Rüyada “Rüyada Alan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Alan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada alanda olduğunu görmek kişinin genelde etrafına karşı farkındalığı ile yorumlanır. Kişi rüyada alan görüyorsa bu onun düşmanlarının farkına vardığını ifade eder. Rüya sahibi her adımını atarken oldukça dikkatli davranmalıdır. Ayrıca rüya sahibinin gerekli araştırmaları çok dikkatli bir şekilde yapacağına işaret eden bu rüya zararlı işlere girmemeye ve risk almamaya da işaret eder.

Her zaman akılla ve doğru araştırmaları yaparak işe girişen kişinin kazançlı çıkacağını gösteren bu rüya zararlı işlerden de olabildiğince uzak durulması anlamına gelmektedir. İşleri büyütürken doğru zamanda doğru hamleler kullanacak olan rüya sahibi mevcut durumu olabildiğince iyileştirecek ve çok tedbirli davranacaktır. Özellikle küçük yatırımlar yaptıysanız rüya sahibinin bu yatırımlara olumlu karşılık alabileceği söylenebilir. Ayrıca rüyada alan görmek ayakların çok daha sağlam bir şekilde yere basması anlamına da gelir. Rüya sahibi isteklerine çok kısa zamanda ulaşacaktır.

Rüyada Meydan Görülmesi

Rüyada meydan görmek ve bu meydanın boş olması rüyayı görenin içindeki cevheri kısa zamanda açığa çıkartacağı ve yepyeni fırsatlar yakalayarak yeteneklerini iş ortamında kullanacağı anlamına gelmektedir. Genelde olumlu bir yorumu olan boş alanın yeteneklerini sergilemek anlamına da geldiğini söyleyebiliriz. İş fırsatları olarak da yorumlanan boş alan başkasının yarım bıraktığı işi sizin tamamlayacağınız anlamına da gelmektedir.

Sık görülen rüyalardan, Rüyada Ağaç Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Boş Sahanın/Alanın Görülmesi

Kişi başka işleri tamamlayarak işinde başkalarının gözüne girebilir ve yükselme fırsatı elde edebilir. Rüyada boş saha gören kişi iş yaşamında tek başına hüküm süreceği bir zamana girebilir. Ayrıca bu kişinin etrafında çok samimi bir dostu ya da arkadaşı olmayacaktır. Rüya sahibinin aklında önemli bir fikir varsa yatırımlar doğrultusunda bu fikirleri hayata geçirebilir. Ayrıca rüya sahibi fikirlerini güvendiği önemli kişilerle paylaşabilir ve yatırımlarını bunlardan isteyebilir. Edindiği bilgiler doğrultusunda da kısa zamanda rüya sahibi işinde pozitif sonuçlar elde edecektir.

Rüyada Düz Alan Görmek

Rüyada düz alan görmek ve bu alanın kalabalık olması farklı anlamlara sahiptir. Genelde alan görmek iş yaşamıyla ilgili değişimlere işaret etse de kalabalık alan gören kişinin evinde söz ya da nişan gibi önemli törenler olabilir. Ayrıca rüyayı gören kişi bekarsa kısa zamanda eve görücü gelebilir ya da yeni bir kısmete de yorumlanabilir. Rüya sahibi bu rüyadan sonra çok kalabalık bir grubun önünde bir konuşma yapabilir. Ayrıca kalabalık bir toplantıya girebilir. İş konusunda tüm bilgi ve birikimler bir konferansta sunulabilir ve başka birileriyle bilgiler paylaşılabilir.

Rüyada Kır/Kırsal Alan Görülmesi

Rüyada kırsal alan görmek ya da boş alan görmek kişinin ruhsal durumu anlamında da ipucu vermektedir. Sembolik olarak kişilerin çok fazla durgun ve yalnız olduğu anlamına gelen boş alan görmek aynı zamanda rüya sahibinin hayatında yalnızlık çektiğini ve bundan mutsuz olduğunu da gösterir. Çok uzun süre yalnız yaşamak durumunda kalan ya da uzun süre hapis hayatı yaşayan kişiler de bu rüyayı görebilir. Rüya sahibi toplum içinde sıkıntı yaşıyor olabilir ve iletişim kurarken sıkıntı çekiyor olabilir. Sosyal hayatla baş edemeyen ve sorunları olan kimselerin gördüğü bu rüya aynı zamanda kişilerin düşündüklerini yansıtmada sorun çektiğini de göstermektedir.

Rüyada Yeşil Alanın Görülmesi

Rüyada yeşil alan görmek genelde ferah haberler alınacağına işaret etmektedir. Yeşillik dini bütünlük ve ruhani rahatlığı da ifade eder. Eğer kişi rüyada uçak alanında olduğunu görüyorsa uzak bir yerden uzun zamandır görmediği biri yanına gelebilir. Ayrıca kişi uçak alanında bekliyorsa yeni bir haber de alabilir. Alan rüyada kişideki yüreği de tabir eder. Yani bir alanın boş olması kişinin de kadersiz ve sıkıntısız, rahat olması anlamına gelir. Eğer alan uçaklarla doluysa kişide sıkıntı ve panik olabilir, kişinin yapısı da panik bir yapıya sahip olabilir.

Bahçe tabiri için, Rüyada Bahçe Görmek neye işarettir? İlgili yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Dağlık Alan Görülmesi

Rüyada dağlık bir yerde olduğunuzu görüyorsanız çok fazla sorumluluk aldığınız ve bunun yorgunluğunu hissettiğiniz anlamına gelir. Ayrıca hayatınızda zorluklar yaşayabilir ve maddi yükleriniz artabilir. Sorumluluk aldığınız şeyler rüya sahibine fazla gelebilir. Rüya sahibinin hayatı şu an zor geçiyor olabilir ve başınıza geleceklerden sonra bitkin düşebilirsiniz.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani