Rüyada “Rüyada Ağlayan Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayan Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada oğlunu ağlarken görmek genel anlamda güzel ve hayırlı bir rüya olarak düşünülürken, bolluk ve bereket anlamına geldiğinden söz edilir. İmamı Nablusi (r.a) rüyada oğlunu arlarken gören kişinin herkese iyilik yapacağını bu sayede de insanların gözündeki değerinin artacağını belirtir. İmamı Gazali (r.a) oğlunu rüyada ağlarken görmek ile ilgili rüya sahibinin Allah’a olan kulluk görevlerini tam ve eksiksiz olarak yerine getirdiğini; gelecekte de bu görevlerine aynı şekilde devam edeceğini bildirir. İmamı Nablusi (r.a) bu konudaki yorumunda kişinin kendine dert ettiği şeylerden kısa sürede kurtulup huzur bulacağını, çok yakın bir zamanda alacağı bazı haberlerin kişinin mutluluğunu oldukça arttıracağını, rahat edeceği bir zamanın başlayacağını, işlerinin yoluna gireceğini ve hayırlı bir şekilde ilerleyeceğini belirtmektedir.

Rüyada Oğlunu Ağlarken Gören Kişinin Durumu

Rüyada oğlunun ağladığını görmek konusunda Câferi Sâdık (r.a) hem olumlu hem de olumlu anlamlar içeren iki yorumda bulunmuştur. Bu konuda ünlü alim olumlu yorumunda kişinin yeni giriştiği önemli bir işinin oldukça hayırlı bir şekilde ilerleyerek nihayete ermesi yanında; özellikle evlat sahibi olanların aile bağlarının herkes tarafından takdir edileceğini de belirtir. Rüyanın olumsuz tabirinde ise, oğlunu rüyada ağlarken görmenin kısa bir kırgınlık anlamına geleceğini belirtirken kırgınlığın yanına yine de kendisine hayırlı ve temiz kapıların açılacağı da ifade edilmektedir.

Rüyada Oğlunu Ağlarken ve Bitkin Bir Halde Görmek

Rüyada oğlunu ağlarken ve bitkin bir halde görmek kişinin kısmetiyle alakalı yorumlanırken, rüya sahibi bekarsa kısmetinin bir süre daha kapalı olacağı, evliyse de eşiyle arasında kısa süreli bir kırgınlığa delalettir. Oğlunu ağlarken çirkin bir halde görmek ise bir akraba yüzünden orta derece bir maddi zarara uğranacağı olarak yorumlanabilir. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; oğlunu ağlarken çirkin bir şekilde gören kişi maddi olarak bir süre zor zamanlar geçirebilirken durumun çok uzun süremeyeceği de ifade edilmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Oğlunu Ağlarken Görmek Rüyası İçin Nablusi (r.a) Yorumu

Rüyada oğlunun ağladığını gören kişinin yaşamında karşılarındaki kişileri vereceği cevaplarla şaşırttığı da İmamı Nablusi (r.a) tabirinde belirtilmektedir. Bu yönde rüyasında oğlunun hıçkırarak ağladığını gören kişinin hazır cevap ve bu yönde karşılarındakileri oldukça etkileyici bir yapıya sahip olduğu da İmamı Nablusi (r.a) tarafından salık verilmektedir.

Rüyada Oğlunu Hıçkırarak Ağlarken Gören Kişinin Rüyası Hakkında Yapılan Olumsuz Yorumlar

Rüyada oğlunu oldukça fazla hacimde hıçkırarak ağlarken gören kişiyle alakalı İmamı Gazali (r.a) yorumunda; kişinin ticari hayatında hem maddi hem de manevi anlamda çok büyük zararlar görmesinin muhtemel olduğu ifade edilmektedir. Bu yönde kişinin uzun bir süredir yaptığı bir iş varsa bu iş sonunda maddi krize girilebileceği ifade edilmektedir. Rüyada oğlunun hıçkırarak ağladığını görmek iş hayatı içerisinde kişinin rakipleriyle bazı tartışmalar içerisine gireceği, rakipleri tarafından maddi zarara uğratılmak isteneceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Oğluna Sarılıp Ağlamak

Rüyada oğlunu ağlayarak gören kişinin oğluna sarılıp ağlaması da alimler tarafından iş hayatıyla ilgili sorunlara yorulmaktadır. Bu yönde rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı sorunları ailesine yansıtması nedeniyle ailesiyle arasının bozulabileceği belirtilirken daha hatalı çalışmalar içerisine gireceği de salık verilmektedir.

Oğlu Olduğunun tabiri için, Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Oğlunun Ölüm Nedeniyle Ağladığını Görmek

Rüyada oğlunun herhangi bir kişinin ölümü dolayısıyla ağladığını gören kişinin hayatında hasret duyduğu kişilere kavuşacağı ancak bir süre daha sıkıntılarının devam edeceği belirtilmektedir. Câferi Sâdık (r.a) tabirinde bu durum hasretlik olarak nitelendirilirken, bu hasretlikle alakalı kişilerin yaşamlarında bazı hatalar yapabileceği ancak hasretliğin kısa bir süre içerisinde sona ereceği de belirtilmektedir.

Rüyada Oğluna Ağlamak

Rüyada oğluna ağlamak ise oldukça hayırlı ve güzel bir rüya olarak değerlendirilir. Bu yönde rüya sahibinin sorun ve sıkıntılardan yakında kurtulacağı, rahata ereceği, ard arda güzel ve hayırlı haberler alacağı; alacağı bu haberler vasıtasıyla da maddi ve manevi kazançlar sağlayacağı belirtilmektedir. İbn-i Sirin (r.a) bu rüyayı rızk ile ilişkilendirilirken kişinin rızkının güne güne genişleyeceği kazancın ise yarı yarıya artacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ezan okunurken oğluna ağlamak rüyasını sağlık sorunlarından kurtulma anlamında yorumlayan alimler ise hasta bir kişinin oğluna ağladığı rüyayı sağlık sorunlarından tez vakitte kurtulacağı konusunda bir müjde olarak açıklarlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani