Rüyada “Rüyada Ağlayan Yavru Fil Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayan Yavru Fil Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Ağlayan yavru fili rüyada görmek, genel olarak hayırlı ve müjdeli haberler ile yorumlanmaktadır. Rüyasında yavru filin ağladığını gören kişinin tüm engelleri aşarak huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağını ya da sevdikleriyle bir arada mutlu zaman geçireceğini delalet eder. Rüyada ağlayan fil yavrusu görülmesinin farklı manaları şu şekildedir;

 • Rüya sahibi bekar ise; kısmetinin kapalı olması sebebiyle uzun süre yalnız kalacağı ve girdiği işlerde bir türlü başarıyı yakalayamayacağı şeklinde yorumlanır.
 • Rüya sahibi zor bir süreç geçiriyorsa; sıkıntılı günlerin sona ereceğini ve güzel günlerin geleceğini müjdeler.
 • Rüya sahibinin çok arkadaşı varsa; yanlış insanlarla arkadaşlık yaptığının ve bu arkadaşların ona zarar vereceğinin işaretidir.
 • Rüya sahibi bir konuda suçlanıyorsa; suçsuzluğunu kanıtlamak için büyük uğraşlar vereceği uzun bir döneme delalet eder.

Rüyada Fil Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada fil görmek İslami yorumu; bir devlet büyüğüne, makam ve mevkide yükselmeye, rüya sahibinin hayatının daha güzel ve huzurlu hale geleceğine delalettir. Rüyada görülen fil; kazanılacak bir zaferi, bilgi ve birikimi, güç ve kudreti müjdeler.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada fil görmek heybetli, güçlü, kendisini diğer insanlardan farklı gören ve kudretli kişilere işaret eder. Bu rüya, rüya sahibine mal varlığında artış vadeder.

İbn-i Sîrîn (r.a) tabirine göre; rüyasında gece vakti bir file bindiğini gören kişi evlenir. Gündüz vakti file binen kişi ise eşinden boşanır.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında gezmek için çıplak bir file bindiğini gören kişi bir kadınlar evlenir. Bir filin kendini ayağının altına aldığının görülmesi ise bir devlet büyüğü tarafından rüya sahibine kötülük yapılacağına işaret eder. Câferi Sâdık (r.a) tabirine göre; rüyada görülen fil yedi anlam taşıyabilmektedir. Bu anlamlar şu şekildedir;

 • Devlet başkanı
 • Kuvvetli bir erkek
 • Haset ve kıskanç bir kişi
 • Savaş
 • Düşmanlık
 • Gaddar bir kişi
 • Zulüm

Rüyada fil görmenin psikolojik yorumu genel olarak rüya sahibinin geçmişi ile ilişkilendirilmektedir. Öfke ve kin gibi duyguları temsil eden bu rüya, rüya sahibinin çok büyük olmayan ama onu rahatsız ve içinde tuttuğu bir öfke ve kini temsil eder. Rüyada görülen fil yavru ise genel olarak bu öfke ve kin aile içerisinden birine duyulur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fili Evde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evde fil görmek; rüya sahibine güç, hidayet ve kudreti müjdeler. Rüya sahibi hasta ise iyileşeceğine, gün geçtikçe daha iyi olacağına işaret eder. Rüya sahibi iş kurmak istiyorsa hayırlı kişilerle ortaklık edeceğine ve dilediği her şeye kavuşacağına delalettir. Rüyada evde fil görülmesi psikolojik olarak; rüya sahibinin yeteneklerini farklı şekilde değerlendirmesi gerektiği ve potansiyelini fark etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Fil Yavrusu Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada fil yavrusu görmek, genellikle hayırlı ve mutlu haberlere işaret eder. Rüya sahibinin gördüğü yavru fil dişi ise rüya sahibinin evleneceğine delalet eder. Rüyada görülen yavru fil erkek ise ya da cinsiyeti bilinmiyorsa, o zaman bu rüya devlet tarafından verilecek olan çok önemli bir mevkiyi müjdeler.

Rüyada Beyaz Fil Yavrusu Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz yavru fil görmek; rüya sahibine hayırlı mal ve paraya kavuşma müjdesi vermektedir. Rüyasında beyaz fil yavrusu gören kişi, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacak ve hayırlı işler yapacaktır.

Rüyada Fil Yavrusundan Kaçılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada fil yavrusundan kaçmak, rüya sahibinin iş hayatında istediği başarıları elde edemeyeceği ve maddi sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bazı yorumcular tarafından rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağı şeklide yorumlanır.

Ağlayan Fil tabiri için, Rüyada Ağlayan Fil Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Fil Yavrusu Kurtarmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada fil yavrusu kurtarmak; rüya sahibine kötü günlerin geçeceği ve güzel günlerin geleceğini müjdeler. Rüya sahibinin kompleks ve egolarından kurtulacağı, sağlıklı ve huzur dolu bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fil Sürüsü Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada fil sürüsü görmek, rüya sahibine hayatının her alanında şansı müjdeler. Rüya sahibinin hayatında her istediğine ulaşacağı ve sevdiği kişiyle evleneceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa, çok büyük bir sermayeye sahip olacağı ve işlerinin yolunda gideceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani