Rüyada “Rüyada Ağlayarak El Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayarak El Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada el öpmek, her zaman hayırlara vesile olur ve yeni bir çocuğa işaret eder. Birinin elini ağlayarak öpmek, evlenmeye ve hayırlı bir eş ile tanışmaya delalettir. Rüyada el öpmek diyanet açıklamalarında da genellikle olumlu yorumlanmış olmak ile birlikte kişinin gelecekte hayırlı bir kısmet bulacağını simgeler.

Rüyada Başkasının Elini Öptüğünü Görmek

Bir kişi rüyasının başkasının elini öptüğünü görürse, hiç tanımadığı birinden beklemediği haberler alır. Genellikle hayırla yorumlanan el öpmek, müjdeli haber şeklinde de simgelenir. Rüyada el öpmek sarılmak, kazançlı ve avantajlı başlangıçların yapılacağını işaret eder. İmam-ı Caferi-i Sadık Hz. tabirine göre; rüyada birinin elini öpmek, süreci kabullenmek ve yaşanan olaylardan ders çıkarmak şeklinde de yorumlanır. Diyanet ve İslami kaynaklara göre farklı yorumlar yapıldığı için detaylıca araştırma yapmak gerekir.

Rüyada Annenin Ağlayarak Elini Öpmek

Rüyada annenin elini öpmek, hayırlı bir işe girişmeden önce aile ya da sevdiklerinizden destek almak şeklinde yorumlanır. Annenizin ya da babanızın elini öpmeniz her zaman hayırlara vesile olur. İş yapmak ya da yeni bir hayat kurmak isteyenler açısından belirtilen rüya son derece olumludur. Rüyada akrabanın elini öpmek de yine aynı şekilde yaşanan bir olayda çevreden destek görmek şeklinde belirtilir. Büyüklerin elini öpmek aynı zamanda rüya sahibinin akrabaları tarafından değer gördüğünün de göstergesidir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada düşmanın elini öpmek yaşanacak bir olay sonrasında zor durumda kalmayı rivayet eder. Bir kişi rüyasında düşmanının elini öpüyorsa eğer yaşanan problemler sonrasında pişmanlık duyacağı anlamını taşır. İmam Nablusi Hz. der ki; bir kişi rüyasında düşmanın elini öpüyorsa yaşanan olaylardan dolayı pişmanlık duyar ve kendine yeni bir sayfa açmaya çalıştığının göstergesidir. Düşmanı yerine eşinin elini öpenler için çocuk müjdesi verilir. El öpmek yenilik, müjdeli haber ve bebek olarak yorumlanır.

Rüyada Vefat Eden Birinin Elini Öpmek

Kişi rüyasında vefat eden birinin elini öpüyorsa sevdikleri tarafından saygı gördüğünün kanıtıdır. Rüyayı gören kişi evliyse eğer çocuk sahibi olacağını müjdeler. Belirtilen rüya evli, bekar, kadın ya da erkeğe göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada yaşlı teyzenin elini öpmek de yine aynı şekilde hiç beklenmedik olaylar ile birlikte yaşamında yeni bir sayfa açacağının göstergesidir. El öpmek genel olarak olumlu ve hayırlı olarak simgelenir.

Rüyada Ağlayarak El Öptürmek

Rüyada el öptürmek tüm sıkıntılardan ve problemlerden kurtulmayı ifade eder. Özellikle ağlayarak elini öptürenler, üzüntü verici tüm olaylardan kurtulurlar. Birinin elini öpmek ya da kendi elini öptürmek yeni başlangıçlar yapılacağının kanıtıdır. Rüya sahibinin bu noktada dikkatli davranması ve doğru adımlar atması gerekir. İmam Gazali Hz. yorumuna göre; rüyasında el öptüren birisinin tüm söyledikleri yakın çevresi tarafından kabul görmeye başlar. Aynı zamanda elini öptüren rüya sahibi ailesinin de takdirini kazanır.

El Öpmek görmenin tabiri için, Rüyada El Öpmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmesi

Rüyada kendinden büyük birinin elini öptüğünü görmek saygı görmek ve önemli başarılara imza atmak şeklinde ifade edilir. Rüyada tanıdık birinin elini öpmek, yaşanan bir olay sonrasında sözü dinlenir biri haline gelineceğine yorumlanır. Yakın çevreden saygı görmek, müjdeli haber almak, önemli başarılara imza atmak ve sosyal yaşamında daha aktif olmak rüyasında el öpenler için vaat edilen yeniliklerden bazılarıdır. Yaşlı birinin elini öpmek ile birlikte yaşanan bütün sıkıntılar ve problemler geride kalır. Rüya sahibi kısa zamanda hem iş yaşamında hem de ailesinde değer görmeye başlar.

Rüyada El Öptürmemek

Kişinin rüyasında el öptürmemesi, uzun süredir devam eden bir probleminin hala çözüme ulaşmadığı anlamını taşır. Rüyada bir erkeğin senin elini öpmesi, değer göreceğin ortamlara girileceğine işarettir. Bekar biri böyle bir rüya görürse, kısa zamanda mutlu olacağı evlilik yapar. El öptürmemek ise yukarıda belirtilenlerin tam aksine sosyal yaşamda yaşanan sıkıntıları simgeler. Rüya sahibi kendisini hem çevresinde hem de ailesinde iyi bir şekilde ifade edememektedir. İbn-i Sirin Hz. tabirine göre rüyada el öptürmemek; haksız yere elde edilen kazanç, sosyal çevrede yaşanan problemler, uzun süredir devam eden utanç duygusu ve yaşanan bir olaydan dolayı ortaya çıkan pişmanlık şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani