz konusudur. Aksine önceden önlem alınmayan bazı konularda bir takım sorunların baş göstereceği şeklinde ifade edilir. Yani tedbirli davranmadığınız konuda ileride sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar hem maddi hem de manevi yönde olabilir. Zorluğa düşecek olan rüya sahibinin bu süreçte destek alması gerektiği ifade edilmekte. Arkasından gelen diğer anlamları ise;

  • Apartman binası görmek ani bir yolculuğun dahi habercisidir.
  • Yüksek apartmanlar görmek ise sıkıntılı bir hayata delalet eder.
  • Rüya sahiplerinin yakın zamanda garip bir takım olaylar ile karşılaşacağı şeklinde de yorumlanır.
  • Rüya sahibinin hayal gücü geniş birisi olarak da ifade edilmesi söz konusudur.
Ev Görmenin Anlamı için, Rüyada Ev Görmek neye işarettir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Apartman Sahibi Olmak Ne Demek?

 Rüyada apartman satın almak ayrı bir yoruma sahiptir. Öyle ki apartmanı satın alan rüya sahiplerinin daha büyük sorunlar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Hatta bu rüyayı gören kişilerin sorunların fazlasıyla kafasında büyüttüğü dahi ifade edilmekte. Yaşanılan tüm talihsizlikler neticesinde rüya sahibi bir süre mutsuz olacaktır. Bir de rüya sahibinin borca gireceğine de delalet eder. Hatta yanlış yatırımlar neticesinde zarar edeceği dahi yorumlardan bir tanesidir. Genele bakacak olursak apartman görmek ya da satın almak hayra yorulmuyor. Rüyada apartman sahibi olduğunu görmek kısa vadede problemlerin baş göstereceğine alamettir.

Rüyada Apartmanın Çökmesini Görmek Ne Anlama Geliyor?

 Rüyada apartman inşaatı görmek ya da direk olarak çökmesi, yine hayırlı değildir. Nitekim sevdiklerinizden birisinin kaybına delalet eder. Kayıp ya da acı olarak ifade edilir. Yani sevdiğiniz bir kişinin fazlasıyla üzülmesi ya da sağlıksal sorunlar yaşaması şeklinde de yorumlanır. Özellikle de hane içerisinde ki kayıplara alamettir. Rüyada hiçbir hayrın olmadığını baştan belirtmek gerek. Daha çok hanede bulunan büyüklerden birinin vefat haberi olarak dahi yorumlanır. Kayıplar başta yerini alsa da acı, üzüntü ve sıkıntı olarak da ifade edilmekte.

Rüyada Apartmanın Merdivenlerini Çıkmak Neye İşaret?

Rüyada apartman merdiveni görmek veya direk olarak çıkmak, hayırlı bir rüyadır diyebilir. Şöyle ki kariyerle alakalı olarak yorumlara yer verilir. Genel anlamda merdivenleri çıkan rüya sahiplerinin iş hayatında başarılı olacaklarını işaret eder. Hatta sadece iş hayatı değil yolculuk yapılacağına da delalettir. Nitekim merdivenlerin çok yüksek olması uzak bir yolculuğun habercisi niteliğindedir. Yine merdivenlerin yüksek olması kariyerin de yükselmesi anlamına geliyor. Rüya sahibi sıkıntılı günler geçiriyorsa bu rüya akabinde kurtulacaktır. Öyle ki rüyanın sıkıntılardan uzaklaşacağınız ve daha başarılı bir döneme geçeceğiniz şeklinde yorumlanması söz konusudur.

Rüyada Apartmanda Su Olduğunu Görmek Ne Demek?

Apartmanda suyun olması ya da direk olarak su bastığını görmek, müjdeli bir haber alacağınıza delalet eder. Hatta bereketli bir dönem içerisine gireceğinize yönelik yorumlanır. Rüyada lüks apartman görmek dahi aynı şekilde fırsatlara alamettir. Sadece iş hayatına yönelik değil özel hayatta da yeni gelişmelere yorumlanır. Örneğin bekar olan rüya sahipleri yeni birileri ile tanışabilir. Bunun yanı sıra birikim yapan rüya sahipleri evlilik yolunda adım atabilir. Apartmanı su basması hayra yorulduğu için genel anlamda kısmet ve bereket ifadeleri karşınıza çıkacaktır. Yani rüya sahibinin kazançlarını arttıracağı şeklinde yorumlanır.

Bu rüyayı daha önce görmüş olabilirsiniz, Rüyada Kirli Ev Görmek neye işarettir? Ayrıntılı yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Apartman Görmekle Alakalı Diğer Yorumlar

Rüyada apartman içinde olmak yalnızlığa işaret etmekte. Yani rüya sahibinin bir süredir kendini yalnız hissetmesi şeklinde yorumlanır. Apartman boşluğunda olmanız halinde de aynı yoruma yer verilmekte. Apartmanın asansöründe olduğunuzu görüyorsanız, yolculuğa çıkacaksınız demektir. Kısa mesafeli yolculukların habercisi olarak bilinir. Bunların dışında apartman aşağıya düştüğünü görenler için ayrı yorumlar bulunuyor. En belirgin olarak hayırlı bir rüya olmadığını belirtmek gerek. Nitekim apartmandan düşmek kötü günlerin yakın olduğunu alamet eder. Bunun dışında olanlar ise;

  • Rüyada apartman binasının yıkılması mal ya da mülk elde edeceğinizi sembolize eder.
  • Rüyada apartman dairesi satın almak kişinin maddi olarak zorluk çekeceğini ifade eder.
  • Apartmanın yan yattığını görmek ise hayırlı bir evlada sahip olacağınıza delalettir.
  • Işıkları yanan bir apartman görmeniz ise mutlu bir hayat süreceğinize işaret etmekte.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani