Rüyada “Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada oğlu olduğunu görmek, kişinin yaşamı iyiye gider. Rüyayı gören kişinin herkes için belkide hayal olan hedeflere ulaşacağına, mutluluk ve başarıyı yakalayacağını yorumlanır.

Rüyada oğlu olduğunu görmek, hem eğitim hem de iş hayatında herkesten çok ileride olunacağına işarettir.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüya sahibinin hayattaki tüm beklentilerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyada oğlu olduğunu ve oğlunu emzirdiğini gören kimsenin çocuklarına her daim bağlı kalacağına, her zaman onları destekleyeceğine, onları her daim koruyup kollayacağına işarettir.

Rüyada İkiz Oğlu Olduğunu Görmek

Bu rüya kişinin çok şanslı olduğunu gösteren bir rüyadır. Rüya sahiplerinin kısmetlerinin eksik olmayacağına ve her zaman her şeyin en fazlasına sahip olacaklarına alamettir. Rüya sahibi her zaman herkesten bir adım önde olacaktır.

Rüyada Bekar Birinin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmesi

Bekar birinin bu rüyayı görmesi genelde içinde ukde olan bir şeyin gerçekleşmesi şeklinde yorumlanır. Bekar bir kızın rüyasında erkek çocuk görmesi hayırlı ve kısmetli bir eş adayı ile karşılaşacağı anlamına gelir. İş yaşantısı kötü giden biri bu rüyayı görürse bu iş hayatındaki yükseliş şeklinde yorumlanır. Hasta bir kişinin rüyasında erkek çocuk görmesi iyileşmeye işarettir. Eğer bekar bir erkek rüyasında erkek çocuğu olduğunu görürse bu evliliğe hazır olduğu anlamına gelir. Kundakta görülen erkek çocuk ise baştaki bir sorunun kısa zamanda çözüleceği anlamına gelmektedir. Evli ve çocuğu olmayan bir kadının rüyasında erkek çocuk görmesi kişinin erkek çocuk istediğine delalet eder.

Rüyada Erkek Çocuğunun Olması

Rüyada erkek çocuk sahibi olduğunu gören kişi sevinçli ve müjdeli bir haber alacak ve bu haber onun hayatının da büyük değişimlere neden olacaktır. Güler yüzlü bir erkek sahibi olduğunu görmek güzel günlere ve aile saadetine işaret ederken çirkin ve kötü bir bebek görmek doğacak olan çocuğun hayırsız bir evlat olacağına, başa sürekli iş açacağına işaret eder. Rüyada yaşlı ve hasta birinin erkek çocuk sahibi olması ise kişinin artık ecelinin geldiğine işaret eden bir rüyadır. İmam-ı Nablusi (r.a.)’ a göre rüyada erkek bebek gören kişi evli bir kişi ise evlat sahibi olacağına işaret eder. Cafer-i Sadık(r.a.) ‘a göre ise rüyada erkek bebek görmek kişi için maddi yükselişe geçeceğine işarettir.

Rüyada Sarışın Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada sarışın erkek bebek görmek, rüyayı gören kişinin büyük sıkıntılar çekeceğine ancak bu sıkıntılarının sonunda refaha ereceğine, güzel haberler alacağına delalettir. Çile ve sıkıntı çekilerek elde edilen mevkiye ve makama işaret eder. Aynı zamanda bu rüya ferahlığa ve sessizliğe işaret eder.

Rüyada Oğlu Olacağının Söylenmesi

Rüyada erkek bebek olacağının söylenmesi, geçmişten gelen borçlar sebebi ile maddi sıkıntıların tersine güzel bir kazanç sağlanmasına ve ekonomik imkanların artacağına, parasal yönden ömrünün sonuna kadar sıkıntı çekmeyeceğine işarettir. Rüyada erkek bebeğinin altını değiştirmek, kar kazanılacak bir ticaret yapılması ve ekonomik yönden iyileşmek anlamı taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani