Rüyada “Rüyada Ağlayarak Uğurlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayarak Uğurlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada birini uğurlamak genel olarak olumlu bir şekilde yorumlanmaz. Ancak bu rüyada yaşanılan olaylar rüyanın yorumlanmasında etkili olacaktır. Rüyasında birini uğurladığını gören kişiler kimi uğurladığını hatırlıyorsa bu rüya çok daha etkili yorumlanır. En çok görülen uğurlama rüyaları şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Rüyada asker uğurlamak
 2. Rüyada sevdiğin birini uğurlamak
 3. Rüyada hacı uğurlamak
 4. Rüyada eşini uğurlamak

Bu tip rüyalar sıkça görülmektedir. Önemli olan rüyada kimin uğurlandığı ve uğurlanan kişilerin özellikleridir.

Rüyada Birini Uğurlamak

Rüyada uğurlanmak ve rüyada birini uğurlamak yorum açısından farklılık içerir. Rüyasında birini uğurlayan kişiler için olumlu şeyler söylenmez. Rüyasında birini uğurladığını gören kişiler sıkıntılı bir döneme giriş yaparlar. Bu kişiler için iş hayatında da özel hayatta da bazı sorunlar baş gösterecektir. Bu rüya genel olarak şu anlamlara gelmektedir:

 1. Kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanması
 2. Kişinin başının belaya girmesi
 3. Büyük üzüntülerin yaşanması
 4. Rüya sahibine nazar değmesi
 5. Sevdiği kişi ile rüya sahibinin tartışması

Rüyada Asker Uğurlamak

Rüyada ağlayarak birini uğurlamak uğurlanan kişi asker olduğunda farklı anlamlar gelmektedir. Rüyasında asker uğurladığını gören kişiler uzun süredir sabrederek bekledikleri şeylere kavuşurlar. Bu rüyanın görülmesiyle birlikte kişi hayal ettiği şeylere uğraşır. Tüm bunların yanında bu rüya sıkıntılı dönemlerin son bulacağına ve büyük mutlulukların geleceğine de işarettir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Misafir Uğurlamak

Rüyada misafiri yolcu etmek kişinin beklediği olayların istediği gibi sonlanmayacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişiler hayal kırıklığına uğrar ve maddi olarak zarara uğrar. Kişi rüyasında misafir uğurladığını görüyorsa, kısa süre içerisinde ummadık problemlerle karşılaşabilir. Rüyasında misafir uğurladığını gören kişiler istediklerinin gerçekleşmeyeceğine şahit olur ve üzülür.

Rüyada Hacı Uğurlamak

Rüyada yolcu uğurlamak görmek birçok açıdan hayırla sonuçlanır. Bu rüyayı gören kişiler hayatlarında mutlu bir döneme giriş yapar. Dini bir anlamı da olan bu rüya, kişinin mutlu olacağına ve güzel olaylar yaşayacağına işarettir. Rüyasında hacı uğurladığını gören kişilerin içi huzurla dolar. Bu rüyanın ardından rüya sahibi çok daha iyi huylu ve inancı tam bir insan haline gelir.

Rüyada Eşini Askere Uğurlamak

Rüyasında eşini askere uğurlayan kişiler için olumlu yorumlar yapılmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında askere uğurladığı kişi eşi olursa, aralarındaki küskünlükler sonra erer ve mutlu bir hayata ulaşılır. Rüyada aileden birini yolcu etmek kapsamına da giren bu rüya, kişinin çevresiyle daha sağlıklı ilişkiler kurmasına işarettir.

Rüyada Ağlayarak Asker Uğurlamak

Rüyasında ağlayarak asker uğurlayan kişiler, kısa bir süre sonra işini sonlandırabilir. Ancak bu durum olumsuz olarak algılanmamalıdır. Kişinin bazı sıkıntılar doğması üzerine kararlar alması kaçınılmazdır. Bu kararlar akılcı olursa çok daha kolay bir şekilde sorunların üstesinden gelebilir ve daha doğru işlere yönelebilir.

Rüyada Birini Kapıdan Uğurlamak

Rüyada kapıdan uğurlamak kişinin çevresindeki insanlardan biriyle ilişki kuracağına işarettir. Yakın zamanda rüya sahibi güzel bir ilişkiye başlayacaktır. Bu ilişkide söz konusu olacak kişi ise, rüya sahibinin uzun zamandır tanıdığı bir arkadaşı olacaktır. Birçok kişi için şaşırtıcı olacak olan bu rüya, rüya sahibi için oldukça hayırlı bir gelişme olacaktır.

Ağlayarak Feryat Etmek tabiri için, Rüyada Ağlayarak Feryat Etmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağlayarak Uğurlamak Dini Yorumu

Rüyada yolcu görmek ve birini uğurlamak gibi rüyalar, dini açıdan da yorumlanan rüyalardır. Birçok din alimi rüyada birini uğurlamak konusunda farklı yorumlar getirmiştir. Örnek olarak

Caferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında ağlayarak birini uğurladığını gören kimseye yakın zamanda bir misafir gelir. Bu misafir eve ve kişiye bereket de getirecektir.

Rüyada Ağlayarak Uğurlamak Psikolojik Yorumu

Rüyada birini yolcu etmek ne anlama gelir sorusu yorumlanırken, psikolojik anlamlar da merak edilmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin psikolojisi yorumlanırken şu yorumlar yapılmaktadır:

 1. Kişinin misafir beklemesi
 2. Rüya sahibinin yeni bir işe girişmesi ve bu işin sonucunu beklemesi
 3. Rüya sahibinin kıymet verdiği birini özlemesi
 4. Rüya sahibinin kısa bir sonra önemli bir olaya hazırlanması

Bu rüyayı gören kişilerin psikolojik durumu genel olarak üzgün olarak görülür. Ancak bu rüyanın görülmesi rüya sahibine müjde niteliğindedir. Bu rüyayı gören kişiler şu an da sıkıntılı bir dönemde olsa da, kıs bir süre sonra mutlu olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani