Rüyada “Rüyada Kirli Ev Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kirli Ev Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kirli Ev görmek, kişinin eli açık tutumlarından sonra fakirlik ve açlık görmesine işaret eder. Rüyada kirli ev gören kimse, uzak bir diyarda kimsesiz günler geçirmeye, çocukları ile tartışmalara girmeye işarettir.

Rüyada Kirli Ev Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada kirli ev görmek yanlış anlaşılmaya, hane halkının içerisine fitne fesat salmaya delalet eder.

Rüyada Kirli Ev Temizlemek

Rüyada kirli ev temizlemek ezilmeye, sömürülmeye, tahkir edilmeye, bir alanda sahipsiz kalmaya ve kötü hissetmeye delalettir. Aynı zamanda kefil olmaya ve başkalarının borçlarının altında dert sahibi kalmaya da işaret eder.

Rüyada Kirli Ev Almak

Rüyada kirli ev almak büyük bir mücadelenin ardından alkış ve hayranlık kazanmaya, bol bol hayır duası alarak işlerinin rast gideceği bir dönemeye girmeye, yaz tatiline uzaklara gitmeye, yalnız kalmaya, önemsediği ilim safhaları sonrasında kudretli bir kişi olmaya delalettir.

Rüyada Kirli Eve Girmek

Rüyada kirli eve girmek misafirlerin karşısında utanılacak davranışlar sergilemeye, bir dostu küçümseyerek kendisinden uzaklaştırmaya, ekonomik zorluklar çekmeye, iyiye şükretmeyip daha kötüsü ile karşılaşmaya delalettir. Kirli eve ayakkabılarını çıkarıp giren kişi gerçek hayatında büyük bir iftiraya maruz kalır.

Rüyada Kirli Eve Taşınmak

Rüyada kirli eve taşınmak acele bir karar ile evlenmeye ve sonrasında çok kısa bir süre içerisinde pişman olmaya işarettir. Kirli eve gülerek taşındığını gören kişi hatalarından ders çıkarmaz ve daha büyük hatalar yaparak evliliğini boşanma aşamasına kendi elleriyle getirir.

Rüyada Eski Kirli Ev Görmek

Rüyada eski kirli ev görmek metruk bir mahallede ekonomik gerekçelerden dolayı birkaç sene yaşamaya hazırlanmaya delalettir. Kişi bolluktan sonra düşecek sefalet içerisinde şükretmeyi, hamd etmeyi öğrenmek durumunda kalacaktır. Eski kirli evi yeniymiş gibi kendisine satmaya çalıştığını gören kişi etrafındaki dolandırıcılara dikkat kesilmelidir.

Rüyada Kirli Ev Süpürmek

Rüyada kirli ev süpürmek bir arkadaşın ayıbını örtmeye delalettir. Aynı zamanda kopya vererek sıra arkadaşının sınavını geçmesine, özel öğretmenlik ya da rehberlik yaparak kılavuzluk rolünün üstleneceğine, birinin fikirlerini değiştirerek daha olgun bir birey hale gelinmesinde yardımcı olunacağına işarettir. Kirli ev faraş ile süpürdüğünü gören kişi çalışmalarının geri dönüşlerini alır.

Rüyada Kirli Ev Duvarı Görmek

Rüyada kirli ev duvarı görmek atılan ve de maruz kalınan bir iftiraya maruz kalmak anlamına gelir. Kirli ev duvarını beyaz bir boya ile kapamaya çalışan kişi geçmişte pişman olmasına neden olan günahların üstüne hayırlı bir kul olarak Allah’ın sevgili kulları arasına katılır.

Rüyada Boş Kirli Ev Görmek

Rüyada boş kirli ev görmek yeni bir eve taşınmaya ve oradan memnun kalmamaya işarettir. Sınıf atlama gayretinde bulunan bir kişinin daha az seviyelere düşerek milletin ağzında sakız olması da kirli ve boş olan bir evin görülmesini simgeler. Boş kirli bir eve kirli bir giysi ile girdiğini gören kişi kötülüklerin üstünü daha büyük kötülükler ile örtmeye çalışır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani