Rüyada “Rüyada Ağlayarak Evlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayarak Evlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Ağlayarak evlendiğinin rüyada görülmesi iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada evlenirken sevinçte ağlandığının görülmesi hayra yorulurken, mutsuzluktan ağlandığının görülmesi hayra yorulmaz. Rüyada evlendiği için sevinçten ağladığının görülmesi, rüya sahibine yakın zamanda güzel günlerin geleceğini müjdeler. Rüyada evlendiği için mutsuzluktan ağladığının görülmesi, rüya sahibinin kötü bir döneme gireceğine ve hoş olmayan günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Evlendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada evlendiğini görmek Diyanet yorumunda zenginlikle tabir olunur. Rüyada genç bir kimse ile evlendiğinin görülmesi; rüya sahibinin çok yakında zengin olacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına delalettir. Rüyada evlendiğinin görülmesinin farklı yorumları şu şekildedir;

 • İmamı Nablusi (r.a) tabirine göre; rüya esnasında evlendiğinin görülmesi, Allah-u Teala’dan gelecek bir yardıma işaret eder.
 • Rüya sahibi erkek ise ve tanımadığı bir kadın ile evleniyorsa; rüya sahibinin ev değiştireceğine delalettir. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin maksadının hasıl olması şeklinde yorumlar.
 • Rüyada evlenmek için söz kesildiğinin görülmesi; rüya sahibinin kendisinden büyük birinden yardım göreceğine delalet eder.
 • Rüyada genç biriyle buluşup evlenme kararı aldığını görmek; rüya sahibinin muradına ereceğine işaret eder.
 • Rüyada evli bir kadınla evlenmek istediğini görmek; rüya sahibinin arzu ettiği şeylere kavuşamayacağına işaret eder.
 • Rüyada evlendiğini görmek kadın için; kısmetinin açılacağına ve hayal ettiklerinin yavaşta olsa gerçekleşeceğine delalet eder.
 • Rüyada evlendiğini görmek erkek için; rüya sahibi erkeğin hayatında elde edeceği başarı ve mevkiye işarettir. Bu rüya özellikle bir erkek tarafından görüldüğünde zenginliğe delalet eder.
 • Rüyada kilisede evlenmek; rüya sahibinin yaşayacağı zor zamanları delalet eder.
 • Rüyada kuzenle evlenmek; rüya sahibinin bazı sıkıntılar yaşayacağına fakat bu sıkıntıların ardından hayatının çok daha güzel olacağına işaret eder.
 • Rüyada amca ile evlenmek; rüya sahibinin yakın bir arkadaşı tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder.
 • Rüyada gelinlik giyip evlenmek; rüya sahibinin alacağı hayırlı haberleri ve mutlu bir dönemi müjdeler.
 • Rüyada ölü biriyle evlenmek; rüya sahibinin talihsiz döneminin biteceğine işaret eder.
 • Rüyada evlenmenin psikolojik yorumu; evlenmenin hayırlı ve güzel tarafının bilinçaltında oluşturduğu olumlu duyguları simgelemektedir. Rüyayı gören kişi bilinçaltında huzur ve rahatlık istiyor şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evli Olunduğu Halde Evlendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada evli olduğu halde evlendiğini görmek; rüya sahibinin evlilik hayatında yaşadığı sorunların biteceğine delalet eder. Bazı yorumcular bu rüyayı; rüya sahibinin kaybettiği şeyler ve yaptıkları ile ilgili pişmanlık duyacağı şeklinde yorumlar.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğin Kişiyle Evlendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğinle evlendiğini görmek; rüya sahibinin çok paraya sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi nişanlı ya da sözlü ise; evliliğinde umduğundan çok daha fazla mutlu olacağına işarettir. Rüya sahibi hasta ise; sağlığının hızlı bir şekilde düzeleceği ve kendini daha iyi hissedeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yabancı Biriyle Evlendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanımadığın biriyle evlenmek, genel olarak olumlu yorumlanmamaktadır. Rüyada yabancı biriyle evlendiğini görmek; ayrılık yaşanacağına, bereketsiz bir döneme ve kısmetin kapanacağına delalet eder. Bazı rüya tabircileri bu rüyayı; Allah katında karşılık bulacak dualar ve evlilik yolunda atılacak büyük adımlar şeklinde yorumlar.

Rüyada Tanıdık Biriyle Evli Olduğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanıdığı biriyle evli olduğunu görmek; rüya sahibinin sağlığı konusunda çok iyi haberler alacağına ve sağlığının çok iyi olacağına delalet eder. Rüyada tanıdık biriyle evlenip ayrıldığının görülmesi; rüya sahibinin eğitim ya da iş sebebiyle uzak bir ülkeye gideceğine işarettir.

Evlenmek görmenin tabiri için, Rüyada Evlenmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Eşiyle Tekrar Evlendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek; rüya sahibinin yardım ettiği kişilerden hayır duası aldığına işaret eder. Aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağı, karşılaşabileceği kazalardan kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibine üzüntülü zamanların biteceği ve mutlu günlerin geleceği müjdesini verir.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada evlenmekten vazgeçtiğinin görülmesi; rüya sahibi evli ise kötü bir evliliği olduğuna işaret eder. Rüya sahibi evlenmek üzere ise; kararından ve kendinden emin olmadığı şeklinde yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyayı; rüya sahibinin evleneceği kişinin onun duygularını kullanmak istediğine işaret olduğu şeklinde yorum yapar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani